PKO Ekstraklasa: 21. kolejka
13 mar 2021 20:00
90+4'

Do ostatniego rzutu rożnego wyszedł nawet Lis, jednak Warta nie wykorzystała sytuacji.

30
13
4
16
17
90+4'

O karnym nie było mowy.

35
16
2
18
22
90+3'

Zablokowany strzał Baku, piłkarze Warty protestują że była ręka. Powtórki pokazują, że piłka przeleciała pod pachą Wieteski.

21
7
8
6
13
90+3'

Rozpaczliwe ataki Warty na koniec meczu.

22
7
5
3
6
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 3 minuty.

19
6
9
6
10
90'
89'

Strzał Slisza, obronił Lis.

19
9
1
7
13
87'

Lis obronił piłkę po zagraniu Pekharta.

26
9
2
7
23
85'

Szabanow trafił wprost w Baku.

9
7
2
11
6
83'

Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Kiełb, który posłał piłkę kilkanaście centymetrów nad poprzeczką.

12
7
2
8
12
81'

Po rzucie wolnym Warty było spore zamieszanie. Po faulu Pekharta, Warta będzie miała kolejną szansę, na gola z 20. metra.

13
4
1
1
9
79'

52
78'

Rzut karny dla Warty Poznań!

81
37
6
13
41
78'

Piłka przed zagraniem Kuzimskiego odbiła się od ręki Wszołka. Sędzia sprawdza sytuację.

17
9
7
9
11
77'

Lekkie zamieszanie po dośrodkowaniu Kiełba, jednak po tym jak piłka odbiła się od Kuzimskiego, od bramki zacznie Boruc.

9
7
5
3
3
76'

Piłka trafiła na polu karnym Legii do Kuzimskiego, bez zastanowienia wybił ją Wieteska.

6
4
1
3
75'

Po aucie Wszołka, piłka wyszła niefortunnie za pole gry.

3
7
73'

Kapustka nie zdołał przyjąć dobrze piłki po bardzo dobrym podaniu Szabanowa i przestrzelił po uderzeniu wolejem.

6
5
2
4
2
71'

Lis wyszedł do piłki, którą wyprowadzał Mladenović. Bramkarz Warty z ulgą przycisnął do piersi piłkę.

7
1
3
5
69'

Dynamiczna akcja Zrelaka, jednak zabrakło mu sił na mocny strzał. Obronił Boruc.

8
1
1
3
1
68'

Wszołek zbyt długo bawił się piłką w polu karnym rywala. Akcję strzałem zakończył Kapustka, jednak na pewno chciałby zapomnieć o tym zagraniu.

1
1
5
7
64'

Mladenović szukał Gwilię w polu karnym rywala, piłka minęła Gruzina.

7
5
2
6
5
64'

Przeciągnięte dośrodkowanie Pawła Wszołka.

3
5
1
5
5
63'

Warta kontroluje sytuację na boisku.

8
22
7
1
4
60'

Gol! Strzelił Filip Mladenović.

To jest zdecydowanie mecz Mladenovicia! Kapustka dograł do Wszołka, który podał piłkę w pole karne. Strzał Luquinhasa obronił Lis, jednak posłał piłkę wprost pod głowę Mladenovicia! Ten już wiedział co zrobić z piłką, podwyższając wynik spotkania.

88
41
5
21
61
59'

Ivanov odbił piłkę po dośrodkowaniu Mladenovicia.

4
2
1
5
6
58'

Totalnie nieudany strzał Mladenovicia z dystansu.

4
4
1
6
10
57'

Nieudane zagranie Wszołka. Od bramki Lis.

9
5
1
3
7
56'

Nieudane dośrodkowanie Mladenovicia. Piłka w rękach Lisa.

9
5
3
6
55'
55'

Nieoczekiwanie to Warta zamknęła Legię na jej własnej połowie.

19
12
4
2
8
52'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović. Za faul na Grzesiku. To jego czwarta żółta kartka w tym sezonie, będzie pauzował w kolejnym meczu.