Rozpoczęła się druga z co najmniej trzech doliczonych minut do drugiej połowy.

90+1'

Zbyt głębokie to zagranie. Piłka w rękawicach Mleczki.

1
90'

Zagrożenia nie ma, ale jest kontra. Zatrzymuje ją faulem Możdżeń. Teraz to Resovia ma rzut wolny.

1
1
1
1
2
89'

Jeszcze wolny dla Widzewa blisko pola karnego.

1
1
1
1
88'
ZMIANA
87'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Robert Prochownik. Wchodzi: Karol Czubak.

wchodzi Wchodzi
Karol Czubak #68
schodzi Schodzi
1
86'

Dośrodkowanie Mikulca wyłapuje Mleczko.

1
1
85'

Wygląda na to, że za chwilę po raz pierwszy od kilku dobrych tygodni w barwach Widzewa zaprezentuje się powracający po kontuzji Karol Czubak.

1
84'

A Widzewowi chyba jest mało! Ojamaa do Robaka, ten z powrotem do Ojamy... chyba przekombinowali.

1
2
3
1
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Mateusz Możdżeń.

Akcję rozpoczął Ojamaa zejściem z lewej strony i podaniem do Robaka. Ten odegrał na prawo do Możdżenia, który uciekł obrońcom i mógł strzelać, ale wolał podać po ziemi do kapitana Widzewa. To była dobra decyzja, bo Robak trafił do siatki i jest 2:0.

13
9
3
3
81'
ZMIANA

Resovia. Schodzi: Bartłomiej Wasiluk. Wchodzi: Dawid Rogalski.

81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

3
78'

Nie oszczędzają Robaka rywale. Kolejny faul Zalepy.

1
1
77'
ZMIANA

Resovia. Schodzi: Grzegorz Płatek. Wchodzi: Maksymilian Hebel.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Poczobut.

74'

Rzut rożny miał Widzew, ale dośrodkowanie nie zostało zamknięte przez nikogo.

1
73'
ZMIANA

Resovia. Schodzi: Cezary Demianiuk. Wchodzi: Jarosław Czernysz.

Jarosław Czernysz #16
Cezary Demianiuk #56
1
73'
ZMIANA

Resovia. Schodzi: Przemysław Brychlik. Wchodzi: Karol Twardowski.

Karol Twardowski #9
Przemysław Brychlik #11
1
72'

Michalski szuka górną piłką partnera w polu karnym, lecz go nie znajduje.

1
1
71'

Wyszedł z bramki Mleczko po dośrodkowaniu Adamskiego, ale minął się z piłką. Szczęście w nieszczęściu, że nikt tego nie zamknął.

1
70'

Był Prochownik, był Michalski. Gola nie ma.

1
69'

Rozochocili się łodzianie. Uderza Robak z daleka, broni Daniel. Rzut rożny.

1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Cezary Demianiuk.

Resovia
1
68'

Dobry strzał kapitana Widzewa z rzutu wolnego, wyskakuje Daniel, by przenieść piłkę nad poprzeczką.

2
1
67'

Faulowany Robak blisko pola karnego Resovii.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Mucha. Asystował mu Robert Prochownik.

Robak w polu karnym potraktowany wślizgiem, ale akcję ubezpieczał Prochownik. Ten spod linii końcowej zagrywa do Muchy i jest 1:0 dla Widzewa po uderzeniu z kilku metrów rezerwowego Widzewa.

13
10
1
2
2
64'

Strzał z dystansu Możdżenia. Zbyt lekki.

1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Wasiluk.

61'

Łukasz Kosakiewicz ucierpiał w starciu z rywalem. Opatrywany teraz obrońca Widzewa za linią boczną.

1
60'

I znów Mleczko! Świetna interwencja po strzale Płatka z 20. metrów.

1
59'

A teraz Radosław Adamski spróbował szczęścia, bo do bramki było bliżej. Tym razem uderzenie po ziemi broni Mleczko.

1
58'

Wasiluk chciał zaskoczyć Mleczkę strzałem z dystansu, ale zabrakło celności.

1
57'

Przypominamy, że jest dopiero godzina 14:00.

1
56'

A teraz okazję miał Widzew. Prochownik ograł rywala, zagrał z linii końcowej do Robaka, ale ten uderzył ponad bramką z kilku metrów...

1
55'

Świetna szansa rzeszowian! Adamski po ziemi w pole karne, ale nie miał kto tego zamknąć.

1
54'

Michalski zamykał dośrodkowanie Możdżenia, ale zrobił to niecelnie.

1
53'

Kontra za kontrę. Najpierw próbowali goście, ale zostali zatrzymani. Później strzał Robaka, ale odgwizdano mu zagranie ręką.

1
52'

Wrzucał Michalski, piłka spadła pod nogi Możdżeniowi, który próbował dwa razy. Najpierw strzał zablokowany, potem dobitka obok bramki.