PKO Ekstraklasa: 24. kolejka
11 kwi 2021 15:00
90+2'

Gol! Strzelił Damian Oko. Kopia pierwszej bramki niemalże! Starzyński na Balicia, ten zgrywa głową, rykoszet, Oko główkuje i strzela na 2:1. Co za mecz!

KGHM Zagłębie Lubin
30
22
7
5
14
90+1'

Uwaga, błąd obrony, jest Wilson i strzela prosto w Hładuna! To była piłka meczowa!

1
1
1
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Oko.

1
1
2
84'

Hora z dystansu, ale tuż nad poprzeczką!

1
79'

Drazić się przedziera, Drazić, Drazić i... odbija to Pseković! Wygonił się Drazić, zrobił o jeden zwód za dużo, trzeba było szybciej grać do Szysza.

1
4
1
77'

Niezła piłka na Wilsona, ale nie sięga jej pod bramką!

3
3
73'

Gol! Strzelił Patryk Szysz. Starzyński w pole karne, Baszłoj zmuszony przez Balicia do złego zagrania i Szysz z bliska musiał trafić. Jest remis!

15
6
2
6
16
71'

Rozkręcił się ten mecz. Piłkę dostał Wilson. Strzela, ale prosto w Hładuna.

1
1
1
71'
70'

Szybka piłka w polu karnym do Podlińskiego, ale ten z ostrego kąta w boczną siatkę. Powinien dogrywać do lepiej ustawionego Szysza.

3
1
69'

Sitek teraz indywidualnie, ale wysoko nad bramką.

1
1
67'

Nieodpowiedzialnie rozgrywa Zagłębie. Przejmuje piłkę Sitek, ale strzela obok bramki...

2
1
1
63'

Zamknięte Podbeskidzie...

1
59'
58'

Zagłębie szaleje. Chodyna chciał zaskoczył Peskovicia z daleka i nie ma gola! Jeszcze Szysz posyła bombę i fenomenalnie broni Pesković! Bohater Podbeskidzia na razie.

6
3
1
55'

Strzał Rzuchowskiego z dystansu odbity przez Oko na rzut rożny.

3
1
52'

Podbeskidzie zaczyna przejmować inicjatywę.

3
1
1
48'

Spokojna gra z obu stron, nikt nie chce podjąć ryzyka.

1
1
1
czas Druga połowa
44'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić. Przerwa na pomoc medyczną dla Bilińskiego.

1
43'

Jeszcze nie koniec szansy dla Zagłębia. Dośrodkowanie, Kruk zgrywa głową i Podliński trzy metry od bramki nie trafia w piłkę, niewiarygodne!

7
4
2
42'

Starzyński z wolnego i fenomenalnie to broni Pesković!

6
41'

Poturbowany teraz Podliński przez Niepsuja, to mogło się skończyć kartką.

37'

Podbeskidzie zostawia dużo miejsca do gry, ale lubinianie i tak tego nie wykorzystują.

1
4
1
1
1
33'

Zagłębie rozgrywa dość długo, ale nie może przebić się pod pole karne.

1
3
1
1
28'

Sierpina na Bilińskiego, ale ten nieczysto strzela. Łapie to Hładun.

2
1
3
27'

Kapitalne teraz podanie Drazicia do Chodyny, jest sam na sam, strzela i broni to nogami wychodzący Pesković!

3
1
1
26'

Boli w oczy to, że nie ma w tym meczu w ogóle gry na jeden kontakt. Byleby przepchać rywala i zmusić do błędu.

1
2
1
1
23'

Centra na Podlińskiego, ale przegrywa pojedynek główkowy z Janickim.

1
20'

Niepsuj... A jednak zepsuł. Nie wiedział, czy centrować czy strzelać ze skraju pola karnego.

3
2
19'

Sierpina płasko w pole karne, próbuje Rzuchowski, ale prosto w obrońcę.

2
2
18'

Pressing Zagłębia rośnie, dobrze teraz Sitek się zachował. Ładnie przytrzymał piłkę, dał się sfaulować.

3
1
15'

Jest wolny Drazić w polu karnym, strzela, ale prosto do rąk Peskovicia. Anemiczna próba.

1
1
14'

Starzyński w pole karne, główkuje Oko, ale bardzo niecelnie.

1
1
2
13'

Nieźle zapowiada się akcja Zagłębia powstrzymana idealnym wślizgiem Rzuchowskiego. Będzie jednak korner dla gospodarzy.

1
2
10'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Kruk.

1
2
1
8'

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Jakub Hora. Świetnie napedzony Hora na prawej stronie, gra w pole karne prosto do Bilińskiego, a ten pewnym strzałem daje bielszczanom prowadzenie!

Podbeskidzie Bielsko-Biała
21
15
2
4
2
7'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Żubrowski. Sanki w nogi Rzuchowskiego, mogło się to skończyć czerwoną kartką.

1
1
1
3'

Na razie gra kontra za kontrę, ale brakuje obu ekipom dokładności w okolicach pola karnego.