Wycofanie do Żurawskiego, a ten z pola karnego uderzył tuż ponad bramka Rakowa!

3
4
2
90+1'

Piłkarze Warty rozgrywają akcje na połowie Rakowa, ale daleko przed polem karnym.

1
1
1
3
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
1
2
1
87'

Dogranie z rogu, głową zgrał piłkę Ławniczak, ale Kuzimski nie był w stanie wbić jej do bramki z dwóch metrów.

3
10
2
3
2
86'

Dogranie w pole karne Rakowa, ale Holec pewnie interweniował na przedpolu.

10
4
3
1
80'

Minuty płyną, Warta nie potrafi zbyt wiele zdziałać. Raków coraz bliżej kolejnej wygranej.

8
6
1
1
77'

Warta na połowie Rakowa, ale gospodarze nie potrafią zagrozić przyjezdnym.

2
7
1
74'

Raków prowadzi dwoma golami i nie pozwala rywalowi na zbyt wiele.

13
10
71'

Przed szansą Arak, strzał obronił Lis.

2
1
3
5
70'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jakub Kiełb. Ależ pech Warty. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Kiełb chciał uprzedzić Araka i strzałem głową pokonał własnego bramkarza. 0:2!

Warta Poznań
27
33
6
13
17
67'

Do dogrania z rzutu wolnego doszedł Niewulis, ale uderzył tam gdzie stał Lis.

2
4
5
1
66'

Raków. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Ben Lederman.

63'

Warta stara się grać szybciej, ale nie potrafi poważniej zagrozić Rakowowi.

2
3
1
3
60'

Warta ma dwa kwadranse na doprowadzenie do remisu. Raków jednak wprowadza na boisko coraz lepszych zawodników.

3
2
2
4
komentarz

1
60'

Raków. Schodzi: Daniel Szelągowski. Wchodzi: Marcin Cebula.

58'

Raków. Schodzi: Wiktor Długosz. Wchodzi: Fran Tudor.

57'

Błąd obrony Rakowa, do uderzenia doszedł Czyżycki, ale Holec po raz kolejny górą!

10
4
5
5
56'

W końcu Warta przejęła piłkę i dłużej ją rozgrywa.

5
4
1
1
53'

Raków dąży do zdobycia drugiej bramki. Warta ma duże problemy.

6
2
1
4
50'

Z czterech metrów głową uderzał Jach, Lis instynktownie odbił piłkę!

9
6
4
1
4
50'

Kontra Rakowa. Z piłką ruszył Kun, ale doszedł z nią jedynie do okolic środka pola.

1
1
47'

Baku przejął piłkę, ruszył z nią na bramkę, ale został zatrzymany przez Niewulisa.

2
2
46'

Gramy po przerwie!

2
1
1
46'

Raków. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Patryk Kun.

46'

Raków. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Jakub Arak.

17:45

2
45+1'

Groźny strzał Baku, bardzo dobrze w bramce Holec.

12
4
2
2
6
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
2
45'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Mateusz Kuzimski! Niewiarygodne! Strzał Kuzimskiego obronił Holec. Druga "jedenastka" zmarnowana przez Wartę!

32
28
8
11
13
44'

Jeszcze szybko telefon do VAR-u, ale karny będzie!

6
5
3
5
44'

Drugi rzut karny dla Warty. Tym razem ręką zagrał Niewulis.

7
2
6
4
16
42'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Daniel Szelągowski. Warta zgubiła piłkę po wyrzucie z autu, po chwili pomylił się Ławniczak i sam naprzeciwko Lisa wyszedł Gutkovskis. Strzał pod poprzeczkę i Raków prowadzi 1:0!

35
21
2
6
17
40'

Cały czas sporo gry w okolicach środka pola. Nie wydaje się, aby do przerwy coś w meczu się zmieniło.

3
2
1
2
1
37'

Częściej przy piłce Raków. Częstochowianie szukają premierowego gola, ale grają dość wolno.

5
5
3
2
3
35'

Lis ucierpiał po zderzeniu z Niewulisem i potrzebuje pomocy medycznej.

1
2
7
2
35'

Lopez do Niewulisa, ale strzał z bliska odbił Lis! Pierwsza świetna szansa Rakowa.

14
7
2
1
33'

Brakuje spięć, uderzeń, ostrzejszej gry. Za dużo piłkarskich szachów w ostatnich minutach meczu.

1
3
1
1
31'

Dalekie zagranie do Długosza, Lis wybiegł przed pole karne i piłkę wybił.

3
2
1
5
1
30'

Dwa kwadranse za nami. Więcej z gry ma Raków, ale to Warta Poznań powinna prowadzić.

5
3
1
2
17:45

27'

Teraz Raków dłużej pod polem karnym Warty. Goście jednak jeszcze bez groźnej sytuacji.

7
3
2
5
25'

Kolejny spalony w meczu. Tym razem zaspał Lopez.

3
2
2
2
5
22'

Strzał Trałki zablokował Niewulis, piłka wyszła ponad bramką na rzut rożny.

7
4
1
1
2
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wdowiak.

Raków Częstochowa
6
1
3
8
21'

Warta długo rozgrywa swoje akcje. Raków szans szuka po szybkich wyjściach.

5
4
18'

Schwarz dośrodkował z rzutu wolnego, Zrelak w ostatnim momencie uratował Wartę.

8
2
2
2
16'

Akcja Warty przerwana, sędzia odgwizdał spalonego. Coraz więcej do powiedzenia na boisku ma jednak Raków.

3
3
1
1
7
14'

Raków na połowie Warty, ale goście jeszcze bez okazji bramkowej.

5
3
5
2
2
11'

Ucierpiał Piątkowski, zawodnik Rakowa wpadł na Kupczaka wybijając piłkę po strzale rywala w poprzeczkę.

1
1
3
5
4
10'

Nie ma gola! Mateusz Kupczak! Wciąż bez goli! Mocny strzał Kupczaka. Piłka odbiła się od poprzeczki, a po chwili od ziemi przed linią. Kilka sekund później sędzia odgwizdał faul na Piątkowskim.

23
15
5
17
18
9'

Rzut karny dla Warty! Ręką zagrał Lopez, sędzia chwilę przetwarzał, ale na "wapno" wskazał.

14
9
1
2
9
8'

Tymczasem groźnie mogło być pod bramką Rakowa, ale efektem tylko rzut rożny.

2
1
3
2
3
7'

Niewiele dzieje się na boisku, a my właśnie wymyśliliśmy Suchar dnia. Uwaga: jak mówiono by na skrzydłowego Warty, gdyby urodził się w stolicy Azerbejdżanu? Baku z Baku.

2
2
1
1
3
5'

Niepewnie zagrał Trałka, Raków wykona rzut rożny.

6
3
6
4'

Dość ostrożne pierwsze minuty. Trwa badanie sił. Tak początek oceniłby pan Klasyk.

3
2
1
2'

Warta przy piłce. Próba pierwszego uderzenia w meczu. Strzał Kupczaka został zablokowany.