1
2
6
90'

Strzał Mystkowskiego, piłka przeleciała obok bramki. Powinien być rzut rożny, ale... nie ma.

4
3
2
1
1
87'
87'
86'

Gol! Strzelił Makana Baku. Asystował mu Maciej Żurawski. Kontra Warty, Żurawski do Baku, ten podprowadził sobie piłkę i strzałem z sześciu metrów pokonał Steinborsa. 2:0!

52
30
3
2
4
85'

Imaz padł przed polem karnym w starciu z Ławniczakiem. Sędzia nic nie widział.

4
5
1
1
3
81'

Dalekie wyjście Steinborsa. Łotyszowi udało się przerwać akcję Warty Poznań.

1
3
1
2
5
78'

Coraz mniej czasu ma Jagiellonia na doprowadzenie do remisu. Goście nie potrafią w ostatnich minutach zagrozić Warcie.

5
5
1
2
3
75'
75'
73'

2
72'

W ataku Jagiellonia, Warta szans na podwyższenie prowadzenia szuka w kontrach.

5
1
69'

Po rzucie rożnym w zamieszaniu uderzał Romanczuk, piłkę sprzed linii wybił obrońca!

10
10
4
2
1
68'

Czujny w bramce Warty Steinbors. Łotysz przed momentem skutecznie interweniował.

3
1
66'

Coraz więcej nerwowości w grze Jagiellonii. Przed momentem wściekał się na sędziego Imaz.

2
63'

Rzut rożny dla Warty, piłka wybita pod nogi Czyżyckiego. Ten huknął sprzed pola karnego, ale daleko od celu.

1
3
60'

Dwa kwadranse do końca. Warcie udało się oddalić grę od własnej bramki.

4
komentarz

59'

Baku padł w polu karnym Jagiellonii, sędzia słusznie uznał, że faulu nie było.

2
3
1
3
4
56'

Urazu doznał Trałka, zawodnik Warty utyka.

1
2
2
9
1
54'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Bogdan Tiru.

4
2
2
1
53'

Do uderzenia z pola karnego doszedł Imaz, dobrze w bramce zachował się Lis, który odbił piłkę!

4
1
1
2
52'

Zaatakowała Jagiellonia, Warta musi być czujna w defensywie.

2
1
1
50'

"Szczura" w kierunku bramki posłał Wdowik, ale efektem tylko rzut rożny.

1
1
1
48'

Po przerwie to Warta wciąż jest aktywniejsza. Goście nie potrafią złapać odpowiedniego rytmu.

3
1
46'

Wracamy do meczu!

2
12:10

2
1
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
44'

Zrelak dogrywał z rogu, Ławniczak uderzył głową tuż obok słupka!

8
2
2
4
43'

Warta wciąż w ataku. Gospodarze szukają drugiej bramki i spokoju po przerwie.

2
2
2
2
40'

Gol! Strzelił Łukasz Trałka. Asystował mu Makana Baku. Lewą stroną ruszył Baku, zagrał na szesnasty metr do Trałki, a ten uderzeniem przy słupku pokonał Steinborsa. 1:0!

45
20
2
12
8
36'

Gramy w środku pola. Ponownie mniej dzieje się pod bramkami.

1
2
2
33'

Na murawie leżą Steinbors i Grzesik. Zawodnik Warty atakował rywala i... został kopnięty przez bramkarza, który wybijał piłkę.

1
2
3
2
1
31'

Kolejne zamieszanie na przedpolu gości, ale ostatecznie Steinbors piłkę złapał.

4
1
30'

Po rzucie rożnym dla Warty seria uderzeń gospodarzy, ale były one blokowane. W końcu próbę Baku złapał Steinbors.

2
12:10

29'

Dogranie z rzutu wolnego Zrelaka wybił bramkarz, poprawkę Kiełba sprzed bramki wybił Tomas Prikryl. Futbolówka frunęła w okolice słupka, ale być może wpadłaby do bramki. W końcu coś się dzieje na boisku.

2
2
1
3
27'

Dośrodkowanie z rogu wprost na głowę Bidy. Ten uderzył z sześciu metrów tuż obok słupka! Najlepsza okazja w meczu!

6
5
3
2
2
26'

Z dystansu na uderzenie z dystansu zdecydował się Kupczak, ale przymierzył niecelnie.

1
24'

Brakuje większych emocji. Sporo biegania, ale mało zagrożenia pod bramką.

1
1
21'

Zrelak był już sześć metrów przed bramką. Strzał napastnika zablokował jednak Tiru.

3
1
1
1
1
20'

Z rogu dośrodkował Makuszewski, piłkę wybili obrońcy Warty.

1
19'

Na razie nie jest to mecz, o którym spiker stadionowy będzie wnukom opowiadał.

1
17'

Trochę wyżej na rywala wyszła Jagiellonia. Goście jednak nie są w stanie zagrozić Warcie.

1
1
14'

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Cały czas brakuje spięć w polach karnych i uderzeń.

2
1
1
11'

Groźny strzał sprzed pola karnego Czyżyckiego, bramkarz odbił piłkę.

2
1
1
10'

Pospisil dogrywał z rzutu wolnego, ale zbyt nisko i piłkę wybili obrońcy.

1
1
8'

Cały czas w ataku Warta Poznań. Gospodarze jednak nie potrafią oddać uderzenia na bramkę Jagiellonii.

3
1
5'

Od początku warunki gry dyktuje Warta. Jagiellonia przyczajona, czeka na rywala.

1
1
1
2'

Niepewnie Jagiellonia przed własnym polem karnym. Gracze Warty nie skorzystali z prezentu.

1
2
2
12:10

Mecz poprowadzi Daniel Stefański (Bydgoszcz).