PKO Ekstraklasa: 23. kolejka
05 kwi 2021 17:30
90+5'

Rzut wolny dla Jagiellonii. Zagranie w pole karne Ślaska, ale dobrze futbolówkę wybili wrocławianie.

15
10
2
2
90+2'

Taras Romanczuk wywalczył sobie świetną sytuację w polu karnym i oddał strzał! Kapitalnie spisał się Michał Szromnik, który obronił to uderzenie.

19
11
3
1
10
90'

Doliczone pięć minut.

7
3
3
2
6
90'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Wrocławianie wybili jednak piłkę.

9
5
2
1
2
89'

Blisko było o gola dla Śląska! W polu karnym Jagiellonii Picha zablokował jednak Bogdan Tiru.

7
3
4
3
5
85'

Po dośrodkowaniu niecelnie uderzenie głową jednego z zawodników Jagiellonii.

10
6
6
3
6
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Runje.

Jagiellonia Białystok
13
9
1
2
6
82'

Nerwowo na boisku. Sędzia uspokaja Jesusa Imaza i Marka Tamasa.

2
2
6
80'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Maciej Makuszewski. Piłkarz Jagiellonii faulował Picha.

27
13
8
4
9
Czy w tym meczu padnie jeszcze jakiś gol?
1
79'

Konrad Poprawa znakomicie spisał się w defensywie i wybił piłkę zawodnikowi Jagiellonii.

7
5
1
1
3
77'

Dogranie w pole karne do Piaseckiego. Jego uderzenie z kilku metrów zostało jednak zablokowane.

3
77'

Gra wznowiona.

8
3
1
76'

Przerwa w grze. Na boisku opatrywany jest jeden z zawodników WKS-u.

1
1
2
2
3
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Makuszewski.

6
3
1
4
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Konrad Wrzesiński.

9
4
1
4
71'

Kapitalnie spisał się teraz bramkarz Śląska! Znakomicie obronił strzał Bartłomieja Wdowika z ostrego kąta!

9
6
1
6
68'
10
5
2
1
2
67'

Po uderzeniu Romanczuka i rykoszecie bardzo dobrze interweniował Michał Szromnik.

4
2
1
1
3
66'

Po akcji Picha w polu karnym Jagiellonii strzelał Patryk Janasik. Piłkę wybił Bogdan Tiru.

9
2
1
1
1
66'

Jagiellonia szuka okazji do ataku, lecz wrocławianie cały czas bardzo pewnie prezentują się w defensywie.

3
2
1
2
63'

Zza pola karnego strzelał Jesus Imaz. Piłka odbiła się jednego z zawodników i wyszła poza boisko.

3
3
1
1
60'

Wrocławianie mimo młodego bloku defensywnego bardzo solidnie prezentują się w obronie. Pewnie spisują się Łukasz Bejger i Konrad Poprawa.

12
6
2
1
2
58'
56'

Maciej Makuszewski dośrodkował w pole karne Śląska. Zagranie jednak zbyt mocne i piłka wyleciała poza boisko.

1
3
1
1
53'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Erik Exposito.

1
51'

Wrocławianie spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

4
2
1
47'

Na zaskakujące uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Krzysztof Mączyński. Strzał jednak niecelny.

8
3
3
2
3
47'

Bedzie rzut wolny dla Śląska. Na wysokości pola karnego Jagiellonii.

6
2
4
3
3
46'

Z około 18 metrów niecelnie strzelał Taras Romanczuk.

5
3
4
3
7
45'

Początek drugiej połowy.

4
3
2
4
1
45'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Mateusz Praszelik.

Kapitalna kontra Śląska! Mateusz Praszelik efektownie ze skrzydła dograł w pole karne do Erika Exposito, a ten perfekcyjnie wykończył akcję! 1:0 prowadzi Śląsk!

53
35
4
10
15
43'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Patryk Janasik. Pewnie piłkę złapał Xavier Dziekoński.

9
5
1
6
39'

Zza pola karnego z pierwszej piłki strzelał Bojan Nastić. Piłka przeleciała obok bramki WKS-u.

3
38'

Waldemar Sobota zagrywał z rzutu wolnego. Dobrze piłkę wybił Taras Romanczuk.

4
1
2
1
2
36'

Jakov Puljić przejął piłkę i popędził na bramkę Śląska. Zanosiło się na bardzo groźną akcję gospodarzy, lecz napastnika Jagiellonii dobrze przyblokował Konrad Poprawa.

5
2
2
1
3
32'

W polu karnym Jagiellonii z kilku metrów strzelał Dino Stiglec. Kapitalnie obronił Xavier Dziekoński! Fantastycznie spisał się młody bramkarz gospodarzy.

12
3
2
2
2
29'

Z około 20 metrów chciał strzelać Maciej Makuszewski. Strzał został zablokowany.

3
3
5
2
5
28'

W ostatnich minutach wrocławianie zdecydowanie ruszyli do ataku. Co chwilę groźnie jest w okolicy pola karnego Jagiellonii.

4
2
1
1
8
27'

Tym razem uderzenie głową w wykonaniu Erika Exposito. Znów piłka przeleciała obok bramki Jagiellonii.

3
2
3
3
3
27'

Dobrze w defensywie spisał się Bogdan Tiru, który we własnym polu karnym efektownie wybił piłkę.

4
1
1
2
2
25'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Jagiellonii. Tam strzelał głową Mark Tamas. Uderzenie jednak niecelne.

1
2
1
2
3
22'

Gra przeniosła się teraz do środkowej strefy boiska.

3
1
1
18'

Bojan Nastić ładnie zagrał w pole karne Śląska, gdzie z około 10 metrów niecelnie główkował Jesus Imaz.

1
1
2
1
2
17'

Teraz Jagiellonia częściej przy piłce. Gospodarze starają się rozgrywać na połowie Śląska Wrocław.

3
1
1
1
14'

Ciekawe rozegranie piłki przez Jagiellonię. Piłkę w polu karnym WKS-u dobrze podbił sobie Jakov Puljić i oddał strzał. To było jednak uderzenie niecelne. Akcja jednak groźna.

2
2
14'

Zagranie w pole karne Śląska Wrocław. Obrońcy WKS-u wybili jednak piłkę.

2
1
2
1
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Wdowik.

6
4
2
1
6
9'

Po rzucie rożnym piłkę otrzymał Mateusz Praszelik. Zdecydował się na uderzenie niemal z narożnika pola karnego. Strzał był minimalnie niecelny.

4
3
1
8'

Po dośrodkowaniu od Stigleca w pole karne główkował Waldemar Sobota. Po rykoszecie piłka obok bramki gospodarzy.

3
1
1
1
6'

Śląsk od początku spotkania szuka okazji do ataku. Wrocławianie są częściej przy piłce.

7
3
2
1
2
4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Mączyński.

7
2
1
1
7
2'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Piłkę wybił Bogdan Tiru. Jeszcze będzie rzut rożny dla WKS-u.

3
1
1
1
2
16:23

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

1
1
16:23

1
16:23

W meczu Jagiellonii Białystok ze Śląskiem Wrocław zadebiutować może Konrad Wrzesiński. Ostatnie dwa lata piłkarz spędził w Kajracie Ałmaty. - To dobry zawodnik, ale z błędnie oszacowanymi możliwościami - mówi WP SportoweFakty kazachski dziennikarz.