Jeszcze próbują goście. Legia długo przygotowuje ostatnią akcję.

7
4
16
90+2'

Dośrodkowanie w pole karne Legii z lewej strony, ale nie zdołał oddać strzału Kolew.

5
4
4
5
9
90'

Spotkanie zostało przedłużone o minimum pięć minut.

7
2
1
6
2
89'

Upływają kolejne minuty, a z boiska dalej wieje nudą. Koniec spotkania jest coraz bliżej. Przypomnijmy, że Stal zapewni sobie dziś utrzymanie w lidze wyłącznie w przypadku zwycięstwa.

2
2
1
2
4
87'

Nic się nie dzieje w ostatnich minutach. Iście wakacyjne tempo meczu.

3
3
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolew.

8
4
1
2
1
83'

6
83'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Tomasiewicz.

6
1
2
1
4
81'
80'

Strączek ratuje Stal! Lopes doskonale dośrodkował piłkę do Kostorza, ten oddał niezły strzał głową, ale bramkarz Stali popisał się kapitalną interwencją.

5
2
5
79'

Matras faulował Slisza, ale to piłkarz Stali ucierpiał przy tym starciu. Konieczna była krótka przerwa w grze.

1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović. Za odkopnięcie piłki po gwizdku.

2
2
2
77'

Celny strzał Tomasiewicza z dystansu, ale Miszta był czujny i nie popełnił błędu.

2
1
77'

Slisz świetnie rozprowadził kontratak Legii, ale Strączek uprzedził Kapustkę i w ostatniej chwili zdołał przeciąć dośrodkowanie z lewej strony.

1
1
2
76'
75'

Niewiele dzieje się na boisku. Legia utrzymuje się przy piłce, jednak nie ma z tego żadnych konkretów.

1
1
2
1
1
72'

Gra wznowiona. Oba zespoły już w komplecie.

2
2
71'

Kostorz i Getinger o własnych siłach opuścili boisko i za moment będą gotowi do gry.

1
2
70'

Nieciekawa sytuacja. Flis popchnął Kostorza, który wpadł na Getingera. Kostorz i Getinger ucierpieli najbardziej i potrzebna im jest pomoc medyczna.

1
1
2
69'

Legia zaskoczyła zespół Stali po rzucie rożnym, ale Hołownia faulował Kolewa. Nie wykorzystali tej sytuacji goście.

2
68'

Juranović pozbawiony kolejnej asysty. Nie trafił czysto w piłkę Lopes, który narzekał jeszcze na jakość murawy.

1
2
66'

Sędziowie sprawdzali jeszcze całą sytuację na VAR, ale decyzja nie została zmieniona. Spalony.

1
2
65'

Kostorz upadł w polu karnym po kontakcie ze Strączkiem, ale sędzia uznał, że rezerwowy zawodnik Legii wcześniej był na spalonym.

1
1
2
63'

A tymczasem mieliśmy niezłą akcję gospodarzy, Getinger podawał do Domańskiego, który uderzył niecelnie.

5
1
1
1
62'

Kostorz szukał prostopadłym podaniem Mladenovicia, ale zagrał źle, na idealnej wysokości dla obrońcy Stali. Niezadowolony był Serb, bo dało się wycisnąć więcej z tej akcji.

2
1
59'

Długo rozgrywali akcję goście, aż wreszcie Lopes podawał za mocno i niecelnie do Juranovicia. Słabszy okres tego meczu.

2
2
1
1
56'

Długie zagranie w stronę Kostorza, ale ten przegrał pojedynek z Żyrą, a potem faulował obrońcę Stali.

1
1
1
54'

Długie podanie do Lopesa, ten dobrze przyjął sobie piłkę, ale strzelił obok słupka. Poza tym, był na spalonym.

1
53'

Dośrodkowanie Tomasiewicza i po raz kolejny dobrze interweniuje Miszta.

2
1
52'

Błąd Legii na własnej połowie, ale nie wykorzystał go Getinger. Musiał uderzać swoją słabszą prawą nogą i w efekcie podał piłkę Miszcie.

1
1
51'

Stal miała aut, próba dalekiego wyrzutu w pole karne. Nic z tego nie wyszło, ale gospodarze mają jeszcze korner.

1
49'

Zaskakujący strzał Gwilii zza pola karnego. Piłka leciała w bramkę, ale niezbyt mocno i dobrze interweniował Strączek.

1
1
1
48'

Dośrodkowanie Domańskiego z rzutu wolnego, ale dobrze na przedpolu spisał się Miszta.

1
1
1
47'

A teraz fantastyczny strzał czterdziestu metrów oddał Forsell! Piłka minimalnie minęła bramkę Legii.

5
3
2
2
46'

Nieprawdopodobne pudło Mladenovicia! Juranović wycofał piłkę do Andre Martinsa, ten skiksował, ale futbolówka trafiła do Mladenovicia, który uderzył obok bramki!

2
1
5
2
46'

2
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

1
1
43'

Ożywiło nam się to spotkanie. Kapitalnym dośrodkowaniem z prawej strony popisał się Juranović, lecz żaden z partnerów nie zaatakował piłki.

1
1
1
2
42'

Bardzo długo celebrowali wykonanie rzutu wolnego zawodnicy Stali, wreszcie zacentrował Getinger, ale wyszło bardzo kiepsko i piłka padła łupem Miszty.

2
2
1
1
40'

W odpowiedzi kontratak Legii. Slisz zagrał na kilkadziesiąt metrów do Mladenovicia, ten dobrze przyjął sobie piłkę, a po chwili decydował się na uderzenie, jednak nie trafił w bramkę.

4
3
1
2
38'

Po okresie gry w środku pola z kontratakiem wyszli gospodarze, Domański nieźle podawał w kierunku wychodzącego na pozycję Zjawińskiego, jednak napastnik Stali nie zdołał minąć Jędrzejczyka.

2
2
6
35'

Gwilia zagrał prostopadle do Lopesa, ten uniknął spalonego, ale minimalnie szybszy przy piłce był Strączek.

7
2
2
4
34'

Kolejne dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu wolnego, jednak obrona Stali nie dała się zaskoczyć.

6
2
1
2
32'

Nieprzyjemny, choć lekki strzał Fina. Miszta nie ryzykował i odbił piłkę.

4
3
1
2
2
31'

Matras faulowany przez Slisza parę metrów przed polem karnym Legii. Będzie doskonała okazja na strzał dla Forsella.

6
3
2
1
2
30'

Dośrodkowanie Dadoka, ale w polu karnym był osamotniony Zjawiński i nie dał rady wygrać walki z obrońcami Legii.

3
1
2
1
29'

Juranović pokusił się o uderzenie z dalszej odległości, ale nie zaskoczył Strączka.

3
1
2
1
1
28'

Niespodziewanie do ataku podłączył się Hołownia, zacentrował w pole karne, jednak Lopes odwrócił się tyłem do bramki i nie zdołał opanować piłki.

2
4
27'

W Mielcu cały czas mocno wieje, co może sprawić psikusa przy stałych fragmentach gry.

2
2
1
26'

Niezłe dośrodkowanie Mladenovicia, ale Gwilia faulował Flisa. Gra przerwana.

3
2
1
25'

Bardzo dobra akcja Legii. Prostopadłe podanie do Lopesa, ten wycofał piłkę do Andre Martinsa, który strzelał bez przyjęcia, ale trafił w stojącego obok Matrasa.

4
3
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan de Amo. Za protesty. Był wściekły, że sędzia nie podyktował rzutu karnego dla Stali.

5
3
23'

Na boisku leży de Amo, który został nadepnięty przez rywala.

2
3
1
1
22'

A teraz nad poprzeczką strzelał Żyro. Dośrodkowywał Forsell, obrońca Stali dobrze przyjął sobie piłkę, ale trochę spanikował i kopnął nad bramką.

4
3
1
1
22'

Raz jeszcze szarżował prawą stroną Dadok, lecz tym razem jego dośrodkowanie było niższej jakości niż poprzednie i nie udało się stworzyć zagrożenia.

4
4
1
21'

Dośrodkowanie Getingera i pewnie piąstkuje Miszta.

5
5
2
20'

Korner dla Stali.

3
3
2
2
19'

Ależ teraz mieli szansę gospodarze! Kapitalną akcję na prawej stronie przeprowadził Dadok, wrzucił w pole karne, ale nie trafił w piłkę Zjawiński, a później skiksował Getinger. Mieliśmy jeszcze ponowienie akcji, zrobiło się olbrzymie zamieszanie w "szesnastce", jednak ostatecznie skutecznie interweniował Miszta!

1
2
3
18'

Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu wolnego, ale żaden z partnerów nie zdołał zamknąć tej akcji. Zbyt mocne zagranie Serba.

3
3
3
17'

Mladenović faulowany przez Dadoka, choć obrońca Stali ma odmienne zdanie na ten temat. Jego zdaniem interwencja była czysta. Tym niemniej, Legia będzie mieć rzut wolny z niebezpiecznej pozycji.

6
2
1
16'

Ciekawy pomysł Slisza, jednak podawał niecelnie w kierunku Mladenovicia. Pewna interwencja Strączka.

4
2
15'

Jak na razie nie jest to wielki mecz. Można odnieść wrażenie, że zawodnicy Stali są trochę sparaliżowani wczorajszym wynikiem Podbeskidzia. Wiedzą, że jeśli dziś wygrają, będą pewni utrzymania. Chyba trochę nie radzą sobie z presją.

2
2
2
12'

Kolejna centra Juranovicia, jednak wybijają piłkę gospodarze. Chwilę wcześniej szansę miał Kapustka, lecz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany na szesnastym metrze.

3
2
1
1
1
11'

Stal przy piłce, ale w dalszym ciągu jedynie na własnej połowie. Legia jest dobrze zorganizowana w defensywie.

4
2
1
9'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Hołownia. Za dość niebezpieczny wślizg w nogi Dadoka.

2
2
3
4
9'

Legia zaprasza Stal do gry w ataku pozycyjnym, ale gospodarze mają problemy z wyjściem z własnej połowy. Przed momentem Flis w łatwy sposób oddał piłkę rywalom.

3
1
1
7'

Rozpędził się Kapustka, zagrał na obieg do Juranovicia, ten po raz kolejny wrzucił piłkę w kierunku dalszego słupka, lecz skiksował Mladenović.

7
3
1
1
1
5'

Dośrodkowanie Juranovicia na dalszy słupek, zamykał akcję... Mladenović, ale miał problemy z opanowaniem piłki. To była najlepsza jak dotychczas akcja Legii.

1
2
2
4'

Długie podanie od Wieteski, ale nie ruszył do piłki żaden z kolegów i pewnie interweniował na przedpolu Strączek.

2
2
1
1
4'

Kolejne prostopadłe podanie w kierunku Lopesa, ale nie popełnił błędu Żyro i spokojnie wybił piłkę w aut.

2
1
3'

Gonił piłkę Rafael Lopes, gonił... wreszcie do niej dopadł, lecz sędzia zasygnalizował pozycję spaloną.

2
1
2'

Podłączył się do akcji ofensywnej Jędrzejczyk, próba dalekiego, kilkudziesięciometrowego podania do Mladenovicia, ale piłka leciała zdecydowanie zbyt wysoko i Serb nie miał szans jej opanować.

3
1
1
16:39

Piłkarze Stali zrobili szpaler dla mistrza Polski.