5
5
10
88'

Zaskakujący strzał z ostrego kąta oddał Pelle van Amersfoort. Piłka otarła się o poprzeczkę i wyszła poza boisko.

10
6
8
7
19
84'

Efektowną akcję przeprowadził Kacper Skibicki. Strzelał zza pola karnego, a po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki Cracovii.

19
7
4
5
7
83'

Dośrodkowanie w pole karne Legii. Piłkę pewnie złapał Artur Boruc.

2
81'

Cracovia. Schodzi: Marcos Alvarez. Wchodzi: Thiago.

8
3
2
80'

Legia coraz groźniejsza. Teraz ładna akcja Lopesa. Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

12
7
4
3
11
79'

Po podaniu Gwilii z dystansu strzelał Ernest Muci. Po rykoszecie piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza boisko.

10
6
3
7
76'

Znakomita okazja dla Cracovii! To powinien być gol! Marcos Alvarez znalazł się w sytuacji sam na sam z Borucem! Ten nie dał się zaskoczyć! Świetnie spisał się bramkarz Legii.

24
8
8
8
20
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
5
3
75'

Legia rozgrywa piłkę na połowie Cracovii. Goście dobrze się bronią.

6
5
1
3
5
73'
7
2
1
2
71'

Zanosiło się na groźną akcję Legii. Luis Rocha dobrze odebrał jednak piłkę Walerianowi Gwilii.

6
3
2
5
68'
67'
66'

Z rzutu wolnego bardzo niecelny strzał oddał Filip Mladenović.

6
7
4
10
65'

Będzie kolejny rzut wolny dla Legii i znów dobra okazja na uderzenie na bramkę Cracovii.

11
3
1
65'

Dobrze spisał się Artur Boruc. Z 16 metrów strzelał Sylwester Lusiusz.

8
3
4
1
5
64'

Po indywidualnej akcji zza pola karnego strzelał Kacper Skibicki. Po chwili piłkę złapał Lukas Hrosso.

7
4
1
2
2
62'

Cracovia skupia się na defensywie i szuka swojej szansy poprzez grę z kontry.

6
5
1
1
2
61'
61'
59'

Bartosz Kapustka oddał niecelny strzał z dystansu.

7
3
3
2
58'

Z bardzo ostrego kąta strzelał Filip Mladenović. Świetnie obronił Lukas Hrosso.

6
3
2
1
2
58'

Z rzutu wolnego po rykoszecie nad bramką strzelił Filip Mladenović.

5
3
2
3
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Dimun.

5
3
2
3
57'

Faulowany był Paweł Wszołek. Rzut wolny dla Legii i dobra okazja na strzał na bramkę Cracovii.

1
53'

W polu karnym Legii strzelał Marcos Alvarez. To uderzenie zostało zablokowane.

4
2
5
2
4
51'

Z dystansu strzelał Bartosz Kapustka. Dobrze interweniował Lukas Hrosso.

14
4
2
4
3
50'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Goście wybili piłkę.

5
3
1
3
5
49'

Dość spokojny początek drugiej połowy spotkania.

7
4
4
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

7
5
4
45+2'

Mocny strzał z dystansu oddał Marcos Alvarez. Pewnie piłkę złapał Artur Boruc.

10
6
2
2
7
45'

Doliczone dwie minuty.

7
3
2
1
3
45'

Świetna okazja dla Legii! Po dośrodkowaniu Pawła Wszołka główkował Tomas Pekhart, lecz to było uderzenie niecelne!

13
6
1
4
5
42'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Gospodarze wybili piłkę.

11
7
4
6
10
40'

Mocny, celny strzał z dystansu oddał Luquinhas. Pewnie interweniował Lukas Hrosso.

17
6
5
1
5
40'

Sporo gry na połowie Cracovii, ale do bramki Lukasa Hrosso daleko.

10
4
4
3
38'

Bardzo niecelny strzał z rzutu wolnego oddał Marcos Alvarez.

12
12
1
2
3
37'

Teraz będzie rzut wolny dla Cracovii. Bardzo dobra okazja na strzał - do bramki Legii około 20 metrów.

7
2
4
4
8
35'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Tomas Pekhart. Lukas Hrosso zdołał obronić ten strzał.

10
4
2
6
7
34'

Ładny strzał z rzutu wolnego oddał Filip Mladenović. Lukas Hrosso nie dał się zaskoczyć.

15
6
3
3
33'

Luquinhas opatrywany na boisku. A za chwilę rzut wolny dla Legii.

5
4
4
2
5
32'

Będzie rzut wolny dla Legii. Do bramki Cracovii około 20 metrów.

12
7
1
5
Czy w pierwszej połowie padnie prznajmniej jeden gol?
3
2
1
30'

Kolejne minuty mijają, a widowisko nie jest porywające. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

3
26'

Marcos Alvarez wywalczył sobie dobrą sytuację, strzelał z około 15 metrów. To było jednak słabe uderzenie i piłkę przejął jeden z obrońców Legii.

4
4
2
3
25'

Sergiu Hanca dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Legii. Piłkę wybił Bartosz Kapustka.

11
6
2
2
5
22'

A teraz czerwona kartka dla trenera Legii! Czesław Michniewicz został odesłany na trybuny! Obie kartki to chyba efekt dyskusji z arbitrem.

29
16
5
1
14
21'

Żółtą kartką został ukarany trener Legii, Czesław Michniewicz.

15
7
4
2
10
21'

Coraz większa przewaga Legii. Gra toczy się na połowie Cracovii.

11
3
1
1
6
20'

Filip Mladenović zagrywał z pierwszej piłki w pole karne Cracovii do Tomasa Pekharta. Minimalnie jednak zbyt mocno.

12
7
3
3
18'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich. Najlepszą miał Tomas Pekhart, lecz został zablokowany.

5
4
1
5
4
16'

Legia ma przewagę, rozgrywa piłkę. Cracovia jednak dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

15
5
2
4
5
13'

Z około 16 metrów na bramkę Legii strzelał Ivan Fiolić. Uderzenie zablokował Artur Jędrzejczyk.

13
5
5
3
7
11'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Tomas Pekhart przyjął sobie piłkę, złożył się do strzału, ale to uderzenie w ostatniej chwili zablokował jeden z obrońców.

12
5
5
4
4
9'

Legia Warszawa rozgrywa piłkę na połowie Cracovii.

12
8
6
4
5
6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergiu Hanca. Poszkodowany Luquinhas. Ostre zagranie zawodnika Cracovii.

17
7
5
5
12
5'

Legia rozgrywała piłkę przed polem karnym Cracovii. Gospodarze szukali dośrodkowania, lecz ostatecznie sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku drużyny z Krakowa i przerwał grę.

10
8
4
5
4
4'

Z rzutu wolnego strzelał Bartosz Slisz. Piłka trafiła w mur.

12
7
6
8
11
3'

Będzie rzut wolny dla Legii. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Cracovii.

14
10
5
5
7
2'

Od początku meczu Cracovia stara się grać wysokim pressingiem.

8
6
5
4
7
1'

Z dystansu strzelał Sergiu Hanca. To było uderzenie niecelne.

10
7
5
4
6
16:37

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.