Fortuna I liga: 28. kolejka
01 maj 2021 12:40
90+4'

Ostatnia szansa na doprowadzenie do remisu została zmarnowana przez Łukasza Sekulskiego. Koszmarne uderzenie ponad poprzeczką było znakomitym podsumowaniem postawy przyjezdnych na stadionie Chrobrego Głogów. Gospodarze odpowiedzieli w doliczonym czasie strzałem w poprzeczkę!

3
3
1
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Mavroudis Bougaidis za przewinienie w bardzo niebezpiecznym miejscu na Macieju Dąbrowskim.

Chrobry Głogów
1
90'

Doliczone pięć minut.

2
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardinho za ostre przewinienie.

ŁKS Łódź
1
1
86'

Odbiór na połowie zespołu z województwa dolnośląskiego. Łukasz Sekulski zdecydował się na wykonanie podania do Pirulo, a indywidualna szarża Hiszpana została poskromiona przez rozstawionych w odpowiednich miejscach głogowian.

1
1
84'

Rafał Leszczyński nadal nie pozwolił sobie na przepuszczenie piłki do bramki.

1
1
82'

Podanie na prawe skrzydło, a tam próba zbudowania ataku z pomocą Łukasza Sekulskiego oraz Ricardinho. Przyjezdnym nie udało się tym razem zyskać możliwości oddania uderzenia. Takie sytuacja to woda na młyn dla Chrobrego Głogów.

1
1
77'

Przerwa w grze spowodowana urazem Mikołaja Lebedyńskiego. Nie przesadzał z zyskiwaniem sekund autor dotychczas jedynego gola i podniósł się z boiska bez wzywania medyka swojego klubu.

2
75'

Kolejna szansa dla odrobinę żwawszych przyjezdnych. Nie wykorzystał jej Łukasz Sekulski. Nie poradził on sobie w sytuacji sam na sam z Rafałem Leszczyńskim. Po chwili kolejna próba wprowadzonego z ławki rezerwowych napastnika, ale przestrzelił głową. Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

1
73'

Możliwość doprowadzenia do remisu strzałem z rzutu wolnego. Piłka została przyznana łodzianom za złapanie piłki przez Rafała Leszczyńskiego po podaniu od kompana z klubu. Uderzenie Pirulo przeleciało ponad poprzeczką, więc szansa nie została wykorzystana.

1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Stolc za niesportowe zachowanie.

1
69'

Przerwa w grze po starciu z udziałem Macieja Wolskiego. Ucierpiało dwóch zawodników i trzeba odrobinę poczekać na kolejne wznowienie rywalizacji w Głogowie. Zaczynają się mocno denerwować przyjezdni.

1
1
1
65'

Od rzutu wolnego ŁKS Łódź. Przyjezdni muszą organizować się do ataku, ponieważ w drugiej połowie wyglądają oni podobnie bezbarwnie jak w pierwszej. Ireneusz Mamrot zdecydował się stosunkowo wcześnie na wprowadzenie trzech zawodników z ławki rezerwowych na boisko.

1
2
62'

Mikołaj Lebedyński strzelił na 1:0! Chrobry ma czego bronić.

1
1
1
1
57'

Gol! Strzelił Mikołaj Lebedyński.

Tym razem Chrobry Głogów już może cieszyć się z objęcia prowadzenia! Gospodarze na prowadzeniu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka poleciała w kierunku Mikołaja Lebedyńskiego, który poradził sobie w gąszczu przyjezdnych. Arkadiusz Malarz ma pretensje do swoich obrońców, którzy pozwolili doświadczonemu napastnikowi na zdobycie gola.

8
2
1
1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Cywka za niesportowe zachowanie.

1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Machaj za ostre przewinienie.

1
1
50'

Wyrównany początek drugiej połowy spotkania. Poderwali się głogowianie do kontrataku po kolejnej stracie jednego z podopiecznych Ireneusza Mamrota w centrum boiska. Sytuacja została opanowana przez Jana Sobocińskiego, który znalazł się w odpowiednim miejscu do wykonania interwencji.

1
46'

Nadszedł czas na wznowienie rywalizacji na stadionie Chrobrego Głogów. Gospodarze mieli czego żałować po pierwszej połowie, ponieważ nie wykorzystali możliwości zdobycia prowadzenia z rzutu karnego. ŁKS Łódź ma dużo do poprawienia, jeżeli chce zdobyć komplet punktów.