Fortuna I liga: 32. kolejka
28 maj 2021 17:40
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Grzeszczyk. Grzeszczyk z rzutu karnego do bramki i już 0:2!

9
7
2
3
4
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Robak.

Widzew Łódź
4
2
3
90+3'

Rzut karny dla GKS-u Tychy!

7
5
2
2
3
90+2'

Tyszanie swoje zrobili. Goście kradną cenne sekundy, są blisko wymarzonej wygranej.

1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

3
1
1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Kargulewicz. Błąd popełnił Vjaceslavs Kudrjavcevs, który wypuścił piłkę z rąk. Dopadł do niej Kargulewicz i wbił do bramki. 0:1!

Kamil Kargulewicz #27
GKS Tychy
12
5
1
2
87'

Akcja tyszan 3 na 2, ale zabrakło dokładności. Po chwili wyjście łodzian, ale Robak zbyt późno podawał do Kuna i zawodnik Widzewa spalił.

1
1
2
2
86'
ZMIANA

GKS Tychy. Schodzi: Łukasz Norkowski. Wchodzi: Kamil Kargulewicz.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
84'

Problemy ma Tanżyna. Obrońca Widzewa jest opatrywany.

2
1
82'

Indywidualna akcja Monety, ale na mocny strzał zabrakło już sił. Piłka padła łupem bramkarza.

80'

Wchodzimy w decydujące minuty gry. Starają się coś zdziałać tyszanie, ale Widzew także ma swoje plany na końcówkę.

1
75'

Do uderzenia doszedł Moneta, piłka poszybowała daleko od bramki Widzewa.

74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Samiec-Talar.

Piotr Samiec-Talar #97
Widzew Łódź
71'

Dośrodkowanie w pole karne tyszan. Uderzać starał się Tanżyna, ale trochę ucierpiał i okazji nie był w stanie wykorzystać.