Koniec meczu
Wszystkie kluczowe momenty
Relacja z meczu
12:59
FC Barcelona i Bayern Monachium zmierzą się w najlepiej zapowiadającym się ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Oba kluby wygrały w przeszłości po pięć edycji Champions League.
9
2
1
12:59
FC Barcelona wygrała w poprzedniej rundzie Ligi Mistrzów z SSC Napoli. Po remisie 1:1 na Stadio San Paolo była w lepszej sytuacji od przeciwnika już przed rewanżem. W drugim spotkaniu bezwzględnie wykorzystała błędy Azzurrich w obronie i odniosła zwycięstwo 3:1.
Wiadomości
Liga Mistrzów. "Co za noc". Zobacz specjalne wideo Bayernu z wygranego meczu z Barceloną
Transfery. Były zawodnik Borussii Dortmund zaskoczył. Pisze o kontrakcie Lionela Messiego w SSC Napoli
Transfery. Liga Mistrzów przechyliła czarę goryczy. Dwa kluby czekają na Lionela Messiego
Liga Mistrzów. Alarm w Barcelonie. Prezydent Bartomeu zwołuje posiedzenie zarządu
Liga Mistrzów. Andrzej Juskowiak: Od Roberta Lewandowskiego musimy wymagać więcej
Liga Mistrzów. Grobowa atmosfera w szatni Barcelony. Wymowne zachowanie Lionela Messiego (wideo)
Liga Mistrzów. Robert Lewandowski ma się czym pochwalić. Imponująca statystyka
Liga Mistrzów. FC Barcelona - Bayern Monachium. Wiemy, co działo się w szatni Bayernu
Liga Mistrzów. "121 lat historii... Wstyd!". Fani Barcelony wściekli po klęsce z Bayernem
Liga Mistrzów: Barcelona - Bayern. Cudowna akcja Alphonso Daviesa. "Na miejscu Semedo nie wchodziłbym na Instagrama"
Liga Mistrzów. Bayern - FC Barcelona. Dariusz Tuzimek: Barca jest chora na wszystko
Liga Mistrzów. Barcelona tak wysoko nie przegrała od blisko 70 lat!
Liga Mistrzów: Barcelona - Bayern. Leon Goretzka zadowolony z upokorzenia Leo Messiego. "To nawet fajne uczucie"
Liga Mistrzów. Barcelona - Bayern. Zobacz minę Quique Setiena po bramce Lewandowskiego
Liga Mistrzów. FC Barcelona - Bayern. Robert Lewandowski najlepszy również wśród asystentów