PKO Ekstraklasa: 26. kolejka
20 kwi 2021 20:30
90+5'

Gol! Strzelił Robert Pich. Indywidualna akcja Roberta Picha. Słowak przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i oddał mocny strzał, którego nie zdołał wybronić golkiper gości.

Śląsk Wrocław
111
57
25
17
23
90+4'

Znów świetna sytuacja Petera Wilsona. Strzał z bliskiej odległości zablokowany przez Patryka Janasika.

10
3
4
4
7
90+2'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska Wrocław. Strzał głową Petera Wilsona poleciał wysoko nad bramką.

4
3
4
90+1'

Sędzia doliczył aż siedem minut.

5
2
6
3
90'

Szansa Marco Tulio na zdobycie czwartego gola dla Podbeskidzia. Rezerwowy gości uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
1
3
89'

Piłkę głową przy linii bocznej wybija Łukasz Bejger. Od autu rozpocznie Podbeskidzie.

4
1
1
1
86'

Strzał Łukasza Sierpiny zablokowany przez jednego z zawodników Śląska Wrocław.

2
2
1
6
83'

Gol! Strzelił Konrad Poprawa. Asystował mu Krzysztof Mączyński. Dośrodkowanie kapitana Śląska Wrocław z rzutu wolnego. Konrad Poprawa mimo niełatwej pozycji, oddał precyzyjny strzał głową i pokonał bramkarza rywali. 3:3!

52
29
3
9
12
82'
82'
79'

Gol! Strzelił Marko Roginić. Asystował mu Peter Wilson. Akcja Podbeskidzia. Z prawej strony w stronę Marko Roginicia dośrodkowywał Peter Wilson. Roginić dobrze pokazał się w polu karnym i pokonał bramkarza rywali z bliskiej odległości.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
25
26
6
5
21
79'
77'

Ważna interwencja Rafała Janickiego. Do piłki zbliżał się już Marcel Zylla.

3
1
1
1
75'

Dobra okazja Fabiana Piaseckiego. Rezerwowy napastnik Śląska Wrocław po dośrodkowaniu Łukasza Bejgera oddał strzał głową, którzy przeleciał obok bramki.

3
1
2
1
3
75'
75'
70'

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Karol Danielak. Akcja Podbeskidzia i dośrodkowanie Danielaka, który kilka minut wcześniej wszedł na murawę. Kamil Biliński ładnie się złożył i strzałem z woleja doprowadza do wyrównania.

24
25
5
9
29
69'

Podanie prostopadłe Krzysztofa Mączyńskiego w stronę wychodzącego napastnika. Dobrze interweniuje golkiper gości.

4
1
1
66'

Dośrodkowanie Petara Mamicia w pole karne rywali. Piłkę łapie Michał Szromnik.

7
3
4
65'

Brzydki faul Roberta Picha w środku pola.

2
4
64'
63'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska Wrocław. Defensorzy gospodarzy wybijają piłkę.

6
2
61'

Gol! Strzelił Patryk Janasik. Strzał Patryka Janasika zza pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od jednego zawodników Podbeskidzia przez co totalnie zmyliła golkipera gości.

53
26
4
8
15
60'

Erik Exposito faulowany przy linii bocznej boiska.

2
4
59'

Nie ma jedenastki dla Śląska Wrocław.

3
2
1
3
20
58'

Arbiter spotkania znów korzysta z monitora VAR.

6
1
2
1
4
57'

Jeden z zawodników Podbeskidzia zagrywał piłkę ręką. Zobaczymy jak zinterpretuje to sędzia Tomasz Kwiatkowski.

2
2
1
3
57'

Piłkarze Śląska Wrocław domagają się rzutu karnego.

8
3
3
1
53'

Erik Exposito zgrywał piłkę głową w stronę Roberta Picha. Futbolówka złapana przez golkipera rywali.

1
1
2
52'

Bartłomiej Pawłowski faulowany na swojej połowie przez Kamila Bilińskiego.

1
2
1
2
51'

Marko Roginić atakował Konrada Poprawę. Dobra interwencja defensora gospodarzy.

3
1
49'

Dośrodkowanie Bartłomieja Pawłowskiego zablokowane. Rzut rożny dla wrocławian.

5
1
1
48'

Znów aktywny Petar Mamić. Tym razem sam zdecydował się na indywidualną akcję. Chorwat przedryblował dwóch zawodników gospodarzy jednak zatrzymał się na Krzysztofie Mączyńskim.

1
2
2
47'

Dobra akcja Podbeskidzia. Petar Mamić wypatrzył w polu karnym Kamila Bilińskiego. Napastnik gości, który znajdował się kilka metrów przed bramką, za długo jednak dryblował i zgubił piłkę.

1
1
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

4
45+3'

Akcja wrocławian zakończona niedokładnym podaniem Mathieu Scaleta.

1
1
1
1
45+2'

Dobra interwencja Konrada Poprawy. Od autu rozpocznie Śląsk Wrocław.

1
1
45+2'

Na spalonym Kamil Biliński.

2
1
1
1
45+1'

Sędzia doliczył trzy minuty.

4
45'

Odważna próba Michała Rzuchowskiego. Strzał piłkarza gości zza pola karnego poleciał daleko od bramki.

2
3
1
1
1
45'

Rafał Janicki nabił przy linii bocznej jednego z zawodników Śląska. Od autu rozpocznie Podbeskidzie.

2
44'

Mateusz Praszelik szukał podaniem Erika Exposito. Dobra interwencja defensywy gości.

2
1
1
1
41'

Gol! Strzelił Rafał Janicki. Krótkie rozegranie rzutu rożnego w wykonaniu gości. W pole karne dośrodkowywał Petar Mamić. Najwyżej do piłki wyskoczył Rafał Janicki, który pokonał Michała Szromnika. Źle z bramki wyszedł golkiper Śląska Wrocław.

33
24
2
6
24
40'

Ależ szansa na wyrównanie. Kamil Biliński wyłuskał piłkę spod nóg Marka Tamasa i oddał strzał z ostrego kąta. Dobra interwencja golkipera gospodarzy.

4
3
1
4
39'

Jakub Hora autorem pierwszego celnego strzału dla Podbeskidzia w tym meczu. Piłkę łapie bramkarz gospodarzy.

4
1
3
1
38'

Uspokajają grę zawodnicy Śląska Wrocław.

1
35'

Gol! Strzelił Krzysztof Mączyński. Świetny strzał kapitana Śląska Wrocław nad murem. Piłka nabrała mocnej rotacji i Michal Pesković nie zdążył z interwencją.

43
33
4
6
12
34'

Erik Exposito sfaulowany przez jednego z defensorów rywali. Dobra pozycja do oddania strzału.

3
3
1
1
33'

Ładna akcja gości. Zabrał się z piłką Kamil Biliński. Po chwili podał do wbiegającego w pole karne Marko Roginicia. Napastnik Podbeskidzia uderzył w poprzeczkę.

3
2
2
3
2
32'

Israel Puerto uderzył łokciem Marko Roginicia. Sędzia Kwiatkowski z ostrzeżeniem dla obrońcy Śląska Wrocław.

2
3
1
30'

Podanie prostopadłe w stronę Erika Exposito. Dobrze z bramki wychodzi Michal Pesković.

1
1
3
1
29'

Zamienili się pozycjami Erik Exposito z Robertem Pichem. Tym razem do hiszpański napastnik szukał podaniem Słowaka w polu karnym.

2
1
1
26'

Dośrodkowanie Kamila Bilińskiego z lewej strony nie odnalazło adresata. Piłkę przejmuje Śląsk Wrocław.

5
25'

Akcja Podbeskidzia. Sędzia odgwizdał pozycję spaloną Michała Rzuchowskiego.

4
2
1
1
23'

Ładnie podłączył się do akcji Bartłomiej Pawłowski, który dostał podanie od Mateusza Praszelika. Jego strzał po ziemi został wyłapany przez golkipera rywali.

6
1
2
22'

Strzał Michała Rzuchowskiego z dalekiej odległości - bardzo niecelny.

2
5
1
4
20'

Nie ma rzutu karnego dla Śląska Wrocław!

16
5
1
2
23
19'

Sędzia Tomasz Kwiatkowski oceni tę sytuację przy monitorze VAR.

5
3
2
2
9
18'

Jedenastka dla Śląska Wrocław! Mateusz Praszelik faulowany w polu karnym Podbeskidzia.

15
7
5
2
8
17'

Dośrodkowanie Davida Niepsuja w pole karne rywali. Spokojna interwencja Michała Szromnika.

2
2
15'

Mocne dośrodkowanie Krzysztofa Mączyńskiego, które zamykał Mathieu Scalet. Jego strzał poleciał daleko od bramki.

2
2
14'

Petar Mamic fauluje Bartłomieja Pawłowskiego. Rzut wolny dla wrocławian z dobrej pozycji.

2
1
2
12'

Akcja Davida Niepsuja na prawym skrzydle. Zawodnik gości wypchnięty z piłką za linię końcową. Od bramki rozpocznie Michał Szromnik.

2
1
1
11'

Faul w ataku Erika Exposito.

1
1
1
9'

Robert Pich w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Gol nieuznany, ponieważ Słowak był na spalonym.

1
1
2
6
7'

Akcja wrocławian. Zza pola karnego uderzał Krzysztof Mączyński. Jego strzał został zablokowany przez jednego z defensorów Podbeskidzia. Rzut rożny dla gospodarzy.

3
1
1
6'

Słaby strzał Patryka Janasika w kierunku bramki gości.

3
2
1
1
2
5'

Niedokładnie gospodarze. Od autu rozpocznie Podbeskidzie Bielsko-Biała.

2
1
2
1
1
4'

Kontratak zapoczątkowany przez Mateusza Praszelika. Pomocnik Śląska Wrocław niedokładnie podawał w stronę Roberta Picha.

4
3
1
3
2
2'

Kamil Biliński przewrócony przez jednego z defensorów Śląska Wrocław. Sędzia nie odgwizdał jednak faulu.