Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

3
2
2
87'

Jeszcze okazja po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka trafiła do Adama Deji, któremu nie udało się oddać uderzenia w bramkę Arkadiusza Malarza. Zanosi się na kolejne czyste konto byłego zawodnika między innymi Legii Warszawa.

1
2
85'

ŁKS Łódź. Schodzi: Pirulo. Wchodzi: Jakub Tosik.

83'

Pirulo przechwycił piłkę od nieporadnie wyprowadzającego ją Szymona Drewniaka. Błąd swojego pomocnika naprawił Daniel Kajzer, który zwyciężył w pojedynku z liderem łodzian. Przed południowcem niespodziewanie otworzyła się szansa na strzelenie gola, ale nie wykorzystał jej.

1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Vinicius da Silva, czyli zawodnik, który pojawił się na boisku z ławki rezerwowych.

82'

Szósty w meczu korner dla Arki Gdynia. W pole karne przeciwnika wbiegli wysocy podopieczni Ireneusza Mamrota, ale żaden z nich nie zapolował skutecznie na piłkę pod naporem przyjezdnych.

80'

Pora na ostatnie ataki w tym meczu. Jeżeli któraś z drużyn ma rozstrzygnąć pojedynek i zejść z boiska z kompletem punktów, to słychać już ostatni dzwonek, żeby zaproponować coś oryginalnego w ofensywie.

komentarz

77'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Młyński za kolejny faul.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Trąbka za ostre przewinienie.

1
75'

Niebawem będzie 40 fauli w tym meczu. Raz po raz serwują przewinienie piłkarze, a gola zaserwować nie potrafią. Arka Gdynia częściej pojawia się z piłką na połowie przeciwnika i na kwadrans przed końcem podstawowego czasu wydaje się być bardziej zdeterminowana do rozstrzygnięcia starcia.

1
74'

ŁKS Łódź. Schodzi: Piotr Gryszkiewicz. Wchodzi: Jakub Romanowicz.

wchodzi Wchodzi
Jakub Romanowicz #21
schodzi Schodzi
1
71'

Od rzutu wolnego w centrum boiska wznowiła grę Arka Gdynia. Futbolówka trafiła na lewe skrzydło i przez moment zanosiło się na niebezpieczny atak, ale poradzili sobie z zażegnaniem niebezpieczeństwa podopieczni Wojciecha Stawowego.

1
3
1
68'

Przewaga pod względem rzutów rożnych Arki Gdynia. Gospodarze mieli pięć takich stałych fragmentów gry, a ŁKS Łódź mógł zaprezentować tylko jeden wariant rozegrania kornera.

1
1
66'

Odpowiedź po przeciwnej stronie boiska na nieuznane trafienie Mateusza Młyńskiego. Również ŁKS Łódź umieścił piłkę w bramce przeciwnika, tyle że wcześniej sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

1
63'

Szymon Drewniak zbiegł przed pole karne przeciwnika i oddał stamtąd niebezpieczne uderzenie. Piłka przeleciała ponad bramką Arkadiusza Malarza. Podniosła się temperatura w polu karnym lidera po podwójnej zmianie trenera Ireneusza Mamrota.

2
1
60'

Piłka w bramce Rycerzy Wiosny, ale nie ma gola dla Arki Gdynia. Julisz Letniowski wykonał dobitkę uderzenia Mateusza Młyńskiego, które wylądowało na słupku, ale sędzia Damian Sylwestrzak zobaczył, że Marcus Vinicius da Silva był na spalonym.

2
3
2
59'
komentarz

55'

Coraz mniej wiary w to, że konfrontacja ożywi się. Ireneusz Mamrot wspominał na konferencji prasowej o meczu Arki Gdynia z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza i w pewnym stopniu trwające spotkanie przypomina go.

1
52'

Faul Bartosza Kwietnia na Macieju Dąbrowskim. Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem doświadczonego defensora z Łodzi, a pomocnik Arki Gdynia powinien na siebie uważać z powodu żółtego kartonika.

2
2
51'

Ciekawe, który ze szkoleniowców jako pierwszy zdecyduje się na przeprowadzenie zmian w swoim zespole. Szansę poprawienia się po przerwie dostali podstawowi piłkarze bogatsi o kwadrans rozmowy z trenerami w szatniach.

1
49'

Mecz walki - to nie brzmi dobrze.

1
1
47'

Maksymilian Rozwandowicz wymienił podania z Łukaszem Sekulskim. Na uderzenie zdecydował się ten pierwszy, ale może powinien to zrobić właśnie napastnik. Próba Rozwandowicza wyraźnie poza lustro bramki Arki Gdynia, czyli druga połowa rozpoczyna się tak jak to wyglądało w pierwszej.

1
1
46'

Rywalizacja została wznowiona. Pozostało 45 minut na strzelenie decydującego gola, a może tych bramek będzie więcej. Niebawem przekonamy się o tym.