Korona Kielce
1
88'

Gol! Strzelił Jakub Łukowski.

Nerwowa końcówka na stadionie Korony Kielce. Gospodarze strzelili wyczekiwanego gola kontaktowego i jeszcze zmobilizują się do ataku w ostatnich minutach meczu. Jakub Łukowski miał dużo miejsca i potrafił z tego skrzętnie skorzystać.

4
3
1
6
87'

Próby po przeciwnych stronach boiska. Marcin Szpakowski strzelił zbyt delikatnie, żeby pokonać Arkadiusza Malarza. Niebawem riposta łodzian, ale niedokładna, więc Marcel Zapytowski tym razem nie musiał sięgać po futbolówkę do siatki.

1
1
86'

Ireneusz Mamrot blisko trzeciego zwycięstwa w Łódzkim Klubie Sportowym.

1
1
1
83'

Nieudane rozegranie kandydata do awansu i Antonio Dominguez stracił futbolówkę w centrum boiska. Autor dotychczas ostatniego gola musiał sposobić się do powrotu za organizującymi się do przeprowadzenia kontrataku gospodarzami.

1
81'

ŁKS Łódź. Schodzi: Pirulo. Wchodzi: Adrian Klimczak.

80'

ŁKS Łódź rozsądnie wymienia podania i nie pozwala na przechwycenie futbolówki przeciwnikom. Jeszcze jedna zmiana personalna jest przygotowana przez szkoleniowca przyjezdnych. Na boisku zamelduje się Adrian Klimczak.

78'

ŁKS Łódź wznowił grę wrzutem z autu. Krótkie rozegranie zespołu przyjezdnego zostało zakończone niecelnym uderzeniem Pirulo. Futbolówka przeleciała poza lustrem bramki strzeżonej przez Marcela Zapytowskiego.

1
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu w Kielcach. Korona bez pomysłu na rozmontowanie defensywy przeciwnika, natomiast ŁKS Łódź próbuje grać na utrzymanie futbolówki na połowie przeciwnika. Rozsądnie kandydat do awansu, na którego dobrze wpłynęła rozmowa przeprowadzona ze szkoleniowcem w przerwie.

69'

Po dwóch mocnych ciosach otrząsnęli się podopieczni Dominika Nowaka. Gospodarze próbują jeszcze wpłynąć na wynik i trafieniem kontaktowym dodać pikanterii końcówce spotkania. Arkadiusz Malarz może na razie komplementować swoich kompanów z pola za liczne skuteczne interwencje.

1
1
66'

Korona Kielce. Schodzi: Marko Pervan. Wchodzi: Marcin Szpakowski.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Marko Pervan #22
64'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dąbrowski za ostre przewinienie.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Szarek za przewinienie na Tomaszu Nawotce.

60'

Antonio Dominguez powiększył zaliczkę łodzian!

1
1
57'

Gol! Strzelił Antonio Dominguez.

Ponownie piłka znalazła się w bramce Korony Kielce i ŁKS Łódź wykonał w krótkim okresie dwa wyraziste kroki w kierunku odniesienia zwycięstwa. Antonio Dominguez był skutecznym egzekutorem rzutu karnego przyznanego za przewinienie Dawida Lisowskiego na Tomaszu Nawotce. 2:0 dla podopiecznych Ireneusza Mamrota.

5
2
2
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Lisowski za przewinienie w polu karnym na Tomaszu Nawotce.

53'

Tomasz Nawotka dał prowadzenie gościom!

1
1
1
1
51'

Gol! Strzelił Tomasz Nawotka. Asystował mu Pirulo.

ŁKS Łódź na prowadzeniu w Kielcach. Zdecydowanie lepsze otwarcie drugiej połowy niż pierwszej w wykonaniu podopiecznych Ireneusza Mamrota, co poskutkowało trafieniem do bramki Tomasza Nawotki. Defensor został uruchomiony podaniem przez Pirulo i pokonał płaskim uderzeniem Marcela Zapytowskiego. Przyjezdni mają czego bronić na terenie Korony Kielce.

6
1
3
3
50'

Pirulo podał do Ricardinho, a odegranie Brazylijczyka trafiło do Piotra Janczukowicza. Młodzieżowiec zakończył atak niedokładnym uderzeniem i było to wyłącznie ostrzeżenie dla zawodników Korony Kielce.

48'

Ostra konfrontacja z udziałem Adama Marciniaka. Piłka została przyznana gospodarzom po ostrym ataku doświadczonego defensora, co nie spodobało się byłemu zawodnikowi Arki Gdynia. Porozmawiał on sobie z ustawionym blisko linii bocznej boiska Dominikiem Nowakiem.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Kielcach. Piłkarze powrócili do rywalizacji, a Ireneusz Mamrot zareagował na niekorzystny obraz meczu dwiema zmianami personalnymi. Korona niezmiennie w bazowym ustawieniu.