Wisła Kraków. Schodzi: Dawid Szot. Wchodzi: Zan Medved.

1
1
89'

Gol! Strzelił Mateusz Kuzimski. Asystował mu Mateusz Czyżycki.

Wydawało się, że nic tu się już nie zdarzy - a jednak! Po podaniu Czyżyckiego "w uliczkę", Kuzimski pokonał Lisa! Rezerwowi rozstrzygnęli mecz!

2
86'

Indywidualna akcja Felicio Browna Forbesa, który upadając ręką zagarnął piłkę. Może się cieszyć, że nie dostał żółtej kartki za symulowanie.

1
5
1
1
2
85'
84'

Dwa kolejne rzuty rożne Wisły, bez rezultatu.

8
5
1
3
8
83'

Savić podał piłkę do Sadloka, akcję próbował kończyć Mawutor, jednak ten nie trafił w piłkę!

2
1
2
2
82'

Frydrych przewrócił się przy przyjęciu piłki po rzucie rożnym. Od bramki Lis.

6
1
2
81'

Zablokowany strzał Sadloka po akcji Starzyńskiego. Wisła wywalczyła rzut rożny.

2
4
80'

Piłka na Kuzimskiego, ten jednak nie wykorzystał szansy. Został zablokowany przez rywala.

2
1
80'

Po rzucie rożnym Warty, drużyna z Poznania ma kolejny korner.

3
4
2
79'

Doskonała szansa Warty Poznań! Nieudany strzał Zrelaka, ale to powinien być gol!

5
1
5
2
9
79'

Czyżycki przewracany przez Mawutora w polu karnym, nie ma rzutu karnego.

1
1
78'

Trałka minął rywala, jednak dograł piłkę wprost w Sadloka.

1
2
komentarz

76'

Yaw Yeboah oddał strzał, piłka przeleciała obok bramki rywala.

1
1
2
3
74'
73'

Stefan Savić wrzucał piłkę z rzutu rożnego, w piłkę nie trafił próbujący piąstkować Adrian Lis, ta przeleciała obok wszystkich zawodników.

1
4
1
2
72'

Uraz Kupczaka, jest opatrywany przez sztab Warty.

3
1
5
2
72'

Tym razem strzał Savicia, piłka przeszła po nogach rywala i mamy kolejny rzut rożny dla Wisły.

2
2
2
71'

Baku podał piłkę do Grzesika, którego strzał spokojnie obronił bramkarz Wisły.

1
1
69'

Zrelak z rzutu rożnego, akcję kończył jeden z piłkarzy Warty, jednak jego strzał był wyraźnie niecelny.

1
69'

Zrelak uderzał z rzutu wolnego. Trafił w mur i napastnik Warty biegnie, by wykonać rzut rożny.

1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Frydrych. Sfaulował Makanę Baku. To jego ósma żółta kartka, nie zagra w następnym meczu z Zagłębiem Lubin.

Wisła Kraków
3
2
5
66'

Kontratak Warty Poznań, Zrelak totalnie zepsuł okazję. Był jednak na spalonym.

1
1
2
1
65'

W ciągu kilkunastu sekund dwa zablokowane strzały - najpierw próbował Yeboah, po chwili Szot.

1
1
63'

Po rzucie rożnym Wisły, najwyżej skoczył Ivanov. Po chwili Adrian Lis piąstkował po dośrodkowaniu.

2
4
1
60'

Zrelak dośrodkował z rzutu rożnego, Ivanov strzelił nad poprzeczką.

3
2
59'

Baku dograł piłkę w pole karne rywala, piłkę, która podążała w kierunku Zrelaka przeciął Frydrych!

1
4
2
58'

Zablokowany strzał Yeboaha, piłka w rękach bramkarza.

3
2
3
56'

Adrian Lis interweniował po rzucie rożnym Wisły! Przypadkowo w kierunku swojego bramkarza głową piłkę posłał Ivanov.

1
2
1
55'

Czekali niemal godzinę, ale zaczęli strzelać! Tym razem po drugiej stronie na uderzenie zdecydował się Zrelak, posłał piłkę w sam środek bramki.

6
5
1
3
54'

Mamy pierwszy celny strzał w meczu! Dynamiczne wejście w pole karne Burligi, ograł Kuzdrę, jednak jego strzał odbił Lis.

6
2
1
1
1
53'

Yeboah skiksował po rzucie rożnym Wisły. Od bramki Lis.

2
2
52'

Indywidualna akcja Savicia, Kuzdra wybił na rzut rożny.

1
52'

Akcja Warty Poznań, nikt nie domknął akcji po dośrodkowaniu Kuzdry.

1
1
49'

Savić bił rzut rożny, szybko sytuację wyjaśniła Warta.

1
1
1
49'

Zamieszanie po rzucie wolnym Savicia. Zablokowany strzał Szota, będzie rzut rożny.

48'

Bardzo spokojny początek ze stronu obu stron.

czas Druga połowa
19:59

Piłkarze Warty wyszli przed krakowianami dużo szybciej na boisko. Zaraz zaczynamy II połowę.

1
1
1
19:59

45+2'

Bardoz długa akcja Warty Poznań i olbrzymie zamieszanie pod bramką Wisły! Strzelał Ławniczak, jednak minimalnie chybił!

2
2
2
8
7
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 3 minuty.

1
1
3
45'

Wszystko jest już w porządku, Yeboah z grymasem bólu wraca na boisko.

4
1
2
1
44'

Niestety Yeboah mocno odczuł wślizg Ivanova.

3
1
1
3
43'

To mógł być gol! Indywidualna akcja ze strony Yawa Yeboaha, doskonały, czysty wślizg Ivanova!

5
4
6
43'

W ostatnim czasie niewiele dzieje się na boisku. Zrelak na spalonym.

1
1
1
19:59

39'

Starzyński przeciągnął dośrodkowanie. Później próbował jeszcze Kuveljić, podał jednak do Makany Baku.

4
1
2
37'

Kolejny rzut rożny Wisły, bez jakiegokolwiek zagrożneia.

5
5
1
4
36'

Na spalonym Frydrych.

7
2
2
2
36'

Po rzucie rożnym nieczysto piłkę uderzył Kuveljić. Stracona szansa Wisły!

4
2
2
3
34'

Nieudane zagranie Żukowa, po jego podaniu piłkę łatwo zagarnął Lis.

3
1
2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szot. Za faul na Kupczaku.

6
6
2
1
7
30'
29'

Gra przerwana, uraz Radakovicia. Piłkarz potrzebuje interwencji ze strony sztabu medycznego.

5
2
4
3
28'

Kolejna akcja Wisły, nieudane zagranie Sadloka.

2
26'

Tym razem Yeboah nie podawał, a strzelał! Piłka o dwa metry minęła słupek.

1
2
3
2
25'

Akcja Warty! Doskonałe podanie Baku do Zrelaka, ten jednak fatalnie skiksował! Gdyby trafił w piłkę, gol byłby kwestią otwartą!

3
4
24'

Wisła wciąż atakuje stroną Yeboaha, brakuje jednak wyjścia na pozycję ze strony napastników.

2
3
22'

Znów Yeboah w pole karne rywala, Burliga sfaulował Adriana Lista.

2
1
4
22'

Yeboah dograł świetnie piłkę w pole karne Wisły, tam jednak nie stwierdzono żądnego napastnika Wisły.

1
19'

Piłkę stara się prowadzić Wisła, Warta jest jednak bardzo dobrze zorganizowana.

5
2
3
17'

Savić wrzucał piłkę w pole karne w kierunku Frydrycha, ten jednak minimalnie musnął piłkę, praktycznie podając ją tylko w kierunku Adriana Lisa.

2
1
1
5
16'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kupczak. Za faul na Żukowie.

6
1
2
3
8
15'

Ofiarnie Kuzdra, piłkarza Warty nadepnął Yaw Yeboah, faulu jednak nie było.

1
1
1
4
13'

Po rzucie wolnym Wisły akcję starał się kończyć Frydrych, jednak przy asyście ze strony obrońców Warty nie miał możliwości celnie strzelić.

1
1
2
12'

Piłkę po ziemi dograł Brown Forbes, piłkę wyłuskali obrońcy Warty.

1
1
2
1
2
11'

Trałka wrócił na boisko, gramy dalej.

4
1
1
10'

Bolesny faul na Łukaszu Trałce. Na szczęście powinien kontynuować grę. Od razu podbiegł do niego Brown Forbes, któremu wyraźnie było wstyd za to, co zrobił.

2
1
4
3
1
9'

Kolejny strzał Kuveljicia, jego strzał z 16. metra już lepszy niż wcześniejsza próba, jednak wciąż niecelny.

6
1
1
3
8'

Dośrodkowanie Zerlaka z rzutu wolnego, po drobnym zamieszaniu w polu karnym Wisły, krakowianie szybko wyjaśnili sytuację.

5
1
1
5'

Strzał z dystansu Kuvejlicia, w tym przypadku jednak powiedzieć, że zabrakło precyzji, to nic nie powiedzieć.

1
4
2
2
3'

Zablokowane dośrodkowanie Starzyńskiego. Po interwencji Kiełba, aut dla Wisły.

2
2
3
2'

Od samego początku widać, że obie drużyny są agresywnie nastawione na to spotkanie.

1
1
3
1'

15. sekunda i już piłkę w ręce ma bramkarz Warty. W międzyczasie uraz Starzyńskiego po zderzeniu z Kupczakiem.