Paweł Wojciechowski na 2:0. Ponownie stały fragment gry.

2
1
84'

Gol! Strzelił Paweł Wojciechowski.

Ponownie ta sama historia. Górnik Łęczna przybliża się dużymi krokami do odniesienia zwycięstwa z wiceliderem. Po wejściu na boisko Pawła Wojciechowskiego gospodarze nastawili celowniki. ŁKS Łódź ponownie nie potrafił wybronić się po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

12
8
2
1
1
82'

Mało czasu pozostało na odpowiedź przyjezdnym, a tak naprawdę po zmianie wyniku mocniej zapachniało drugim golem beniaminka niż jakimkolwiek spadkowicza. Denerwują się łodzianie, ale mogą mieć pretensje przede wszystkim do samych siebie.

3
1
80'

Dużo szczęścia mają łodzianie. ŁKS ponownie nie poradził sobie z dośrodkowaniem, a Paweł Wojciechowski miał możliwość swoim strzałem podwoić przewagę beniaminka. Futbolówka trafiła w poprzeczkę bramki Arkadiusza Malarza. Zabrakło tak niewiele!

3
2
1
1
1
77'

ŁKS już po trzech zmianach personalnych, więc możliwość rotowania trenera Wojciecha Stawowego jest ograniczona. Górnik Łęczna ustawił się w pobliżu własnego pola karnego i po zdobyciu prowadzenia pilnuje korzystnego wyniku.

1
75'

Tomasz Midzierski dał prowadzenie gospodarzom! Kwadrans do końca.

4
3
1
1
2
72'

Gol! Strzelił Tomasz Midzierski.

Górnik Łęczna na prowadzeniu. W przedostatnim kwadransie gospodarze znaleźli sposób na pokonanie swoim uderzeniem Arkadiusz Malarza. Tomasz Midzierski wybrał się w pole karne przeciwnika przy okazji rzutu wolnego i wykorzystał wrzutkę. ŁKS w opałach.

Górnik Łęczna
9
6
2
1
2
69'
68'

Coraz więcej sytuacji podnoszących ciśnienie. Michał Trąbka odpowiedział swoim uderzeniem na niedawną próbę Adriana Cierpki. Pomocnikowi łodzian nie udało się przymierzyć w bramkę strzeżoną przez Macieja Gostomskiego. Na koncie ŁKS-u nadal mała liczba strzałów celnych.

2
1
1
1
1
komentarz

65'

Ponownie Górnik Łęczna! Piłka trafiła do Adriana Cierpki, ponieważ nie potrafili jej wybić podopieczni Wojciecha Stawowego. Próba pomocnika z półdystansu została sparowana przez Arkadiusza Malarza na korner. Zapachniało prowadzeniem beniaminka.

2
64'

Kamil Dankowski zachował się najbardziej przytomnie w polu karnym przyjezdnych. Piłka została wybita i Górnikowi Łęczna nie udało się wykreować sytuacji podbramkowej.

1
1
1
1
1
63'

Nie wiadomo, czy było to uderzenie czy dośrodkowanie w wykonaniu Pirulo. Pewne jest natomiast, że bramkostrzelnemu zawodnikowi udało się wywalczyć korner. Całe zamieszanie przerwane gwizdkiem z powodu faulu walczącego w powietrzu Michała Trąbki.

1
1
1
1
1
61'

Maciej Dąbrowski miał możliwość sprawienia problemu swojemu imiennikowi w bramce Górnika Łęczna strzałem z rzutu wolnego. Futbolówka nie przedarła się przez mur zespołu z Lubelszczyzny.

1
1
59'

Drużyna z Łodzi buduje swoje ataki zbyt wolno, żeby sprawić problem dobrze zorganizowanemu w defensywie przeciwnikowi. Górnik Łęczna traci średnio mniej niż bramkę na mecz, a Maciej Gostomski zachował czyste konto w sześciu występach od początku sezonu.

1
56'

Trochę więcej sytuacji podbramkowych w drugiej połowie, ale poprzeczka nie była specjalnie wysoko zawieszona. Bartosz Śpiączka nie przymierzył głową po dośrodkowaniu, więc wznowienie przyznane Arkadiuszowi Malarzowi.

1
1
1
1
1
53'

Dośrodkowanie Adriana Klimczaka w kierunku Pirulo zostało przechwycone przez Górnika Łęczna. To była najciekawsza akcja przeprowadzona przez przyjezdnych po wznowieniu rywalizacji.

1
52'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Adrian Cierpka, którego uderzenie nie było niebezpieczne dla Arkadiusza Malarza. Niezła szansa na zdobycie prowadzenia przez gospodarzy nie została wykorzystana.

1
3
2
2
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dąbrowski za ostre przewinienie na Bartoszu Śpiączce. Ratował drużynę po stracie Przemysława Sajdaka.

1
49'

Leandro wybił futbolówkę, która w pewnym momencie odskoczyła Pirulo. Defensor Górnika Łęczna był niezmiennie blisko Hiszpana i nie pozwolił mu na wypracowanie sobie miejsca do oddania strzału.

1
1
47'

Arkadiusz Malarz przetestowany uderzeniem. Ponadto sędzia Mariusz Złotek odgwizdał wcześniej przewinienie w polu karnym. Zakotłował się przez moment w pobliżu bramki Łódzkiego Klubu Sportowego.

1
2
46'

Gra została wznowiona. Zobaczymy, czy druga połowa będzie bardziej atrakcyjna i drużyny zdecydują się na podjęcie ryzyka. Meczu walki wszyscy mają już dość.