Pomęczymy się jeszcze przynajmniej przez cztery doliczone minuty.

1
2
3
89'

Najbardziej energiczny w drużynie Wisły jest... trener Radosław Sobolewski. To wiele mówi o tym meczu.

1
1
88'

Vida podszedł pressingiem na Lagatora, ale poradził sobie obrońca z Płocka.

2
1
2
2
2
87'

Lipski na wiwat z dystansu... bardzo niecelnie.

1
2
1
86'

Dośrodkowanie spokojnie wyłapuje Plach.

3
3
1
2
3
85'

Wrzutka Tomasika wybita przez Czerwińskiego. Rzut rożny dla Wisły.

3
2
1
1
1
84'
84'

Lewandowski sfaulował Chrapka. Pomocnik Piasta długo się nie podnosi.

4
2
1
5
83'
82'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Jodłowiec.

3
1
1
81'

Rymaniak ruszył lewą stroną. To mogło być groźne, ale powstrzymał go Vallo.

2
1
80'

Faul Vallo na Rymaniaku przy linii środkowej. To tam teraz toczy się gra.

1
79'

Chwila przerwy, by Michał Chrapek doszedł do siebie po starciu.

1
1
1
1
78'

Wrzutka Tomasika w szesnastkę Piasta, ale Rymaniak był tam, gdzie być powinien.

2
1
1
1
2
77'

Powalczył o piłkę przy narożniku Szwoch, ale przegrał starcie z Vidą.

1
1
1
76'

1
75'

Ruszył Steczyk z rajdem prawą stroną, lecz został zatrzymany przez Cabezalego.

3
2
1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Steczyk.

Piast Gliwice
2
1
4
73'
72'

Był jeszcze rzut rożny, ale dodajemy go tylko do statystyk.

1
1
71'

Strzał Urygi całkiem niezły, ale dobrze ustawiony Plach.

2
1
1
1
1
70'
68'
67'

Znów poszukiwania górną piłką Tuszyńskiego, ale zakończone niepowodzeniem.

1
1
1
1
64'

Teraz Szwoch próbował go uruchomić podaniem, ale samo to zagranie nie było celne.

1
3
2
2
2
63'

Nie zrozumiał się Kocyła z partnerami. Dostał piłkę, ale się tego nie spodziewał.

3
1
2
1
62'

Górna piłka na Tuszyńskiego, ten strzela nad bramką. Domaga się jeszcze rzutu rożnego i... chyba słusznie, bo główkował Huk.

1
4
3
61'

Tuszyński sam w polu karnym, chciał jednym zwodem ograć dwóch obrońców, ale nie pykło.

3
1
1
60'

Angel Garcia z lewej strony wykładał piłkę... chyba Tuszyńskiemu, ale ten był daleko od niej i mamy aut dla Piasta.

1
1
59'

Długie zagranie do Świerczoka, ale ten przy przyjęciu piłki faulował przeciwnika.

1
1
57'

Z rzutu rożnego wrzutka na Chrapka, ten długo zbierał się do strzału i... został zablokowany.

2
1
56'

I już Piast idzie za ciosem. Chrapek w rewanżu do Świerczoka, ale ten zablokowany.

1
1
1
55'

I jeszcze efektowna cieszynka - Chrapek zdmuchnął swoich kolegów niczym świeczki.

1
3
1
2
3
54'

Gol! Strzelił Michał Chrapek. Asystował mu Jakub Świerczok.

Świetna piłka z lewej strony od Badii do Świerczoka, ten uprzedził obrońców i wyłożył piłkę na 6. metrze do wbiegającego Chrapka. To pierwszy gol zawodnika Piasta w tym sezonie!

13
11
3
4
5
52'

Wrzutka z prawej strony, ale wybija piłkę Tomas Huk.

2
1
1
2
2
50'

Znów uspokoiła nam się gra. Przy piłce częściej gospodarze.

3
1
1
1
1
48'

Urwał się Świerczok obrońcom i dostał piłkę. Jego strzał odbija Kamiński, ale... wcześniej był spalony.

2
1
2
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak.

2
2
1
1
1
46'
czas Druga połowa
komentarz

I znów rozpadało się nad Płockiem. A za chwilę druga połowa.

2
45+1'

Co najmniej minutę dłużej pogramy w pierwszej części spotkania.

2
2
3
2
2
45'

Wrzutka Badii z rzutu rożnego, ale Angel Garcia Cabezali został trafiony przy walce powietrznej.

2
2
2
2
2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Rzeźniczak za faul na Patryku Sokołowskim. Sędzia zastosował przywilej korzyści, ale wrócił do tej akcji.

4
2
3
4
3
43'

Arkadiusz Pyrka z kolejną świetną szansą. Chrapek zagrywał mu piłkę z lewej strony, a młodzieżowiec Piasta przymierzył pod poprzeczkę z 20. metra. Ale świetnie interweniował Kamiński.

4
2
2
2
2
42'

Badia nieświadomie przepuścił podanie Pyrki do Świerczoka i... mogło z tego coś wyjść. Piszemy "coś", bo do strzału było daleko.

3
3
2
2
2
41'

No nie da się ukryć, że męczymy się przy tej pierwszej połowie. A okna jakieś takie brudne...

2
39'

A teraz piłkarzom Piasta sędzia przeszkadzał przy krótkim rozegraniu tak bardzo, że piłka wylądowała u... Placha...

5
3
2
2
2
38'

Po faulu Vallo gliwiczanie zmarnowali rzut wolny. Ale mają z tego jeszcze rzut rożny.

3
2
3
3
3
37'

Lesniak dośrodkowuje w szesnastkę po świetnej podcince Cabezalego, lecz... do nikogo.

2
2
2
2
2
36'

Dośrodkowanie z prawej strony zamyka głową Pyrka i... trafia w poprzeczkę!

2
2
3
2
2
34'

Daleki wyrzut, niczym dyskobola, ale... do kogo zagrywał Plach?

2
3
3
2
2
33'

Ze spokojem łapie piłkę Plach. Nic z tego nie będzie.

2
2
3
3
3
32'

Rasak w odpowiedzi pokusił się o próbę z dystansu i wywalczył rzut rożny.

5
4
2
2
2
31'

Wymienili kilka podań goście pod polem karnym Wisły, ale interwencja Urygi zakończyła tę zabawę.

4
5
3
2
2
Proponujemy zatem plebiscyt na piłkarza drugiego kwadransa meczu. Można głosować na nasze typy:
2
29'

Nad stadionem w Płocku wyszło słońce. Chociaż tyle dobrego.

3
4
2
2
2
28'

Każda próba rozciągnięcia gry przez którykolwiek z zespołów kończy się fiaskiem.

2
2
3
2
2
27'

Ale Badia nie rezygnował. Tak bardzo, że aż spalił.

4
4
2
3
3
26'

Wybijają piłkę obrońcy bez większych problemów.

3
4
2
2
2
25'

Faul Adamczyka w środkowej strefie. Mieli rzut wolny gliwiczanie i zamienili go na rzut rożny.

2
2
3
2
2
24'

Sokołowski faulowany przez Adamczyka, choć więcej było przy tym krzyku niż faktycznie przewinienia.

2
2
3
2
2
23'

Długa piłka w stronę Tuszyńskiego, lecz uprzedził go Plach.

2
2
4
3
3
22'

Ponieważ nic się nie dzieje na boisku, idziemy sprawdzić, czy jajka pomalowane. A jak u was?

2
21'

W odpowiedzi szybka akcja i strzał Jakuba Świerczoka z ostrego kąta, ale przeładował moc na przycisku napastnik Piasta.

5
3
3
2
2
20'

Dośrodkowanie Urygi, lecz któryś z graczy Wisły pomagał sobie ręką. Na tym cała akcja się zakończyła.

3
2
4
2
4
19'

Okazja dla Wisły Płock z rzutu wolnego po faulu na 20. metrze.

5
5
2
2
2
18'

Ciężar gry przeniósł się na połowę Wisły. Ale Piast znajduje się z piłką 30-40 metrów od bramki, więc zagrożenie określamy jako znikome.

2
16'

Jodłowiec szukał podaniem po ziemi Badii, ale przeczytali to obrońcy gospodarzy.

5
4
2
3
2
15'

Szwoch centruje z rzutu rożnego w kierunku Rasaka, ale nic z tego płocczanie nie mają.

3
4
6
5
6
14'

Wrzutka Adamskiego na Tuszyńskiego z prawej strony. W ostatniej chwili obrońca Piasta zdjął mu z nogi piłkę.

2
2
5
4
5
13'

I jeszcze na spalonym Świerczok. Chwila wytchnienia dla defensorów Wisły.

4
2
2
2
1
12'

Faulowany był Konczkowski. Z rzutu wolnego wrzucał Badia i zrobiło się zamieszanie w szesnastce gospodarzy. Z daleka uderzał Sokołowski, lecz został zablokowany.

1
1
3
2
1
11'

Dośrodkowanie Badii na Czerwińskiego, ale Tuszyński zabezpieczył tę akcję i wybił piłkę na aut.

4
3
2
3
1
10'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Garcia za faul przed polem karnym.

Wisła Płock
3
1
1
2
2
9'

Domagają się odgwizdania zagrania ręką piłkarze Piasta. Lesniak trafiony w przedramię.

3
2
1
1
1
8'

Rozpadało się nad stadionem w Płocku. Oby to nie zniechęciło głodnych gry piłkarzy!

1
1
1
1
1
7'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Badia.

4
2
2
1
1
6'

Sokołowski próbuje zagrać za plecy obrońców do Świerczoka, ale niezbyt to wychodzi.

1
2
2
2
2
5'

Trwa walka przy linii bocznej, a konkretnie przy ławce Wisły. Trener Radosław Sobolewski sam by pewnie piłkę przechwycił, ale nie może niestety.

2
2
2
2
2
4'

Widać postępy na budowie stadionu w Płocku.

4
3
2
2
2
3'

Arkadiusz Pyrka w odpowiedzi próbował strzału z woleja, ale był on bardzo niecelny.