1
2
1
88'

Końcowe fragmenty meczu. Zespoły dość chaotycznie starają się przeważyć szalę wygranej na swoją stronę.

1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Serafin.

Puszcza Niepołomice
84'

Serafin do Rakoczego, wydawało się, że padnie gol dla Puszczy. Jednak Wrąbel uratował łodzian!

3
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Stefanik.

1
1
81'

Piłkę w polu karnym starał się opanować Ameyaw, ale zabrakło dokładności.

2
1
79'

Krótko rozegrany rzut wolny, dogranie do Samca-Talara, ten źle uderzył, ale Górski musiał interweniować.

1
75'

Kwadrans do końca meczu. Kto strzeli gola, ten wygra. Większej liczby bramek nie możemy się spodziewać.

1
73'

W środku pola powstała duża dziura. To powoduje, że na boisku jest sporo chaosu.

70'

Szuka Puszcza zwycięskiego gola. Widzew nie potrafi złapać swojego rytmu. A do końca coraz bliżej.

67'

Kobusiński oddał strzał głową. Wrąbel bez problemów piłkę złapał.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Poczobut.

63'

Coraz groźniejsza jest Puszcza. Widzew po zmianie stron prezentuje się słabiej niż w premierowej odsłonie.

62'

Dogranie z rzutu wolnego do Stefanika, ten uderzył, ale po raz kolejny słabo i tam gdzie stał bramkarz.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Nowak.

Widzew Łódź
komentarz

60'

Do dogrania doszedł Stefanik. Strzał głową był anemiczny i piłkę pewnie złapał Wrąbel.

57'

Mocne uderzenie Michalskiego, piłka poszybowała ponad bramką Puszczy.

56'

Kobusiński padł w polu karnym Widzewa. Sędzia uznał, że faulu nie było.

1
1
54'

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Łukasz Spławski. Wchodzi: Szymon Kobusiński.

wchodzi Wchodzi
Szymon Kobusiński #21
schodzi Schodzi
54'

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Jakub Bartosz. Wchodzi: Sebastian Górski.

Sebastian Górski #19
54'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

1
53'

Na boisku leżą Kosakiewicz i Bartosz. Ostro zrobiło się w Łodzi.

51'

Kolejna akcja łodzian. Możdżeń zagrywał do Kosakiewicza, ale dogranie został przyblokowane.

1
49'

Od początku 2. połowy w ataku łodzianie. Puszczy remis w Łodzi na razie odpowiada.

1
47'

Starał się uderzać z trudnej pozycji Robak. Nieskutecznie, do tego piłka wcześniej opuściła plac gry.