10
8
7
120+1'

Ostatnie sekundy. Lewandowski chciał wykorzystać wyjście z bramki Bounou, ale chybił.

20
12
11
32
25
120'

Sporo krzyku na boisku. Awanturuje się Kimmich, krzyczą też piłkarze Sevilli.

20
24
13
14
14
119'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Escudero, który nie zdązył do Muellera, ale go za to potrącił.

33
13
5
8
10
118'

Mała kopanina w polu karnym. W roli główniej Davies i Bounou, który ostatecznie piłkę ma w rękawicach.

11
3
3
4
12
117'

Jeszcze Robert Lewandowski z kolegami ruszają na piłkę na połowie rywala. Kounde zdążył wycofać ją do bramkarza.

28
9
4
3
5
116'

Za mocna piłka do Youssefa En-Nesyriego. Nie jest już tak szybki, jak od razu po wejściu na boisko.

4
8
4
2
8
115'

Oliver Torres przerywa to faulem. Szybko wykonany rzut wolny, Mueller wyłożył Lewandowskiemu, ale strzał Polaka nad bramką.

5
3
7
5
22
114'

Zamykają na 20. metrze rywali piłkarze Bayernu.

17
5
5
3
5
113'

Wrzutka w poszukiwaniu Roberta Lewandowskiego, ale wyczuł to Bounou. Wyszedł na 5. metr i złapał piłkę.

7
3
2
7
12
112'
ZMIANA
24
7
5
4
3
112'

Diego Carlos odepchnął wbiegającego Lewandowskiego. Faul i rzut wolny dla Bayernu blisko pola karnego.

20
8
2
1
2
111'

Wybijają obrońcy, ale kontry z tego nie będzie.

7
5
4
4
6
110'

Po interwencji Navasa rzut rożny ma Bayern.

7
2
3
5
1
109'

Ucierpiał Kimmich w jednym ze starć. Piłkarze z Sevilli grzecznie przypominają sędziemu, że ten czas trzeba będzie doliczyć.

1
1
3
5
4
108'

Za szybko urwać próbował się Thomas Mueller. Spalony.

4
4
5
5
7
107'

Davies z lewej strony do Muellera, ale to była trudna pozycja do złożenia się do strzału.

9
4
3
9
7
106'

Escudero zamykał dośrodkowanie, do którego nikt nie zdołał wyskoczyć, ale strzał jakościowo był mocno przeciętny.

5
4
2
4
2
czas Druga połowa dogrywki
Czy Sevilla zdoła wyrównać i doprowadzić do rzutów karnych?
5
105+1'

Wrzutka Kimmicha, minął się z piłką Lewandowski, strzał Suele głową odbija jeden z obrońców!

7
3
4
7
1
105'

Minutę dłużej potrwa pierwsza część dogrywki.

13
4
2
3
13
104'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Javi Martinez.

To był rzut rożny dla Bayernu. Piłka wybita, uderza ją Alaba. Wypluł ją przed siebie Bounou, a Javi Martinez zachował przytomność umysłu i wykazał się refleksem. Pewnym strzałem trafił do siatki i dał prowadzenie Bayernowi!

Bayern Monachium
219
95
22
16
24
103'

Zaskakujący strzał Tolisso w krótki róg z półwoleja, lecz czujnie Bounou.

17
6
5
6
15
102'

Gnabry próbował dośrodkowywać w stronę Lewandowskiego, ale poślizgnął się, upadł i nic z tego nie wyszło.

2
4
6
4
16
101'

Głośno krzyczy też Julen Lopetegui, by pobudzić swój zespół, ale ten na razie musi się umiejętnie bronić.

4
6
1
3
4
100'

Z dalszej odległości przymierzył Kimmich, lecz obok bramki.

1
1
2
6
4
99'
ZMIANA
99'
ZMIANA
98'

Krzyk Hernandeza słychać było wyraźnie, ale zdaniem sędziego faulu nie było. Gnabry więc zatrzymał nieprzepisowo Ocamposa.

2
1
1
3
1
97'

Mało brakowało, a Sevilla wyszłaby z kolejną kontrą. Dobrze Kimmich w asekuracji.

9
1
1
3
2
96'

I ponownie jakby Bayern opanował sytuację i zaczął atakować.

5
3
3
3
1
95'
ZMIANA

Sevilla FC. Schodzi: Joan Jordan. Wchodzi: Franco Vazquez.

4
94'

Pokusił się o strzał Leon Goretzka, lecz piłka poleciała obok bramki.

2
3
6
10
93'

Faul Jordana na Goretzce. Rzut wolny dla Bayernu 25 metrów od bramki.

5
2
2
8
92'

Youssef En-Nesyri przed kolejną świetną okazją! Znów okazał się szybszy od obrońców, uwolnił się zwodem od Alaby, uderzył z 7. metra. Neuer odbił piłkę na słupek i jeszcze musiał się rzucić, by wybić ją z pola karnego.

5
2
4
1
3
91'

Znakomita interwencja Niklasa Suele! Jordan nacierał prawą stroną i szedł na ostry kąt. Mało brakowało, a Sevilla zdobyłaby bramkę!

2
90+4'

Alaba patrzy, gdzie jeszcze zagrać piłkę, ale nie ma możliwości. To się chyba nie skończy w 90 minutach.

4
5
3
14
90+3'

Żółta kartka dla jednego z asystentów trenera Lopeteguiego.

15
10
4
5
4
90+3'

Lewandowski przepuścił piłkę graną do Muellera, ale wygląda na to, że był tam faul w ataku.

4
3
5
7
10
90+2'

Trwa druga z czterech doliczonych minut.

1
1
3
5
6
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez za dość wysoko uniesioną nogę przy wślizgu w Ocamposa.

2
2
1
1
5
90'

Youssef En-Nesyri dostrzegł, że wyszedł z bramki Neuer. Próbował lobu, ale wrócił bramkarz Bayernu.

7
2
2
2
2
89'

Lucas Ocampos za szybko się urwał. Spalony.

8
5
3
2
4
88'

Dośrodkowanie Jordana, czujni obrońcy Bayernu.

5
1
2
1
4
87'

Ależ to mogła być zabójcza kontra. Podanie na wolne pole do Youssefa En-Nesyriego i kapitalna interwencja Manuela Neuera ustrzegła Bayern przed stratą bramki!

11
6
5
4
12
86'

Teraz to Escudero wybija piłkę. Sevilla zamknięta we własnym polu karnym.

6
5
2
2
4
85'

Jesus Navas przeanalizował wszystkie opcje i wybrał tę, by wybić piłkę na rzut rożny.

3
1
1
1
83'

Bounou uprzedza Lewandowskiego. Bramkarz Sevilli też czasem kryje Polaka.

2
4
4
1
4
82'

Piłkarze trenera Lopeteguiego bardziej przyglądają się temu co robią rywale.

2
4
2
2
81'

Ocampos nie daje za wygraną. Teraz to on faulował.

2
8
2
6
6
80'

Polują na tego Ocamposa Bawarczycy. Teraz faul Lewandowskiego.

11
8
3
8
6
79'

Nie przestaje Bayern atakować, ale póki co gola na 2:1 nie udało się zdobyć tak, by sędzia go uznał.

1
78'

Ścinał lewą stroną Hernandez, odegrał do Muellera, ten strzela z kilkunastu metrów, lecz Bounou świetnie ustawiony.

1
1
1
4
4
77'

Dośrodkowanie Kimmicha wybite, jeszcze Hernandez z pierwszej piłki przymierzył, lecz niecelnie.

1
1
1
2
4
76'

Gnabry zgrywał do Lewandowskiego i... piłka wychodzi za linię końcową po nodze jednego z obrońców.

5
2
2
8
2
75'

Interwencja Diego Carlosa ustrzegła Sevillę przed niebezpieczeństwem. Lata piłka nad polem karnym andaluzyjczyków.

2
1
1
3
3
74'

Próba wrzutki w pole karne, lecz dobrze zastawiany Kounde.

4
5
3
3
2
73'
ZMIANA

Sevilla FC. Schodzi: Suso. Wchodzi: Nemanja Gudelj.

3
3
3
4
72'

Hernandez spóźniony z interwencją. Faulowany Ocampos.

2
3
2
3
3
71'
ZMIANA
70'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Reges za powstrzymanie faulem Gnabry'ego. To mogła być bramkowa kontra Bayernu.

6
69'

Jakby na przekór naszym wpisom atakiem pozycyjnym zaczęła prowadzić akcję Sevilla.

7
6
3
2
11
68'

Znów mamy okres dominacji Bayernu. Sevilla nawet by chciała wyjść z kontrą, ale nie może przebić się dalej niż na 30. metr.

15
10
4
3
9
67'

Goretzka tak bardzo chciał odebrać piłkę Ocamposowi, że aż go sfaulował.

9
18
9
4
7
66'

Alabaaaa... nad bramką. Niewiele bramkowało.

8
7
4
9
13
65'

Znów szansa dla Bayernu. Faulowany Mueller 20 metrów od bramki.

11
10
3
3
64'

Ktoś z ławki Bayernu otrzymał żółtą kartkę. Trudno powiedzieć, czy to trener Flick czy ktoś inny.

3
5
4
4
8
63'

Piłka znów w bramce Sevilli, ale Sane nie może cieszyć się z gola. Faulował Robert Lewandowski.

3
4
7
5
17
62'

Blokowany strzał Gnabry'ego.

2
1
1
6
8
61'

Kolejna szansa ze stałego fragmentu dla Bayernu. Za chwilę rzut wolny wykona Kimmich.

1
2
6
7
60'

Złe przyjęcie Lewandowskiego, piłka wychodzi na aut.

3
1
2
4
2
59'

Strzał Gnabry'ego odbija Bounou, dobitkę Sane zatrzymują obrońcy!

2
57'

Znów wysoki pressing Bayernu. Bawarczycy atakują już na 20. metrze.

12
4
2
2
2
56'
ZMIANA
56'
ZMIANA
55'

Sane przymierzył z dystansu, ale ponad bramką.

4
7
4
5
10
54'

Żółtą kartkę otrzymał Jules Kounde. Najpierw skasował Lewandowskiego, a potem Gnabry'ego.

12
3
2
7
11
53'

Gol anulowany!

Robert Lewandowski w momencie dośrodkowania piłki przez Pavarda był na spalonym!

32
23
17
53
182
52'

Jest jeszcze VAR...

12
5
7
9
43
51'

Gol! Robert Lewandowski! Asystował mu Thomas Mueller.

Dośrodkowanie z prawej strony na Lewandowskiego, ten odgrywa Muellerowi, a on zamiast strzelać, oddał piłkę Polakowi i jest 2:1!

207
74
17
12
19
50'

Już uciekał Mueller z kontrą, ale zatrzymali ją obrońcy.

5
2
1
3
9
48'

Urwał się Suso, ale za szybko. Podniesiona chorągiewka sędziego asystenta.

1
2
3
47'

Dwa rzuty rożne mieli piłkarze Sevilli, za każdym razem wybija piłkę jeden z graczy Bayernu.

3
3
2
8
46'

Ruszyli od razu sewilianie. Zagranie z prawej strony do De Jonga i tylko dobra interwencja Neuera ustrzegła Bayern!

5
45+2'

Napędzał akcję Pavard, wślizgiem spod linii bocznej zagrał do Sane, lecz i jego uprzedzili obrońcy.

3
2
3
4
4
45+1'

11
45'

Dwie minuty dłużej zostały doliczone do pierwszej części gry.

3
4
4
3
5
44'

Teraz z kolei Suso za bardzo atakuje Hernandeza.

3
3
8
43'

Zdecydowane wejście Pavarda w Ocamposa. Zastanawialiśmy się nawet, czy nie będzie kartki. Jednak bez kary się obyło.

7
2
5
42'

Hernandez dośrodkowywał w stronę Lewandowskiego, ale Polaka pilnowało dwóch graczy Sevilli.

5
3
5
5
7
41'

Suso w pojedynku bark w bark z Suele. Wygrał środkowy obrońca Bayernu. Od bramki Neuer.

9
4
2
2
6
39'

Mueller "odprowadził" piłkę do linii końcowej, bo do niej nie zdążył.

7
5
3
3
3
40'

Jeszcze wysokim pressingiem, już pod polem karnym Sevilli podchodzą Bawarczycy.

13
2
2
4
6
39'

4
4
1
6
37'

Świetne podanie po przekątnej do Sane, ale znów obrońcy zdołali wrócić, by zablokować jego próbę.

2
1
4
1
6
35'

Piłka w siatce Bayernu, ale przy podaniu z głębi pola Luuk de Jong był na spalonym. Nie miało znaczenia, że potem trafił do bramki.

24
8
8
6
8
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Robert Lewandowski.

Pavard do Muellera, ten dośrodkowuje prosto na Roberta Lewandowskiego, który świetnie odgrywa Leonowi Goretzce. Znakomicie rozmontowana defensywa Sevilli i mamy 1:1!

264
117
21
13
36
33'

Kolejna wysoka piłka w stronę de Jonga, ale czujnie Neuer.

3
1
1
5
2
31'

Ocampos nie myli się z 11 metrów.

3
4
30'

Pierwsza szansa Roberta Lewandowskiego! Polski napastnik chciał podciąć piłkę nad Bounou, ale zrobił to zbyt lekko.

17
6
5
7
17
29'

Starcie Hernandeza i Suso kończy się faulem Francuza.

1
4
2
4
28'

Blokowany strzał Sane przez Diego Carlosa.

1
1
4
27'

Ucierpiał Fernando, mieliśmy przerwę w grze.

3
3
26'

Mueller napędził akcję na 20. metrze, zagrał płasko do Pavarda, ten strzelił z pierwszej piłki, lecz niecelnie.

7
4
4
2
10
25'

Wysoka piłka zagrana przez Alabę z głebi pola w poszukiwaniu Sane, ale ten też jest pilnowany przez obrońców.

1
2
2
4
24'

Faulowany Goretzka 30 metrów przed bramką Sevilli. Ale zdecydowali się na krótkie rozegranie piłkarze Hansiego Flicka.

2
2
6
5
23'

Escudero wysoką piłką szukał Luuka de Jonga, lecz przyklejony tam do Holendra Alaba.

4
3
3
22'

Lewandowski podał w uliczkę do Muellera, ale Kounde przyblokował ten strzał z 6. metra.

4
3
5
6
8
21'

Rakitić blokuje strzał Suele i na tym kończy się zagrożenie z rzutu rożnego.

2
2
3
10
20'

Suele zamykał głową, piłka odbiła się od de Jonga i wyszła za linię końcową. Zapachniało samobójem.

4
1
1
2
4
19'

Spóźnione wejście wślizgiem Rakiticia. Trafiony Robert Lewandowski. Będzie rzut wolny dla Bayernu.

11
1
4
2
7
18'

Próbują, szukają, zawieszają piłkę Bawarczycy, ale strzału na razie nie są w stanie oddać.

7
1
2
2
6
16'

Za szybko urwał się Robert Lewandowski do podania od Alaby.

2
14'

Błąd Bounou przy wybiciu piłki. Poślizgnął się bramkarz Sevilli. Ale koledzy go uratowali.

4
5
8
2
9
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Ocampos. Strzał po ziemi w lewy róg bramki. Neuer rzucił się w drugą stronę.

43
20
23
30
69
11'

Żółtą kartkę otrzymał David Alaba. To on faulował.

17
6
16
14
28
10'

Dośrodkowanie w pole karne w stronę Rakiticia i... jest gwizdek sędziego! Rzut karny dla Sevilli!

26
15
26
23
41
9'

Sane szukał podaniem Lewandowskiego, ale polski napastnik, w obawie przed pozycją spaloną, nie ruszył do tej piłki.

1
4
8
3
10
8'

Sevilla nie dała się zepchnąć na długo. Teraz to oni prowadzą grę na połowie przeciwnika.

5
1
3
3
9
7'

Przebija się doping dla Sevilli. Słychać grupę kibiców z Andaluzji.

4
6
9
5
9
6'

Za nisko piłka dośrodkowywana do de Jonga.

9
5
4
5
5
5'

Ocampos faulowany przez Hernandeza. Będzie okazja do wrzutki z rzutu wolnego dla Sevilli 25 metrów od bramki Neuera.

2
3'

Sevilla już zamknięta na własnej połowie. Atakują mistrzowie Niemiec.

18
6
2
1
2
2'

Gnabry podawał w stronę Lewandowskiego, lecz Bounou był dobrze ustawiony i przeciął je.

4
2
2
4
8
1'

Hernandez zbiegł na lewą stronę, a Alaba wraz z Suele grają na środku obrony w Bayernie.

20:48

Drużyny już na boisku, za chwilę zaczynamy!