1
1
88'

Gol! Strzelił Mickael Cuisance. Asystował mu Luis Henrique.

Trafienie w ostatnich minutach podstawowego czasu! Olympique Marsylia na powadzeniu. Wprowadzony z ławki rezerwowych Mickael Cuisance wyszedł wysoko w powietrze i główkował prosto do siatki po dograniu Luisa Henrique. Sędziowie jeszcze sprawdzali i orzekli, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami piłkarskimi.

3
85'
83'

Pograli napastnicy gospodarzy, jednak zabrakło im nici porozumienia. Podanie wykonane przez Diego Benedetto nie dotarło do Floriana Thauvina. Swoją szansę w polu karnym przeciwnika mieli również zawodnicy z Rennes, jednak blisko Eduardo Camavingi był przeciwnik.

4
81'

Olympique Marsylia. Schodzi: Yuto Nagatomo. Wchodzi: Christopher Rocchia.

3
80'

Olympique Marsylia. Schodzi: Dimitri Payet. Wchodzi: Mickael Cuisance.

1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Boubacar Kamara i do kompletu kartonik dla protestującego Bruno Genesio na ławce Stade Rennais.

Boubacar Kamara #4
2
1
77'

Brandon Soppy ustawił się w odpowiednim miejscu pola karnego i nie pozwolił na rozstrzygnięcie meczu zmiennikowi Arkadiusza Milika. Dario Benedetto czekał za plecami defensora Stade Rennais na uderzenie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

1
1
2
75'

Jak na zawołanie, zapachniało golem i to bardzo mocno. Piękna wymiana podań, w odpowiednim tempie, w polu karnym Olympique Marsylia. Piłka trafiła do Clementa Greniera, który oddał techniczne uderzenie z ostrego kąta w poprzeczkę. Ma czego żałować pomocnik Stade Rennais, ponieważ lepsza szansa może się przed nim nie otworzyć.

1
1
74'

Może wśród zmienników znajdzie się spryciarz, który rozstrzygnie bezbarwne spotkanie. Już chyba jednak nikt nie sprawi, że będzie warto pamiętać o tym widowisku nawet w czwartek rano.

1
1
1
72'

Jorge Sampaoli zakończył przeciętny występ Arkadiusza Milika. W drugiej połowie podstawowy napastnik Olympique Marsylia nie miał szansy na pokonanie strzałem Alfreda Gomisa. Po jednym z dośrodkowań zanosiło się na niebezpieczne uderzenie głową Arkadiusza Milika, ale bardziej zdecydowany okazał się defensor.

6
1
69'

Ponownie zmieniła się odrobinę optyka tego meczu, ponieważ zawodnicy Stade Rennais przenieśli się na połowę przeciwnika. Możliwość potwierdzenia tego okresu golem miał Benjamin Bourigeaud, jednak nie zaskoczył płaskim strzałem z dystansu Steve'a Mandandy.

2
2
1
66'

Stade Rennais. Schodzi: Faitout Maouassa. Wchodzi: Adrien Truffert.

Adrien Truffert #31
1
65'

Przerwa w grze spowodowana urazem Clementa Greniera i za moment będą zmiany w Stade Rennais.

1
1
64'

Jorge Sampaoli zdecydował się na wprowadzenie pierwszego zmiennika i zastanawia się nad kolejnymi roszadami personalnymi. Argentyńczyk zaaferowany rozmową z pozostałymi członkami sztabu szkoleniowego.

1
62'

Olympique Marsylia. Schodzi: Saif-Eddine Khaoui. Wchodzi: Luis Henrique.

Saif-Eddine Khaoui #24
1
1
1
61'

Minęła godzina rywalizacji. Na otwarcie przedostatniego kwadransa Clement Grenier zabrał się za wykonanie rzutu rożnego. Jego dośrodkowanie nie okazało się problematyczne dla broniących zawodników w białych strojach z błękitnymi elementami.

1
57'

Od czasu do czasu zmienia się proporcja w posiadaniu piłki, ale okres naporu ani Olympique Marsylia, ani Stade Rennais nie skutkuje otwarciem wyniku. Ostatnia sytuacja podbramkowa, stworzona przez Yuto Nagatomo, została zmarnowana przez Dimitriego Payeta.

2
1
2
55'

Crossowe podanie skierowane na lewe wahadło do Yuto Nagatomo. Japończyk próbował dryblować, jednak nie wymanewrował nawet pierwszego defensora. Cała akcja Olympique Marsylia zakończyła się uderzeniem z dystansu Floriana Thauvina nieznacznie obok słupka w bramce Alfreda Gomisa.

2
1
1
1
52'

Leonardo Balerdi poradził sobie w pojedynku z Serhou Guirassym. Obrońca Olympique Marsylia nie pozwolił napastnikowi Stade Rennais na obrócenie się z futbolówką i zatrudnienie strzałem Steve'a Mandandy.

3
1
50'

Nieudane ataki podopiecznych Jorge Sampaoliego po powrocie z szatni na boisko. Pojawia się odrobina zdenerwowania w szeregach Olympique Marsylia. Z kolei przyjezdni starają się rozpędzić, a Eduardo Camavinga poczęstował strzałem z dystansu Steve'a Mandandę.

1
1
1
3
47'

Sędzia nie pozwolił na kontynuowanie ataku na prawym skrzydle Polowi Liroli. Od rzutu wolnego Stade Rennais i przyjezdni przystąpili do pieczołowitego rozegrania piłki bez pospiesznego transportowania jej w kierunku bramki Steve'a Mandandy.

1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Marsylii. Pierwsza nie dostarczyła wielu wrażeń, ale jest jeszcze czas na poprawienie się. Olympique miał możliwość zmodyfikowania swoich założeń w kwadransie spędzonym w szatni w towarzystwie Jorge Sampaoliego.