Fortuna I liga: 33. kolejka
04 cze 2021 20:30
90+9'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski.

Ostatnie uderzenie w meczu oddane bezpośrednio pod poprzeczkę bramki. ŁKS Łódź zwyciężył w debiucie pod wodzą nowego trenera Marcina Pogorzały. Łukasz Sekulski zabrał się za wykonanie rzutu karnego przyznanego przez Tomasza Marciniaka za zagranie ręką. Wprowadzony z ławki rezerwowych napastnik doprowadził do wyniku 3:2 w dziewiątej doliczonej minucie.

19
17
3
5
8
90+8'

Awantura w polu karnym gości.

5
10
1
3
4
90+7'

Rozpala końcówka meczu! Rzut karny po upływie pierwotnie doliczonych minut. ŁKS Łódź może odzyskać prowadzenie!

7
4
3
2
4
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Żyra za przewinienie taktyczne.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3
1
3
90+1'
90'

Doliczone pięć minut.

2
1
1
3
90'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło za zdjęcie koszulki po golu.

2
2
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Biedrzycki za niesportowe zachowanie.

1
89'

Gol! Strzelił Piotr Wlazło.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ponownie z wynikiem premiującym awansem do PKO Ekstraklasy! Piotr Wlazło wykorzystał szansę na doprowadzenie do remisu 2:2 z rzutu karnego. Doświadczony pomocnik fetował gola z koszulką w dłoniach i w towarzystwie zawodników rezerwowych. Szał radości zespołu prowadzonego przez Mariusza Lewandowskiego!

14
7
3
1
10
88'

Dwie minuty do końca i rzut karny. Faul na Marcinie Wasielewskim. Szansa na gola i awans!

3
3
1
1
5
84'

Michał Trąbka poniósł do dopingu trybunę. 2:1!

3
2
82'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Kacper Śpiewak. Wchodzi: Bartosz Snopczyński.

wchodzi Wchodzi
Bartosz Snopczyński #17
schodzi Schodzi
81'

Gol! Strzelił Michał Trąbka.

ŁKS Łódź był stroną inicjującą większą liczbę ataków i mocniej zorientowaną na rozstrzygnięcie pojedynku. Michał Trąbka wyrasta na najważniejszego zawodnika spotkania, ponieważ skompletował dublet uderzeniem głową po dośrodkowaniu Kamila Dankowskiego. Zbyt kunktatorsko podopieczni Mariusza Lewandowskiego i pozostało im bardzo mało czasu na zapewnienie sobie awansu do PKO Ekstraklasy w piątkowy wieczór.

10
9
1
1
2
80'

ŁKS Łódź. Schodzi: Pirulo. Wchodzi: Maciej Wolski.

77'

W tym meczu siedem strzałów celnych gospodarzy. Spora liczba. Tomasz Loska musi popracować na awans swojego klubu. Rozprawił się on przed momentem z kolejną próbą Pirulo. Po złapaniu piłki graczowi przyjezdnych absolutnie nie spieszyło się z jej ponownym wprowadzeniem do gry.

2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Śpiewak i to pierwsze indywidualne napomnienie.

1
1
75'

Łodzianie grają przed własną publicznością i wyglądają na mocniej zainteresowanych rozstrzygnięciem spotkania. Dośrodkowanie w kierunku Łukasza Sekulskiego zostało wyekspediowane prosto pod nogi Antonio Domingueza. Hiszpan nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń i nie zagroził Tomaszowi Losce.

2
2
1
73'

Podanie Antonio Domingueza do Kamila Dankowskiego w nieodpowiednim tempie. Sędzia asystent podniósł chorągiewkę i zasygnalizował spalonego. ŁKS Łódź nie może kontynuować swojego ataku, natomiast musi rozstawić się w defensywie i poczekać na rozegranie niecieczan.

2
2
70'

Pozostało 20 minut podstawowego czasu. 1:1 nie jest wynikiem perfekcyjnym dla obu drużyn, ale też nie jest totalną katastrofą. ŁKS Łódź będzie mieć w kieszeni miejsce w barażach o awans do PKO Ekstraklasy, a Bruk-Bet Termalica Nieciecza zamelduje się oficjalnie w elicie.

2
2
1
1
1
68'

Przerwa w grze spowodowana odrobinę teatralnym zachowaniem Marcina Wasielewskiego. Zawodnik lidera podniósł się z boiska przy akompaniamencie gwizdów z trybuny.

1
64'
62'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza jest nieco groźniejszy niż w pierwszej połowie, co akurat nie jest specjalnie skomplikowanym zadaniem. Samuel Stefanik strzelił z dystansu wyraźnie poza lustro bramki Arkadiusza Malarza. Za moment premierowa roszada w zespole Marcina Pogorzały.

2
60'

Po dośrodkowaniu Marcina Wasielewskiego żadnemu zawodnikowi z Niecieczy nie udało się oddać uderzenia. Piłka spadła w miejscu, w którym mogła paść łupem tylko broniących łodzian.

1
2
58'

ŁKS Łódź chyba wyszedł z szoku po stracie prowadzenia. Pirulo poczęstował uderzeniem z obrębu pola karnego Tomasza Loskę. Piłka została powstrzymana przez podłączonego do prądu od początkowych minut spotkania zawodnika.

2
1
57'

Mateusz Grzybek pozbawił gospodarzy prowadzenia.

1
55'

Tomasz Marciniak ponownie nie zdecydował się na pokazanie żółtego kartonika. Arbiter stawia na pouczenia. Po przewinieniu na połowie niecieczan jest możliwość zaszkodzenia Tomaszowi Losce rozegraniem rzutu wolnego. ŁKS nie wpadł jednak na żadne kreatywne rozwiązanie.

50'

Mateusz Grzybek doprowadził do remisu 1:1!

1
48'

Gol! Strzelił Mateusz Grzybek.

Po przewinieniu na Romanie Gergelu możliwość zaszkodzenia gospodarzom z rzutu wolnego. Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozegrał ten stały fragment gry bez Słowaka na boisku, ale to nie przeszkodziło w doprowadzeniu do remisu. To wynik premiujący przyjezdnych awansem do PKO Ekstraklasy. Mateusz Grzybek przypomniał o swoim strzeleckim instyncie, przeskoczył łodzian i z ostrego kąta pokonał Arkadiusza Malarza. ŁKS musi zapomnieć o swoim prowadzeniu wywalczonym z trudem przed przerwą.

10
2
1
2
2
46'

Mariusz Lewandowski w przerwie zdecydował się na wprowadzenie najlepszego zawodnika klasyfikacji kanadyjskiej Romana Gergela za bezproduktywnego na desancie Martina Zemana. Bruk-Bet Termalica Nieciecza zaprezentował się źle w pierwszej połowie, czego nie można powiedzieć o będących na prowadzeniu 1:0 łodzianach.