Doliczony czas. Trzy dodatkowe minuty od Artura Aluszyka.

1
1
88'

Gwizdek sędziego, ponieważ sfaulowany w centrum boiska został Mateusz Michalski. Od rzutu wolnego Widzew Łódź, któremu szarpane tempo końcówki pojedynku może odpowiadać. To podopieczni Enkeleida Dobiego najchętniej zeszliby już do szatni świętować zdobycie kompletu punktów.

84'

Mieli przyjezdni swoją szansę na doprowadzenie do remisu i jeżeli nie zapunktują na stadionie Widzewa Łódź, to będą mieli co rozpamiętywać w drodze do domów. Rubio powinien zameldować się strzałem do bramki po podaniu Macieja Małkowskiego, ale nie zrobił tego. Kuriozalny kiks! Jeszcze dobitka Pawła Mandrysza, ale również ten zmiennik nie jest skuteczny.

2
1
1
2
83'
ZMIANA
79'
ZMIANA
75'

Pozostał kwadrans rywalizacji w Łodzi i Widzew pozostaje na prowadzeniu. Od czasu do czasu przyjezdni starają się zagrozić bramce Miłosza Mleczki, ale tylko delikatnie pachnie wyrównaniem. Czas ucieka nieubłaganie gościom.

1
1
1
1
73'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Merveille Fundambu. Wchodzi: Michael Ameyaw.

wchodzi Wchodzi
Michael Ameyaw #29
schodzi Schodzi
70'

Kontrolowanie spotkania po zdobyciu prowadzenia wychodzi zdecydowanie lepiej Widzewowi Łódź niż Sandecji Nowy Sącz. Była jedna szansa na wyrównanie wprowadzonego z ławki rezerwowych Damiana Chmiela, tyle że z dogodnej pozycji oddał kompletnie niedokładne uderzenie. Podawał do zmiennika Maciej Małkowski z lewego skrzydła.

1
1
1
1
komentarz

1
63'
ZMIANA

Sandecja Nowy Sącz. Schodzi: Kamil Ogorzały. Wchodzi: Wiktor Żołądź.

Wiktor Żołądź #30
61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Mucha za ostre przewinienie.

Widzew Łódź
1
1
60'

Artur Aluszyk nie zdecydował się na przyznanie gospodarzom rzutu karnego, choć piłka dotknęła ręki broniącego zawodnika Sandecji Nowy Sącz po strzale Marcina Robaka. Bardziej zadowoleni z takiego rozstrzygnięcia są naturalnie przyjezdni.

2
1
1
1
59'

Rafael Victor został pochwalony, ale może przedwcześnie. Piłkarz Sandecji Nowy Sącz zmarnował ogromną szansę na doprowadzenie do remisu. Po ograniu Krystiana Nowaka znalazł się sam na sam z Miłoszem Mleczką, ale swoim uderzeniem nie trafił w bramkę Widzewa Łódź.

2
1
1
1
57'

Teraz to drużyna z Nowego Sącza ma poważny problem na terenie przeciwnika. Dublet Marcina Robaka sprawił, że podopieczni Piotra Mandrysza są o krok od poniesienia już ósmej porażki z rzędu.

1
1
1
1
55'

Marcin Robak po raz drugi do bramki i Widzew Łódź jest już na prowadzeniu!

1
1
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Dominik Kun.

Spośród obecnych na boisku napastników od strzelania goli jest Marcin Robak. Widzew Łódź objął prowadzenie 2:1. To, co nie udało się w pierwszej połowie, powiodło się po przerwie. Najlepszy strzelec gospodarzy dostał podanie prostopadłe od Dominika Kuna, wygrał konfrontację z podobnie silnym fizycznie Dawidem Szufrynem i swoim uderzeniem przebił się przez dłonie Dawida Pietrzkiewicza. Katastrofalne zachowanie chwalonego w pierwszej połowie bramkarza.

6
4
3
5
51'

Rafael Victor poprawił grę Sandecji Nowy Sącz na połowie przeciwnika. Co prawda napastnik nie strzelił jeszcze gola, ale dzięki temu, że utrzymuje się w posiadaniu piłki i prowokuje przeciwników do popełniania fauli, może odetchnąć defensywa gości.

2
2
48'

Widzew Łódź wywalczył korner po powrocie z szatni na boisko. Dośrodkowanie nie poleciało do żadnego z podopiecznych Enkeleida Dobiego i zostało unieszkodliwione przez gości z województwa małopolskiego.

3
2
46'

Rozpoczęła się druga połowa pojedynku na stadionie w Łodzi. Widzew przeważał statystycznie w pierwszej części, ale również jego przeciwnik z Nowego Sącza dał do zrozumienia, że potrafi skutecznie zaatakować.

komentarz

Sandecja nie utrzymała prowadzenia do przerwy.

komentarz

1
Czy Widzew Łódź zdobędzie prowadzenie po przerwie?
Tak
Nie
45'

Doliczone dwie minuty.

43'

Adrian Danek zaliczył w tym meczu asystę przy trafieniu Kamila Ogorzałego. Ponownie miał możliwość dogrania piłki do lepiej ustawionego kompana z klubu. Tym razem akcja Sandecji Nowy Sącz nie zakończyła się uderzeniem, więc odetchnęli łodzianie z Filipem Bechtem na czele.

41'

Nie ustają w swoich staraniach gospodarze. Akcja przeprowadzona środkiem pola. Po podaniu Merveille'a Fundambu otworzyła się szansa na oddanie strzału przed Dominikiem Kunem. Próba skrzydłowego została zatrzymana przez poważnie zapracowanego Dawida Pietrzkiewicza.

39'

Widzew Łódź próbuje strzelić drugiego gola i odwrócić wynik zanim sędzia Artur Aluszyk zaprosi zawodników na przerwę do szatni. Mateusz Michalski zdecydował się na oddanie uderzenia zza pola karnego, a piłka przeleciała po nim nieznacznie obok bramki coraz bardziej bezradnych przyjezdnych.

2
1
37'

Marcin Robak i zrobiło się 1:1 w Łodzi.

1
2
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Łukasz Kosakiewicz.

Przez cały drugi kwadrans mnożyły się ataki Widzewa Łódź i zaczęło mocno pachnieć tym wyrównaniem. Wreszcie Marcin Robak obiegł obrońców Sandecji Nowy Sącz i przymierzył. Weteran wykorzystał do oddania strzału głową dośrodkowanie Łukasza Kosakiewicza z prawego skrzydła. Przyjezdni cofnęli się bardzo głęboko i muszą już zapomnieć o swoim prowadzeniu.

6
5
2
12
31'

Coraz to nowe ataki prezentowane przez zawodników Widzewa Łódź. Marcin Robak przytomnie uruchomił swoim odegraniem Mateusza Możdżenia, a pomocnik gospodarzy oddał potężne uderzenie z woleja. Sandecja Nowy Sącz została uratowana przez Dawida Pietrzkiewicza, który popisał się refleksem na linii.

1
1
29'

Dawid Szufryn nieskutecznie wybijał futbolówkę po wrzutce, przez co trafiła ona do czekającego na takie pomyłki Merveille'a Fundambu. Kongijczyk nie zastanawiał się długo i oddał uderzenie z kilkunastu metrów, po którym piłka przeleciała ponad poprzeczką w bramce nowosądeczan.

2
26'

Niebezpieczna akcja przeprowadzona przez podopiecznych Enkeleida Dobiego! Widzew Łódź atakuje coraz groźniej. Mateusz Możdżeń uruchomił wbiegającego w pole karne ze skrzydła Łukasza Kosakiewicza, a piłka po uderzeniu defensora trafiła w boczną siatkę bramki Dawida Pietrzkiewicza.