07 lis 2020 21:00
90'

Doliczone trzy minuty.

88'

Ostatnie minuty rozstrzygniętego spotkania. Paris Saint-Germain daleko od bramki Keylora Navasa i zamierza tam zostać już do końcowego gwizdka sędziego Benoita Bastiena.

1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Layvin Kurzawa za ostre przewinienie.

Paris Saint-Germain
1
82'

Niebezpieczne wstrzelenie z rzutu wolnego w kierunku okienka bramki Keylora Navasa. Doświadczony bramkarz został wyręczony przez defensora, który twardo stanął na nogach i nie pozwolił na lądowanie piłki w sieci.

1
1
83'

Trzecie uderzenie do bramki przyjezdnych odebrało im resztkę ochoty do walki w Paryżu. Może Stade Rennais odrobinę poprawi sobie samopoczucie dzięki bramce ze stałego fragmentu gry. Taki został podyktowany za przewinienie blisko linii pola karnego.

79'

Stade Rennais. Schodzi: Jeremy Doku. Wchodzi: Romain Del Castillo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jeremy Doku #18
77'

Kolejne uderzenie do bramki doświadczonego pomocnika.

73'

Gol! Strzelił Angel Di Maria.

Nagroda dla najbardziej wartościowego zawodnika tego meczu może trafić wyłącznie w dłonie jednej osoby. Angel Di Maria strzelił drugiego gola, a warto pamiętać, że przy tym trzecim asystował. Argentyńczyk miał dużo miejsca, spokojnie umościł sobie futbolówkę na lewej stopie i oddał uderzenie z dystansu w narożnik bramki Alfreda Gomisa. Stade Rennais dostaje lanie od Angela Di Marii.

4
1
1
69'

Przewaga Stade Rennais pod względem posiadania piłki. Kolejne dośrodkowanie z prawego skrzydła zostało niezgrabnie powstrzymane przez Danilo Pereirę i sędziowie zastanawiali się, czy nie przyznać gościom rzutu karnego za dotknięcie piłki ręką przez Portugalczyka. Ostatecznie bez jedenastki.

1
65'

Paryżanie nie narzucają wysokiego tempa w drugiej połowie. Przede wszystkim interesuje ich utrzymanie bezpiecznego prowadzenia, a inna sprawa jest taka, że niekoniecznie mają obecnie na boisku skład, który pozwoliłby na brawurowe usposobienie.

62'
59'

Stade Rennais dostało futbolówkę w swoje posiadanie, ale niewiele z tego wynika. Fakt, że od czasu do czasu podnosi się temperatura w polu karnym Paris Saint-Germain, jednak Keylor Navas sporadycznie ma cokolwiek trudnego do wykonania. Czas pracuje na korzyść podopiecznych Thomasa Tuchela.

1
57'
55'

Gospodarzom jakby momentami nie chciało się biegać za dynamicznymi oraz zmobilizowanymi przeciwnikami, stąd sporo fauli po powrocie drużyn z szatni na boisko. Żółta karta pokazana Colinowi Dagbie krótko po jego wejściu z ławki rezerwowych na boisko, dlatego będzie musiał uważać na ewentualne drugie napomnienie.

1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Colin Dagba za przewinienie na rozpędzającym się przeciwniku.

48'

Jeden z przyjezdnych próbował rozpędzić się blisko linii bocznej boiska. Mitchel Bakker nie pozwolił na to i skasował ten rajd. Jeszcze rzut wolny dla przyjezdnych i niezłe rozegranie Stade Rennais zostało przerwane przez Abdou Diallo.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Paryżu. Gospodarze w granatowych strojach z czerwonymi oraz białymi akcentami, natomiast przyjezdni na biało. Stade Rennais szuka możliwości poprawienia wyniku.