Gra toczy się na połowie Rakowa. Lech rozgrywa piłkę.

2
1
1
86'

Uderzenie z dystansu na bramkę Rakowa. Po rykoszecie strzał był minimalnie niecelny.

1
1
1
85'

Raków. Schodzi: Fran Tudor. Wchodzi: Wiktor Długosz.

83'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Rakowa.

1
1
1
81'

Z 16 metrów z pierwszej piłki strzelał Jan Sykora. Uderzenie było niecelne.

1
2
2
2
1
79'

Raków. Schodzi: Ben Lederman. Wchodzi: Petr Schwarz.

78'

Vladislavs Gutkovskis strzelał z ostrego kąta. Mickey van der Hart obronił to uderzenie.

1
76'

Aron Johannsson strzelał z dystansu. Uderzenie zablokował Andrzej Niewulis.

komentarz

75'

Spokojniejsze tempo spotkania

1
1
2
71'

Po zagraniu z rzutu wolnego lekkie zamieszanie w polu karnym Rakowa. Strzelał Tiba, ale został zablokowany.

3
1
1
1
1
70'

Raków. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Vladislavs Gutkovskis.

70'

Raków. Schodzi: Marcin Cebula. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

69'

Raków. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Ivi Lopez.

69'

Lech rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Raków dobrze się broni.

2
1
1
1
67'

Aron Johannsson strzelał przewrotką. Sędzia wcześniej przerwał jednak grę.

1
1
64'

Raków uspokoił grę i rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
62'

Dośrodkowanie Puchacza w pole karne Rakowa. Piłkę wybił Zoran Arsenić.

1
1
60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ogromne zamieszanie przed bramką Lecha. Ostatecznie piłka wpadła do siatki, ale wcześniej sędzia przerwał grę i gol nie został uznany.

1
1
2
4
4
56'

Gol! Strzelił Marcin Cebula. Asystował mu Kamil Piątkowski.

Przepiękna bramka Rakowa! Kamil Piątkowski dośrodkował w pole karne, a tam niepilnowany Cebula złożył się, strzelił "nożycami" i skierował futbolówkę do siatki Lecha!

1
55'

Raków bardziej skupia się na defensywie. Brakuje ofensywnych akcji gospodarzy.

52'

W drugiej połowie Lech jak na razie wygląda zdecydowanie lepiej niż w pierwszej części spotkania.

3
2
1
49'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Jan Sykora.

Ładna akcja Lecha i gol! Aron Johannsson ciekawie dograł do Jana Sykory. Ten miękko wrzucił przed bramkę Rakowa, a tam głową piłkę do siatki skierował Mikael Ishak.

23
14
4
9
15
48'

Dość spokojny początek drugiej odsłony spotkania.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
46'
46'
45+1'

Zza pola karnego strzelał Dani Ramirez. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
3
2
2
45'

Doliczona jedna minuta.

1
1
1
1
43'

Spokojnie wymieniają podania piłkarze Rakowa. Gospodarze czekają już na koniec tej części gry.

2
41'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

1
2
2
1
2
38'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Bartosz Salamon. Dominik Holec nie dał się zaskoczyć.

1
2
1
38'

Lech z piłką na połowie Rakowa. Do bramki gospodarzy jednak daleko.

1
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
1
34'

Znów groźnie przed bramką Lecha. Częstochowianie szukają okazji na kolejnego gola.

5
4
2
1
33'

W polu karnym Lecha Jakub Arak strzelał z ostrego kąta. Piłka odbiła się od bramkarza i od poprzeczki! Raków blisko trzeciej bramki.

3
3
3
2
32'

Kolejorz szuka swojej okazji na gola, ale Raków bardzo pewnie gra w defensywie.

1
4
1
16:30

2
29'

Gol! Strzelił Kamil Piątkowski. Asystował mu Marcin Cebula.

Już 2:0 dla Rakowa! Marcin Cebula ładnie dośrodkował w pole karne Lecha, a tam efektowny strzał głową oddał Kamil Piątkowski!

32
21
4
7
9
24'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Rakowa. Zabrakło jednak strzału na bramkę gospodarzy.

1
5
23'

Z dystansu niecelnie strzelał Igor Tudor.

2
2
1
4
22'

Blisko było o gola dla Rakowa. Igor Sapała oddał bardzo mocny strzał z około 16 metrów. Zablokował go jeden z zawodników Lecha!

1
1
1
2
22'

Gra wznowiona. Przy piłce Raków.

1
1
3
1
2
21'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Lecha.

3
2
4
2
1
18'

Pedro Tiba szukał prostopadłego podania do Mikaela Ishaka. Piłka zbyt mocna i przejął ją Dominik Holec.

5
1
2
17'

Z rzutu wolnego strzelał Nika Kwekweskiri. Bardzo ładne uderzenie, a piłka odbiła się poprzeczki!

10
4
1
5
4
16'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Rakowa.

5
1
1
2
3
14'

Kolejna groźna akcja Rakowa. Fran Tudor dogrywał do Araka. Minimalnie zbyt mocno i zabrakło uderzenia na bramkę.

2
2
1
1
3
13'

Groźnie było przed polem karnym Lecha. Szybka zespołowa akcja Rakowa, lecz ostatecznie Arak podawał niedokładnie do kolegi z zespołu.

2
1
4
3
3
12'

Lech ruszył do ataku i chce szybko odrobić stratę.

4
1
2
2
10'

Gol! Strzelił Fran Tudor. Asystował mu Marcin Cebula.

Raków prowadzi 1:0! Marcin Cebula dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka przeleciała wzdłuż bramki, a nabiegający na nią Fran Tudor głową skierował ją do siatki Kolejorza.

Raków Częstochowa
29
20
5
8
14
10'

Ładne dośrodkowanie Kuna w pole karne Lecha. Raków wywalczył rzut rożny.

1
2
8'

Piłkarze Rakowa spokojnie rozgrywają piłkę i wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
1
5'

Kolejny rzut wolny dla Rakowa i znów zagranie w pole karne gości. Po wrzutce Cebuli piłkę pewnie złapał Mickey van der Hart.

1
4
1
4'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Na razie częściej przy piłce są jednak gospodarze.

1
1
4
2'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Piłkę zagrywał Marcin Cebula. Zawodnicy Kolejorza zdołali wybić futbolówkę, a i tak był jeszcze spalony.

2
3
1
16:30

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.