Ligue 1: 8. kolejka
24 paź 2020 21:00
88'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Pablo Sarabia. Rozmontowana obrona przez tercet Neymar-Sarabia-Mbappe, Francuz do pustej bramki i 4:0!

Paris Saint-Germain
8
6
1
85'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Bandiougou Fadiga.

wchodzi Wchodzi
Bandiougou Fadiga #37
schodzi Schodzi
1
82'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Neymar. Brazylijczyk wypuszcza Francuza do sytuacji sam na sam, a ten pakuje bramkarzowi piłkę między jego nogi. 3:0, po meczu!

8
6
2
1
1
79'

Dijon. Schodzi: Mama Balde. Wchodzi: Aurelien Scheidler.

Aurelien Scheidler #27
Mama Balde #17
1
79'

Dijon. Schodzi: Sacha Boey. Wchodzi: Fouad Chafik.

Fouad Chafik #26
1
75'

Kwadrans do końca, wesoły futbol Dijon nie robi wrażenia na paryżanach.

2
1
1
1
1
73'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Marquinhos. Wchodzi: Kays Ruiz-Atil.

Kays Ruiz-Atil #36
72'
4
1
1
1
1
70'

Dijon. Schodzi: Moussa Konate. Wchodzi: Bersant Celina.

Moussa Konate #11
69'

PSG wciąż spokojnie rozgrywa, nie forsuje tempa.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Panzo.

Jonathan Panzo #4
Dijon FCO
65'

Liczba sytuacji bramkowych: 16:13. Dijon gra otwartą, odważną piłkę!

2
1
1
1
1
62'

Dijon chce pograć piłką, ale PSG wypycha rywala ze swojej połowy.

1
59'
59'

Draxler narzeka na problemy mięśniowe.

58'

Teraz szansa Dijon, Dina na raty w polu karnym, ale łapie to Sergio Rico.

55'

Dijon. Schodzi: Wesley Lautoa. Wchodzi: Pape Cheikh.

Pape Cheikh #6
Wesley Lautoa #24
53'

Sarabia z woleja z ostrego kąta i instynktownie odbija to Allagbe!

51'

Neymar zbiega na klepkę do środka i jest faul. Szansa dla PSG na 3:0.

1
49'

Płaski strzał Neymara pewnie złapany przez Allagbe.

1
48'

Na razie bardzo spokojnie rozgrywa piłkę PSG.

czas Druga połowa
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Konate.

Dijon FCO
2
43'

Lautoa z dystansu, ale wysoko ponad bramką.

40'

Neymar gra przed bramkę, ale Kean nie sięga piłki...

36'

Nieco uspokoiło się tempo gry, więc można przedstawić statystykę posiadania piłki: PSG 66 - 34 Dijon (w proc.).

1
31'

Neymar na głowę Danilo i kapitalnie broni to na linii Allagbe!

2
1
30'

Sarabia z bliska prosto w bramkarza!

1
1
1
28'

Kolejna kontra gospodarzy, Sarabia szuka Neymara i w ostatniej chwili przecina podanie obrońca!

27'

Plan Dijon na postawienie autobusu wziął w łeb bardzo szybko. Trzeba pochwalić gości, że chcą jednak grać otwartą piłkę.

1
24'

1/4 meczu za nami. Aż siedem strzałów gospodarzy, a trzy gości.

1
2
23'

Gol! Strzelił Moise Kean. Asystował mu Neymar.  Szybka kontra po stałym fragmencie rywali, Neymar po dryblingu wystawia Keanowi na pustą bramkę. 2:0!

6
4
2
1
19'

Szybka akcja Dijon, szarżuje Eric Dina, strzela zza pola karnego i centymetrów zabrakło do szczęścia! Ale to, ile miał miejsca, to ogromny błąd gry defensywy PSG.

15'

PSG gra z dużą lekkością, swobodą, stara się kręcić rywalami, ale w polu karnym jest za gęsto, by próbować coś tam zdziałać.

13'

Ciekawostka - wiedzieliście, że Neymar jest wielkim fanem gry Among Us? Ostatnio w to gra bardzo dużo.

2
3
12'

Kolejna akcja PSG, wpada w pole Neymar, poturbowany przez 3 rywali, ale żaden go nie faulował. Wciąż 1:0 dla PSG.

1
10'

Neymar z rzutu wolnego - znów nad bramką.

8'

Miękkie dośrodkowanie Sarabii, główkuje Neymar i... słupek! Jeszcze dobitka i piłka leci nad bramką!

6'

Teraz okazja dla Dijon z rzutu rożnego. Główkuje Balde, ale nad bramką.

1
1
3'

Gol! Strzelił Moise Kean. Asystował mu Mitchell Bakker. Wolny Bakker na lewej stronie dośrodkowuje idealnie na nogę wbiegającego Keana, a ten posyła futbolówkę ponad rękami bramkarza. Bardzo szybkie prowadzenie PSG!

Asysta:
Mitchell Bakker #25
5
2
1
1
3'

Na razie sprawdza się jedno - PSG ma grać piłką, a Dijon przeszkadzać i próbować kontratakować.

1
czas Start meczu
20:53

Niestety, nie ma kibiców na trybunach...