2:0
Zakończony
Cracovia
90+4'

Z rzutu wolnego ładnie na bramkę Piasta zagrywał Florian Loshaj. Znów jednak pewnie interweniował Frantisek Plach.

2
1
1
90+2'

Tym razem niecelne uderzenie w wykonaniu Kristophera Vidy.

3
3
1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
1
1
90'

Niemal z połowy boiska bramkarza Cracovii chciał przelobować jeden z piłkarzy Piasta. Karol Niemczycki złapał jednak piłkę.

2
1
1
89'

Z dystansu niecelnie strzelał Tomasz Jodłowiec.

1
85'

Gliwiczanie skupili się na defensywie. Cracovia szuka okazji na gola, lecz gospodarze solidnie prezentują się w obronie.

1
1
1
83'

Po dośrodkowaniu przed bramkę Piasta główkował Filip Piszczek. Pewnie interweniował Frantisek Plach.

82'

Coraz groźniejsze są akcje Cracovii. Przed chwilą z dobrej strony pokazał się Jakub Kosecki.

1
1
80'

Minimalnie niecelnie strzelał Thiago. Blisko było o gola dla Cracovii.

1
1
3
76'
ZMIANA
74'

Diego Ferraresso dogrywał piłkę w pole karne Piasta. Nie zdołał jednak jej opanować Filip Piszczek.

1
73'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Cracovii piłkarze z Krakowa zdołali wybić piłkę.

1
1
72'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Po uderzeniu głową Jodłowca gospodarze wywalczyli rzut rożny.

1
1
1
68'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Filip Piszczek.

68'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Ivan Fiolić. Wchodzi: Thiago.

68'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

3
67'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzali, czy Piastowi należy się rzut karny.

1
1
1
65'

Piast utrzymuje się przy piłce i szuka kolejnej okazji na gola.

4
1
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dominik Steczyk. Asystował mu Gerard Badia.

2:0 dla Piasta po kapitalnej bramce Steczyka! Najpierw świetne podanie Badii do Steczyka, a ten w polu karnym oddał uderzenie po długim słupku, po którym futbolówka wpadła do siatki Cracovii. Piękna bramka strzelona przez zawodnika gliwiczan!

24
17
2
6
61'

W pole karne gości piłkę wrzucał Gerard Badia. Zagranie jednak zbyt mocne i futbolówka wyleciała za boisko.

1
1
1
komentarz

59'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Michal Siplak. Wchodzi: Jakub Kosecki.

58'

Świetna okazja dla Cracovii! Po dograniu przed bramkę Piasta na piłkę nabiegł Marcos Alvarez. Znakomicie interweniował jednak Frantisek Plach.

2
1
2
56'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Nie jest to porywające widowisko.

1
52'

Dość spokojne tempo meczu. Cracovia konstruuje atak pozycyjny.

1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
49'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Czerwiński.

1
1
1
1
49'

Gerard Badia dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Goście wybili jednak piłkę.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Dimun.

1
46'

Początek drugiej połowy.

46'
ZMIANA
45'

Doliczona jedna minuta.

2
45'

Z rzutu wolnego uderzył Jakub Świerczok. Strzał celny, lecz pewnie interweniował Karol Niemczycki.

1
1
1
44'

Faulowany był Michał Chrapek. Będzie rzut wolny dla Piasta. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Cracovii.

2
1
40'

Zza pola karnego strzelał Bartosz Rymaniak. Piłkę pewnie złapał Karol Niemczycki.

2
1
39'

Zanosiło się na groźną akcję Piasta, lecz zabrakło już uderzenia na bramkę gości.

1
1
1
37'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta Gliwice, gdzie piłkę pewnie złapał Frantisek Plach.

2
1
35'

Piłkę przejęli gliwiczanie i teraz to oni spokojnie szukają swojej okazji na gola.

3
1
34'

Znów nieco więcej gry w środkowej strefie boiska. Goście rozgrywają piłkę na własnej połowie.

1
30'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Pelle van Amersfoort. Piłkę pewnie złapał Frantisek Plach.

3
1
1
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Rymaniak.

1
1
1
28'

Z dystansu strzelał Pelle van Amersfoort. To było uderzenie niecelne.

2
1
27'

Marcos Alvarez dryblował w polu karnym Piasta Gliwice, lecz ostatecznie stracił piłkę.

2
2
17:29

1
26'

Kolejne minuty mijają. Wydaje się, że gliwiczanie kontrolują losy spotkania.

2
1
1
23'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Po chwili z dystansu niecelnie strzelał Ivan Fiolić.

2
3
2
21'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Holubek.

1
1
19'

Kapitalna akcja Piasta! Jakub Świerczok znakomicie zagrał do Badii, ten świetnie odegrał do Sokołowskiego. Ten oddał jednak niecelny strzał. Akcja jednak znakomita.

1
3
3
17'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Dawid Szymonowicz. Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć.

1
2
16'

Z ostrego kąta strzelał Luis Rocha. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki Piasta. Jeszcze będzie rzut rożny dla gości.

1
1
1
11'

Piast spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
1
10'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piłka wybita, ale gliwiczanie są dalej w jej posiadaniu.

6
1
1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Asystował mu Gerard Badia. Po znakomitym podaniu z głębi pola Jakub Świerczok znalazł się w sytuacji sam na sam, minął bramkarza i skierował piłkę do bramki Cracovii! Mimo ofiarnej interwencji jednego z obrońców Cracovii piłka wpadła do siatki gości.

35
27
2
1
8
6'

Zanosiło się na groźną akcję Cracovii, lecz znów zabrakło dokładnego dogrania i piłka wyleciała poza boisko.

5
5
1
1
5'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
1
3'

Cracovia źle rozegrała rzut rożny. Zabrakło dośrodkowania, a piłka wyszła poza boisko.

1
1
1
17:29

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

17:29

Kto wygra mecz?
Cracovia
Spotkanie zakończy się remisem
17:29

Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).

17:29

Przed nami spotkanie Piast Gliwice - Cracovia. Początek meczu o godzinie 18:00. W tabeli PKO Ekstraklasy Piast ma 28 punktów, a Cracovia 20.