4
3
3
85'

Ostrzał bramki Wisły. W tej akcji bielszczanie mieli trzy szanse na zdobycie gola. Pudłowali Miakuszko i Wilson. Ten pierwszy był najbliżej - trafił w słupek.

7
4
3
4
5
83'

Błaszczykowski dośrodkował w pole karne. Piłkę wypiąstkował Pesković.

7
9
3
1
8
82'
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Serhij Miakuszko.

1
1
1
2
3
82'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłkę wypiąstkował Lis. Po chwili niecelnie uderzył Rzuchowski.

4
2
1
3
80'

Kontra Podbeskidzia. Sierpina szukał w polu karnym Wilsona. Akcję przerwał Żukow.

3
1
2
79'

Akcja Wisły przerwana. Forbes złapany na spalonym.

5
4
2
79'

Podbeskidzie w ostatnich minutach głównie się broni i nastawia na grę z kontry.

1
2
2
2
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Tulio.

1
2
2
77'
74'
73'

Niepsuj dośrodkował z linii końcowej. Piłka opuściła boisko.

1
3
71'
71'

Podbeskidzie. Schodzi: Jakub Hora. Wchodzi: Peter Wilson.

71'
68'

Strzał Savicia zza pola karnego. Obronił Pesković.

5
2
66'

Niepilnowany Yeboah dostał podanie w polu karnym. Uderzył wysoko nad poprzeczką.

3
4
1
1
65'

Po wrzutce z rzutu rożnego Hora głową uderzył tuż obok bramki.

1
2
3
4
1
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Georgij Żukow.

Wisła Kraków
3
3
1
63'

Znów gorąco pod bramką Peskovicia. Tym razem słowacki bramkarz uratował zespół po strzale Forbesa.

1
1
3
61'

Żółtą kartkę za faul na Peskoviciu otrzymał Łukasz Burliga.

3
2
1
1
60'

Wisła blisko bramki! Po wrzutce z rzutu rożnego Pesković zaliczył pusty przelot. Głową uderzył Kuveljić, ale trafił w poprzeczkę. Górale szybko wyjaśnili sytuację.

3
2
2
4
58'

Dalekie wyjście z bramki Lisa, który przerwał akcję Podbeskidzia i ubiegł Horę.

4
1
1
56'

Pesković wyszedł z bramki i ubiegł rozpędzonego Yeboaha.

4
3
1
1
5
55'

Wisła coraz śmielej atakuje. Podbeskidzie musi uważać.

3
1
5
52'

Niecelny strzał Bilińskiego z okolic narożnika pola karnego.

2
1
1
1
4
52'

Sierpina znów ruszył skrzydłem i dograł w pole karne w kierunku Sitka. Szybszy był jednak defensor Wisły.

1
1
1
51'

Po wrzutce z rzutu wolnego piłka wylądowała w rękach Peskovicia.

2
2
50'

Bielszczanie skupiają się na defensywie, by utrzymać korzystny wynik, który pozwoli im na opuszczenie ostatniej pozycji w tabeli.

6
3
47'

Gol! Strzelił David Niepsuj. Świetny początek drugiej części gry w wykonaniu Górali. Skrzydłem ruszył Sierpina, który dograł do Bilińskiego. Ten nie trafił czysto w piłkę, na czym skorzystał Niepsuj. Uderzył z kilku metrów, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki. 2:0.

30
19
2
5
17
46'

Początek drugiej połowy!

4
1
1
1
2
46'
45+1'

Niecelny strzał Savicia. Piłka przeleciała obok bramki, a Pesković nie musiał nawet interweniować.

3
2
1
4
45'

Sędzia do pierwszej połowy doliczył minutę.

2
2
2
43'

Tym razem po dośrodkowaniu z kornera piłka trafiła do Sitka. Jego strzał został zablokowany.

4
2
1
2
41'

Nieudana wrzutka Sierpiny z rzutu rożnego. Yeboah wyszedł z kontrą, ale zatrzymał ją Sitek.

4
2
1
2
40'

Sitek dograł do Sierpiny, a ten starał się dośrodkował w pole karne. Wywalczył rzut rożny.

1
2
1
1
38'

Szansa Hory na gola, ale nie znalazł sposobu na pokonanie Lisa.

1
1
1
2
37'

Strzał Jeana Carlosa Silvy, ale bez problemów poradził sobie z nim Pesković. Wcześniej bramkarz Górali wypiąstkował piłkę po wrzutce Sadloka.

2
1
3
1
1
36'

Ruszył skrzydłem Yeboah, ale nie zdołał dośrodkować piłki. Akcja zakończona stratą.

3
1
1
35'

Po wrzutce Sadloka z rzutu rożnego bez zagrożenia pod bramką Górali.

1
1
1
1
2
33'

Podbeskidzie prowadzi grę i poluje na kolejne szanse na zdobycie gola. Wisła stara się przedrzeć przez dobrze zorganizowaną formację obronną Górali.

4
2
2
1
3
30'

Za nami pół godziny gry, a Wisła nie oddała jeszcze celnego strzału.

4
3
2
4
4
30'
30'

Po rzucie wolnym piłka trafiła do Szota. Nieudany strzał gracza Wisły.

3
2
2
1
3
29'

Sitek uderzył z trzydziestu metrze. Po rykoszecie piłkę złapał Lis.

3
2
1
1
1
28'

Kolejna akcja Górali lewym skrzydłem. Przerwana faulem na Sitku.

6
3
1
3
1
25'

Po strzale Savicia piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej. Groźnie pod bramką Górali.

6
2
1
1
2
23'

Bielszczanie starają się kontrolować sytuację na boisku. Wisła wciąż nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę rywala.

4
2
2
1
8
21'

Drugi nieudany strzał Yeboaha. Piłka znów poleciała na aut.

3
2
1
1
3
18'

Hora dostał podanie w polu karnym. Miał czas, by przymierzyć, ale oddał fatalny strzał.

1
1
2
1
3
15'

Bielszczanie od początku spotkania są lepiej zorganizowani. Wisła ma problem, by wymienić kilka podań na połowie rywala.

5
4
3
1
4
13'

Gol! Strzelił Desley Ubbink. Co za akcja Ubbinka! Holender dograł do wbiegającego w pole karne Sitka, który miał przed sobą tylko Lisa. Bramkarz Wisły poradził sobie ze strzałem gracza Górali, ale piłka odbiła się od niego i trafiła pod nogi Ubbinka. Ten nie miał problemów, by skierować piłkę do pustej bramki.

32
17
4
1
19
11'

Po wrzutce w pole karne Biliński starał się uderzyć głową. Piłka przeleciała tuż obok słupka, ale jej lot cały czas kontrolował Lis.

7
3
3
2
10'

Sierpina ruszył lewym skrzydłem. Starał się dośrodkować w pole karne, ale podanie zostało zablokowane przez rywala.

5
1
1
2
8'

Spokojny początek spotkania. Póki co ani Podbeskidzie, ani Wisła nie potrafiły oddać groźnego strzału na bramkę rywala.

6
4
4
3
4
5'

Nieudany strzał Sitka zza pola karnego. Piłka trafiła pod nogi obrońcy Wisły.

2
3
1
2
5'

Dwa kornery dla Wisły - oba bez zagrożenia.

3
2
2
7
2
3'

Akcja Wisły, po której gościom udało się wywalczyć rzut rożny.

2
2
1
2
2'

Koszmarny strzał Yeboaha z okolic narożnika pola karnego. Akcja do zapomnienia.

5
1
1
2
1'

Górale zaliczyli przechwyt na połowie Wisły, ale nie zdołali zagrozić bramce rywali.