2
4
2
90+3'

Karol Danielak zagrał z rzutu wolnego. Znakomita okazję miał niepilnowany Marco Tulio, który oddał niecelny strzał głową! To powinien być gol!

14
9
3
3
5
90+2'

Walczy Podbeskidzie o gola. Czas coraz mniej. Będzie rzut wolny dla gospodarzy. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne.

2
1
1
3
7
90'

Doliczone cztery minuty. Zagranie przed bramkę Wisły, gdzie strzału nie zdążył oddać nabiegający Karol Danielak.

9
6
5
3
4
88'

Zagranie w pole karne Wisły Płock, gdzie piłkę dobrze złapał Krzysztof Kamiński.

18
4
3
2
1
87'
87'

Wisła Płock dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

6
2
1
2
84'

Podbeskidzie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

4
2
2
82'
81'

Podbeskidzie zdecydowanie ruszyło teraz do ataku.

4
2
1
1
6
79'

Świetnie kontrę Podbeskidzia wyprowadził Marko Roginić. Przed polem karnym Wisły odegrał do Petera Wilsona, a ten strzelił gola. Był jednak na spalonym i ta bramka nie została uznana.

8
2
5
76'
76'

Ładne dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym niecelnie główkował jeden z zawodników Wisły.

1
1
2
2
75'
komentarz

72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Zbozień.

Wisła Płock
1
1
1
3
70'

Tym razem zablokowany strzał z dystansu Filipa Modelskiego.

3
2
1
1
68'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelał Marko Roginić. Jego strzał został zablokowany. Po chwili z dystansu uderzył jeszcze Dominik Frelek, lecz Krzysztof Kamiński nie dał się zaskoczyć.

7
4
3
1
65'
65'
63'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły Płock. Marko Roginić oddał niecelny strzał głową.

2
1
1
2
61'

Dość spokojne tempo meczu. Zbyt wiele na boisku się nie dzieje.

4
1
1
2
57'

Podbeskidzie szukało dośrodkowania w pole karne Wisły. Zawodnicy z Płocka poradzili sobie z wrzutką i wybili piłkę.

6
2
2
1
1
54'

Wisła Płock prowadzi grę. Podbeskidzie czeka na błąd rywala.

8
3
3
3
2
53'

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Piłka pewnie wybita przez zawodników Podbeskidzia.