12 kwi 2021 18:00
90+7'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Michał Żyro!

Martin Chudy popisał się świetną interwencją i obronił strzał Michała Żyro! Nie ma gola, wynik bez zmian!

Piast Gliwice
20
12
4
6
23
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Norbert Wojtuszek.

12
4
1
3
5
90+5'

Rzut karny dla Piasta Gliwice! Faulowany był Arkadiusz Pyrka.

13
9
1
4
99+4'

Jeszcze Górnik Zabrze stara się atakować.

5
4
5
90+2'

Richmond Boakye dogrywał piłkę tuż przed bramką Piasta. W ostatniej chwili piłkę wybił Tomas Huk. Bardzo groźna akcja Górnika!

3
2
3
4
90'

Doliczone sześć minut.

2
2
1
8
87'

A rzutu karnego dla Górnika nie ma. Gra toczy się dalej.

13
7
1
1
5
85'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają czy Frantisek Plach faulował Jimeneza.

1
3
1
1
3
83'

Górnik szukał dogrania w pole karne gospodarzy. Znów pewnie spisał się jeden z obrońców Piasta.

6
2
79'
ZMIANA
komentarz

78'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

1
73'

Gerard Badia z rzutu rożnego zagrywał do Świerczoka. Ten strzelał z kilkunastu metrów, ale było to uderzenie niecelne.

1
2
1
70'

Z rzutu wolnego strzelał Bartosz Nowak. Efektownie obronił Frantisek Plach.

8
4
1
2
1
70'

Będzie rzut wolny dla Górnika. Dobra okazja na strzał na bramkę Piasta.

2
2
2
69'

Górnik stara się atakować, lecz bardzo dobrze Piast prezentuje się w defensywie.

2
67'

Z ostrego kąta strzelał Richmond Boakye. Uderzenie było jednak niecelne.

1
1
63'

Znów lekkie zamieszanie w polu karnym Piasta po dograniu piłki. Ostatecznie jednak dobrze interweniował Frantisek Plach.

3
3
1
1
2
61'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Górnika.

3
1
60'

Frantisek Plach interweniował poza polem karnym. Dobrze spisał się bramkarz Piasta, który wybił piłkę.

1
56'

Zamieszanie przed bramką Piasta, ale ostatecznie Jesus Jimenez zagrał piłkę ręką i sędzia przerwał grę.

1
52'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Stefanos Evangelou.

Gerard Badia strzelał z ostrego kąta. Piłka trafiła jeszcze do Świerczoka, który uderzył w słupek. Piłka odbiła się od słupka, następnie od Stefanosa Evangelou i wpadła do bramki Górnika Zabrze. 2:0 prowadzą gliwiczanie! Jeszcze była analiza VAR, ale ostatecznie gol dla gospodarzy został uznany.

30
17
2
5
11
51'

Zamieszanie przed bramką Piasta Gliwice. W ostatniej chwili dobrze interweniował jeden z obrońców.

2
1
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
47'

Na akcję Górnika odpowiedział Jakub Świerczok. Po uderzeniu napastnika Piasta i rykoszecie piłkę złapał Martin Chudy.

1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
3
1
1
3
45'

Doliczone dwie minuty.

6
1
2
43'

Giannis Masouras dogrywał przed bramkę Piasta. Dobrze interweniował jednak Jakub Czerwiński.

1
1
2
38'

Efektowna akcja Piasta Gliwice w polu karnym Górnika! Gospodarze wymienili podania, przed bramkę dogrywał Gerard Badia, lecz minimalnie zbyt mocno i zabrakło już uderzenia.

6
2
1
1
35'

Znów strzelał Jakub Świerczok! Tym razem z około 15 metrów. Z problemami obronił Martin Chudy.

1
32'

Gliwiczanie rozgrywają piłkę na połowie Górnika i szukają okazji na gola. Przed chwilą z dystansu strzelał Jakub Świerczok, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Górnika.

3
1
1
1
2
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Asystował mu Michał Chrapek.

1:0 prowadzi Piast! Piękny gol Świerczoka! Michał Chrapek zagrał prostopadle w pole karne Górnika. Do piłki dopadł Jakub Świerczok i z ostrego kąta oddał mocny strzał pod poprzeczkę!

34
12
2
3
15
27'

Po rzucie rożnym z dystansu strzelał Jakub Holubek. Strzał został zablokowany.

1
1
1
3
2
26'

Ładna akcja Piasta zakończona dośrodkowaniem Jakuba Holubka. Gospodarze ostatecznie wywalczyli rzut rożny.

2
1
24'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich.

3
1
3
1
2
21'

Jakub Czerwiński wrócił już na boisko.

4
1
2
1
3
20'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. W dobrej sytuacji niecelnie główkował Aleksander Paluszek.

3
3
4
1
2
19'

Gra wznowiona. Jakub Czerwiński opatrywany jest poza boiskiem.

1
1
3
1
1
18'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku opatrywany jest jeden z zawodników Piasta.

3
1
1
3
16'

Erik Janza ładnie dograł piłkę w pole karne Piasta. Zabrakło jednak uderzenia - w ostatniej chwili dobrze interweniował Patryk Sokołowski.

6
3
1
2
2
14'

Przy piłce gliwiczanie. Gospodarze wymieniają podania na własnej połowie.

2
2
1
2
2
11'

Zaskakujący strzał z woleja w polu karnym Piasta oddał Jakub Świerczok. Martin Chudy nie dał się zaskoczyć.

4
3
3
3
2
10'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefanos Evangelou.

3
2
2
1
3
10'

Górnik Zabrze spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

6
2
1
1
6'

Jak na razie lepiej na boisku prezentują się zabrzanie. Górnik szuka okazji do ataku.

7
5
4'

Zamieszanie pod bramką Piasta. Z ostrego kąta strzelał Jesus Jimenez, lecz Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć.

7
2
5
3
4
3'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

5
1
2
1
2
17:17

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.