30 kwi 2021 18:00
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joseph Ceesay. Asystował mu Tomasz Makowski.

Wisła nie miała nic do stracenia. Tomasz Makowski wygarnął piłkę płocczanom, podał ją na 20. metrze Josephowi Ceesayowi, a skrzydłowy Lechii przebiegł z piłką całe boisko i ustalił wynik spotkania, skutecznie pokonując Kamińskiego!

54
25
6
6
13
90+4'

Zbozień wrzucił piłkę z autu, piłkę wybili gdańszczanie.

8
2
2
1
4
90+3'

Na spalonym Airam Cabrera

5
3
2
1
4
90+2'

Dwójkowa akcja Lechii! Żukowski dograł do Paixao, ten jednak nie zorientował się w sytuacji i nawet nie oddał strzału!

7
6
4
3
16
90+1'

Paixao próbował przelobować Kamińskiego, nie trafił jednak czysto w piłkę. Ta wylądowała na górnej siatce.

5
3
2
3
11
90'

Arbiter przedłużył czas gry o minimum 4 minuty.

3
1
2
1
9
90'

Kuciak znów bohaterem! Tym razem obronił strzał Pyrdoła!

14
7
2
2
4
89'

Po rzucie rożnym Wisły, Lechia wyszła na kontratak. Paixao nie miał wsparcia ze strony kolegów i wyhamował akcję.

6
2
3
4
88'

No to mamy interwencję meczu! Świetne uderzenie Szwocha, Kuciak palcami ściągnął piłkę na słupek!

19
4
2
6
6
87'
ZMIANA
86'

Na spalonym jeden z piłkarzy Wisły.

9
5
2
2
6
82'
ZMIANA
1
3
2
2
1
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Kopacz. Asystował mu Maciej Gajos.

Bardzo dobrze bity rzut rożny przez Gajosa, Kopacz został pozostawiony bez krycia i pewnym strzałem głową wyprowadził Lechię na prowadzenie!

32
24
5
6
15
80'
ZMIANA
79'

Gajos dośrodkował z rzutu wolnego, niewygodną piłkę złapał Kamiński.

6
2
2
1
1
77'

Fila zablokował strzał Tuszyńskiego.

6
2
1
2
4
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kocyła. Asystował mu Mateusz Szwoch. Strzał Szwocha został zablokowany, piłka dotarła dość przypadkowo pod nogi Kocyły, a ten wyrównał wynik spotkania!

26
14
4
8
18
74'

Tomasik dograł piłkę na jedenasty metr, tam świetnie w obronie Makowski.

2
1
1
2
73'

Kuciak jest zdolny do dalszej gry.

1
1
72'

Doskonała obrona Kuciaka po rzucie rożnym Wisły! Słowak ucierpiał przy interwencji, został niechcąco nadepnięty przez Filę.

2
1
2
2
71'

Angel Garcia próbował dośrodkowania, wywalczył rzut rożny.

3
3
1
1
70'

Szwoch z rzutu rożnego, wprost pod nogi Flavio Paixao.

3
1
1
4
68'

Zbozień wyrzucił piłkę z autu, po zagraniu Urygi, piłkę w ręce złapał pewny tego dnia Kuciak.

3
2
1
1
3
67'
ZMIANA
65'

Głową strzelał Kocyła po wrzutce Tomasika, jednak piłka odbiła się od twarzy Bartosza Kopacza.

2
2
1
1
1
62'

Nieudana wrzutka Udovicicia w kierunku Paixao. Od autu zacznie Wisła.

3
2
1
1
2
61'

Zbozień wrzucił piłkę z autu w pole karne, piłka przykleiła się do nogi Urygi, jednak doskonała interwencja defensywna Flavio Paixao, który wybił piłkę!

7
2
1
4
59'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski. Za ostry faul na Kubickim. Wolski może się cieszyć, że to tylko żółta kartka.

Wisła Płock
4
1
3
3
4
57'

Na spalonym Flavio Paixao.

4
4
2
1
2
56'

Fila dograł piłkę do Udovicicia, ten zagrał w kierunku Flavio Paixao. Portugalczyk uderzył głową nad bramką rywala.

4
3
2
2
3
54'

Chwila zamieszania po polu karnym Wisły, piłkę złapał Kuciak.

4
1
1
1
2
54'

Tym razem na rzut rożny wybił Maloca.

2
1
1
1
2
53'

Udovicić nisko posłał piłkę z rzutu rożnego, wprost na głowę piłkarza Wisły.

2
1
1
1
2
53'

Fila wrzucał piłkę w pole karne. Spanikował Zbozień i wybił na rzut rożny.

2
1
1
1
1
51'

Szwoch próbował dogrywać piłkę w pole karne, tam jednak najszybszy Kuciak, który ubiegł Rzeźniczaka.

1
1
1
1
4
50'

Żółtą kartkę otrzymał Kenny Saief. Za faul na Tomasiku.

Lechia Gdańsk
1
1
2
1
2
48'

Na spalonym Paixao.

3
2
2
2
2
47'

Piłka w kierunku Paixao, piłkę łatwo złapał Kamiński.

2
2
1
1
2
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
2
1
1
1
1
46'
ZMIANA
45+4'

Rzeźniczak nie trafił w piłkę po rzucie rożnym Wisły.

6
4
1
1
4
45+3'

Tomasik wrzucał piłkę w pole karne, Kopacz wybił na rzut rożny.

4
2
1
1
1
45+2'

Tym razem strzał Tuszyńskiego, którego krył Maloca. Napastnik Wisły uderzył nad poprzeczką z piątego metra.

2
2
1
2
2
45+2'

Rzut rożny dla Wisły, najwyżej wyskoczył Kopacz.

4
1
1
2
1
45+1'

Co tam się wydarzyło! Dynamiczna akcja Conrado, który podał piłkę do Udovicicia! Ten dograł do Saiefa, który uderzył głową centymetry obok słupka! To musiał być gol!

5
2
2
1
9
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 3 minuty.

4
1
1
1
2
43'

Ale interwencja Kuciaka! Uryga miał stuprocentową szansę, Słowak z dużym poświęceniem obronił piłkę!

13
4
3
3
6
43'

Doskonała interwencja defensywna Malocy, który wybił piłkę lecącą w kierunku rywala!

4
1
1
1
2
43'

Kuciak obronił strzał Zbozienia.

7
2
1
2
4
42'

Tomasik próbował przelobować Kuciaka, piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
4
1
1
3
39'

Po rzucie rożnym Wisły, próba kontrataku Udovicicia. Został zatrzymany przez Rzeźniczaka.

2
1
1
1
1
38'

Tobers zablokował dośrodkowanie Tuszyńskiego. Rzut rożny dla Wisły.

1
1
1
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Kristers Tobers. Za faul na Wolskim. To czwarta żółta kartka dla Tobersa, który będzie pauzował w kolejnym spotkaniu.

5
3
1
1
3
36'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Mateusz Szwoch! Szwoch przymierzył w słupek! Później jeszcze próba dobitki, piłka w rękach Kuciaka!

Wisła Płock
9
12
5
7
9
35'

Tuszyński faulowany przez Tobersa w polu karnym Lechii! Rzut karny, chociaż popchnięcie Tobersa nie było wcale tak oczywiste.

7
6
2
2
7
35'

Bardzo słabe podanie Gajosa w kierunku świetnie ustawionego Flavio Paixao. Stracona szansa gdańszczan.

3
4
1
1
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Garcia. Za faul na Saiefie.

Wisła Płock
3
2
1
2
3
33'

Wisła atakuje całą jedenastką, piłkarze Lechii są jednak dobrze zorganizowani na własnej połowie.

4
2
2
1
1
30'

Biegański doskonale wyłuskał piłkę po rzucie rożnym Wisły Płock.

4
1
1
3
3
30'

Po rzucie wolnym Wisły, Kopacz wybił na rzut rożny.

1
1
1
2
1
27'

Tomasik skoczył najwyżej po rzucie rożnym Lechii. Na razie kornery w wykonaniu gdańszczan zupełnie nieudane.

5
4
1
4
3
27'

Ofensywna akcja Lechii Gdańsk, piłkarze Piotra Stokowca wywalczyli rzut rożny. Mogło być jeszcze lepiej, jednak Paixao został wyprzedzony przez obrońcę Wisły.

1
1
1
2
4
24'

Uderzenie Rzeźniczaka, jednak doskonale obronił zasłonięty Dusan Kuciak!

6
1
1
2
4
22'

Zamieszanie po rzucie rożnym Lechii, ostatecznie sytuację wyjaśnili gospodarze piątkowego spotkania.

7
2
4
3
2
21'

Po centrze Udovicicia piąstkował Kamiński, akcję próbował zakończyć Saief, został zablokowany przez Tomasika.

5
3
1
2
3
19'

Akcja Wisły Płock, piłka jednak nie pozostała w polu gry.

3
2
1
2
4
16'

Krótko rozegrany rzut rożny, akcję zamykał Gajos - stracona szansa Lechii.

5
2
1
3
5
16'

Rzeźniczak wybił piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu w pole karne Udovicicia.

1
1
1
2
2
15'

Słaby strzał Szwocha z dystansu. Obronił pewnie Kuciak.

2
1
2
2
6
14'

Zablokowany strzał Kocyły, po chwili poprzeczka Tuszyńskiego! Milimetry dzieliły Wisłę od wyrównania!

7
5
2
2
4
13'

Biegański zablokował dośrodkowanie Szwocha we własnym polu karnym.

5
1
1
1
2
11'

Tym razem do ofensywy przeszli płocczanie, którzy nie mają wiele do stracenia.

4
2
2
1
4
8'

Celny strzał Lechii po akcji ze skrzydła! Po główce jednego z gdańszczan, obronił Kamiński.

9
2
2
1
4
8'

Dośrodkowanie Udovicicia z rzutu rożnego, sytuację wyjaśnili płocczanie.

4
1
1
1
3
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Szósty rzut karny i szósty gol! Flavio Paixao śrubuje swój rekord zdobytych bramek w PKO Ekstraklasie!

23
10
4
5
11
6'

A jednak! Rzut karny dla Lechii!

20
7
4
5
11
5'

Łukasz Szczech ma spore problemy z podjęciem wiążącej decyzji..

1
2
3
1
5
4'

Był na pewno kontakt między zawodnikami, jednak czy na tyle mocny by odgwizdać rzut karny?

3
1
1
1
6
4'

Trwa analiza VAR. Łukasz Szczech biegnie do itora!

4
1
1
1
8
3'

Conrado przewracany w polu karnym, zahaczony przez Rzeźniczaka. Na razie nie ma decyzji sędziego.

3
4
1
1
2
2'

Nic nie wyszło z drugiego kornera. Wisła oddaliła piłkę od własnej bramki.

2
1
1
1
2
2'

Z rogu boiska piłkę bił Żarko Udovicić, który jednak skiksował - piłka leciała wprost w Szwocha, który również skiksował i wybił na drugi rzut rożny.

2
2
2
1
1
2'

Tuszyński jest zdolny do gry.

2
1
1
2
1
1'

Wcześniej urazu doznał Tuszyński po ataku Conrado.

1
1
1
2
1
1'

Już w 28. sekundzie strzelał Kenny Saief, piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.