1
1
2
90'

Dośrodkowanie z lewej strony i wydawało się, że musi paść bramka, ale w niewytłumaczalny sposób nie trafił Flavio Paixao!

3
9
4
5
12
89'
88'

Rozpaczliwe próby Lechii. Kuciak daleko wykopuje piłkę na tzw. walkę.

2
3
5
1
1
85'

Dośrodkowanie Pietrzaka, ale łatwo poradzili sobie z tą sytuacją zawodnicy gości.

2
3
1
4
84'

Udovicić faulowany w bocznym sektorze boiska. Okazja dla Lechii z rzutu wolnego.

4
3
2
1
3
82'

Celny, aczkolwiek bardzo lekki strzał Kubickiego z dystansu. Pewna interwencja Niemczyckiego.

3
2
2
2
2
80'

Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Ivan Fiolić.

2
2
1
1
1
79'
79'

Żółtą kartkę otrzymał Omran Haydary.

2
1
1
2
3
76'

Makowski w dość dziwny sposób złożył się do strzału z woleja, ale i jego zablokowali rywale.

2
2
6
1
3
76'

Strzelał zza pola karnego Gajos, ale zablokowali go obrońcy Cracovii. Piłka spadła jeszcze pod nogi Flavio Paixao, który wywalczył korner.

5
2
1
2
1
74'

Lechia wyraźnie odżyła po strzeleniu gola wyrównującego. Zwiastuje nam to emocje w końcówce.

3
1
2
2
2
72'

Po strzale Żukowskiego i rykoszecie będzie rzut rożny dla Lechii.

4
1
1
3
2
71'

I jest decyzja. Bramka uznana!

15
4
2
7
11
70'

Sędziowie sprawdzają jeszcze całą sytuację na VAR.

3
1
1
1
6
69'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Maciej Gajos.

Kolejny dziś gol z niczego! Po dośrodkowaniu Gajosa celnym strzałem popisał się Flavio Paixao i piłka wpadła idealnie przy dalszym słupku. Remis!

23
9
2
9
13
69'

Cracovia. Schodzi: Luis Rocha. Wchodzi: Daniel Pik.

1
1
1
2
1
68'
67'

Ależ wściekły jest Kuciak, ponieważ Lechia miała okazję do kontrataku, ale Haydary wybił piłkę poza boisko, gdyż wcześniej ucierpiał jeden z zawodników gości.

2
5
2
1
2
66'

Pierwszy raz pokazał się Haydary, miał trochę miejsca w narożniku pola karnego, jednak uderzył wyraźnie obok bramki.

1
2
1
2
3
65'
3
3
1
1
1
65'
2
2
1
1
1
64'

I kolejne fatalne dośrodkowanie - tym razem Fili.

1
3
1
2
5
63'

Kontratak Lechii, ale Conrado nie potrafił znaleźć w polu karnym Flavio Paixao. Kolejne nieudane dośrodkowanie Brazylijczyka.

4
4
2
2
4
61'
59'

Podanie za linię obrony do aktywnego Ceesaya, ale szybszy przy piłce był Niemczycki.

2
1
2
2
2
58'

Kolejna chaotyczna akcja Lechii. Najpierw zablokowany został strzał Conrado, a po chwili bardzo niecelnie dobijał Makowski.

2
2
2
2
2
56'

W dalszym ciągu nie jest to wielkie widowisko. Trudno za to winić Cracovię, która ma korzystny wynik.

4
1
1
2
1
54'

Niecelny strzał Gajosa zza pola karnego.

2
3
2
4
4
53'

Akcja Ceesaya z prawej strony. Wydawało się, że będzie korner dla Lechii, ale innego zdania byli sędziowie.

1
2
2
2
2
51'

Ciekawie rozegrał to Pietrzak, zagrał przed pole karne do Makowskiego, ten pokusił się o uderzenie bez przyjęcia, które jednak lepiej przemilczeć.

2
2
2
2
2
51'

Kolejny rzut rożny dla Lechii. Z poprzednich nic nie wynikało.

4
3
1
2
3
49'

Dobry przechwyt Lechii na połowie rywala, Makowski zagrał do Flavio Paixao, a ten, choć miał idealną okazję do oddania strzału, wybrał podanie do Conrado. Oczywiście zagrał niecelnie.

4
5
1
1
3
48'

Centra na dalszy słupek do Fili, ale ten w trudnej pozycji główkował nad poprzeczką.

2
3
2
1
2
47'

Korner dla Lechii.

47'

Ładna akcja Lechii, ale Ceesay fatalnie przyjmował piłkę. Gdyby zrobił to lepiej, miałby idealną okazję do oddania strzału.

1
1
1
46'

Cracovia. Schodzi: Michal Siplak. Wchodzi: Thiago.

46'
46'

2
45+2'

Chaos i nerwowość w zespole Lechii. Widać to po każdej decyzji sędziego, która jest na korzyść Cracovii.

6
18
4
45'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

2
2
1
44'

Tym razem sędzia Raczkowski porozmawiał sobie z trenerem i kierownikiem zespołu Lechii. I pokazał kartkę temu drugiemu.

8
3
1
1
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Siplak. Za faul na Fili.

1
3
1
2
42'

Dośrodkowanie Ceesaya, po którym nad poprzeczką strzelał Flavio Paixao.

3
1
1
41'

Sędzia Raczkowski upomniał trenera Probierza, który miał jakieś pretensje. Po chwili gra została wznowiona.

2
1
1
2
38'

Makowski przypadkowo doszedł do piłki na piątym metrze, ale był wyraźnie zaskoczony całą sytuacją i wręcz podał futbolówkę Niemczyckiemu. Inna sprawa, że piłkarz Lechii i tak był na spalonym.

2
3
1
1
37'

Nieźle zapowiadała się akcja gospodarzy, ale Saief podawał za mocno w kierunku Conrado. Nie jest to wybitny mecz, jak i sezon Amerykanina, który cały czas czeka na pierwszego gola lub asystę w tym sezonie.

1
2
1
3
35'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii, Flavio Paixao mógł doprowadzić do wyrównania, ale bardzo powoli zbierał się do piłki i umiejętnie zablokowali go goście.

4
2
1
2
34'

Wrzutka Conrado... do nikogo. Gdańszczanie grają fatalnie w ostatnich minutach.

2
2
1
1
4
33'

Kuciak ratuje Lechię. Siplak był nieatakowany w polu karnym, ale słowacki bramkarz w bardzo ładnym stylu obronił uderzenie zawodnika gości.

4
1
1
2
2
31'

Lechia nie ma kompletnie pomysłu na grę w ofensywie. Tak w ataku pozycyjnym, z kontry i ze stałych fragmentów.

2
2
1
1
4
31'

Akcja Saiefa z prawej strony i będzie rzut rożny dla Lechii.

4
2
1
1
1
30'

Tymczasem Cracovia mogła prowadzić już 2:0. Luis Rocha podłączył się do akcji ofensywnej, ale strzelił niecelnie z ostrego kąta.

2
1
1
3
3
29'

Gajos szukał prostopadłym podaniem Saiefa, ale dobrze spisali się obrońcy Cracovii, którzy odcięli mu drogę do piłki.

1
1
3
28'

Żółtą kartkę otrzymał Kenny Saief. Za protesty.

1
2
1
1
3
28'

Żółtą kartkę otrzymał Conrado. Za faul.

2
3
1
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki.

2
3
1
1
3
25'

Gol! Strzelił Cornel Rapa.

Bramka z niczego dla gości. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłkę strącił Rodin, a będący niepilnowany na dalszym słupku Rapa bez najmniejszych problemów pokonał Kuciaka. Gapiostwo w obronie Lechii.

23
13
3
11
14
24'

4
4
24'

Cracovia łapie oddech i stara się trzymać Lechię daleko od własnego pola karnego.

3
1
1
23'

Dośrodkowanie Gajosa, po którym... piłka opuściła boisko.

3
1
1
1
4
22'

Ceesay efektownie minął rywala na skrzydle, ale udało mu się jedynie wywalczyć rzut rożny.

3
3
1
20'

Wyglądało to bardzo źle, ale obaj piłkarze nie wyglądają na takich, którzy mieliby być zaraz zmienieni. Gra wznowiona. Fila i Siplak na boisku.

9
3
1
18'

Na boisku pojawiły się nosze, ale Fila opuszcza plac gry o własnych siłach, choć z opatrunkiem na głowie.

2
1
3
17'

Siplak wstał, natomiast Fila w dalszym ciągu jest opatrywany.

2
2
1
1
16'

Wygląda to bardzo źle. Siplak bezwładnie upadł na murawę.

3
1
1
15'

Nieprzyjemne zderzenie Siplaka i Fili. Natychmiast sędzia przerwał grę, a na boisko wbiegli lekarze obu zespołów.

1
4
1
13'

Nie jest to wielkie widowisko. Przede wszystkim brakuje sytuacji podbramkowych.

1
2
2
12'

Dośrodkowanie Rapy, ale wcześniej obrońca Cracovii był na spalonym i sędzia przerwał grę. Dusan Kuciak domagał się żółtej kartki dla rywala za kopnięcie piłki po gwizdku.

5
2
2
1
3
11'

Dośrodkowanie Fili z prawej strony, ale Saief nie zdołał oddać strzału. Zabrakło mu centymetrów.

4
3
10'

Ceesay przebiegł środkiem boiska kilkadziesiąt metrów, ale od razu zakodował sobie, że będzie uderzał. Nie szukał podania. I został zablokowany.

4
2
1
1
2
8'

Kibice Lechii chcieli dziś dopingować swój zespół gdzieś w okolicach stadionu, ale policja zablokowała praktycznie wszystkie przejścia.

3
3
2
2
7'

Bardzo ładne zagranie od Flavio do Conrado, ale ten nieczysto trafił w piłkę. Gdyby zagrał lepiej, ustawiony na piątym Ceesay miałby otwartą drogę do bramki.

4
1
3
6'

W pierwszych minutach inicjatywa zdecydowanie jest po stronie Lechii, która zepchnęła Cracovię do defensywy.

3
2
4
5'

Dośrodkowanie Gajosa, ale poradzili sobie z nim goście. Cracovia jednak bardzo szybko oddała piłkę Lechii.

4
3
1
1
4'

Rzut rożny dla Lechii po akcji prawą stroną.

4
4
1
3'

W odpowiedzi próbował strzelać z dystansu Fila, jednak został zablokowany.

2
4
2
2'

Akcja gości lewą stroną, ale płaskie dośrodkowanie Siplaka okazało się niedokładne i wybili piłkę obrońcy Lechii.

2
2
1
16:58

Lechia zagra dziś w biało-zielonych strojach. Cracovia na czarno.

1
1
1
16:58

Zawodnicy obu drużyn zameldowali się na boisku.

2
16:58

Piłkarze zeszli już do szatni. Początek meczu za dziesięć minut.

2
16:58

Trwa rozgrzewka obu drużyn...

4
16:58

W pierwszym meczu obu drużyn w rundzie jesiennej lepsza okazała się Lechia. Biało-zieloni wygrali w Krakowie 3:0.