Bayern już powoli wymienia kolejne podania i czeka na ostatni gwizdek.

6
5
7
86'

Bayern oddał już 12 celnych strzałów. Dla porównania - Schalke taki strzał oddało jeden.

26
13
5
4
5
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Stambouli.

Schalke 04 Gelsenkirchen
9
5
2
5
3
83'
81'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Robert Lewandowski. Lewandowski dograł do Musialy, ten ruszył skrzydłem i strzałem po długim słupku pokonał bramkarza.

9
81'

Indywidualna akcja Ramana. Trafił w boczną siatkę.

6
4
8
5
5
78'

Schalke 04. Schodzi: Goncalo Paciencia. Wchodzi: Steven Skrzybski.

4
78'

Schalke 04. Schodzi: Amine Harit. Wchodzi: Timo Becker.

2
8
5
3
2
76'

Akcja gości przerwana z powodu spalonego.

6
9
6
2
6
75'

Bayern w natarciu. Monachijczycy nie chcą zadowolić się siedmioma golami.

19
9
5
2
3
73'

Bayern Monachium. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Jamal Musiala.

12
5
2
2
5
73'
73'
71'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Joshua Kimmich. Świetny kontratak Bayernu! Kimmich jednym podaniem uruchomił Sane, ten był w sytuacji sam na sam z bramkarzem i zdobył swojego pierwszego gola dla Bayernu.

69
33
9
12
6
70'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Robert Lewandowski. Ależ asysta Polaka! Najpierw Lewandowski miał szansę na zdobycie gola, ale został zatrzymany przez obrońcę. Wtedy obrócił się z piłką i efektownie ją podciął, podając do Muellera. Ten uderzył z pierwszego kontaktu i zdobył gola.

215
75
34
17
13
68'

Po wrzutce z rzutu rożnego głową nad bramką uderzył Tolisso.

4
3
9
2
4
66'
2
2
2
1
3
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joshua Kimmich.

3
3
6
6
10
65'

Rykoszet po strzale Gnabry'ego. Piłka poleciała w kierunku Lewandowskiego, który był na spalonym.

6
4
6
3
8
63'

Sane blisko zdobycia gola. Faehrmann sparował piłkę na róg. Wcześniej golkiper obronił groźny strzał Boatenga.

7
5
6
5
6
62'

Zbyt mocne podanie do Pavarda. Akcja zakończona stratą.

5
2
2
2
6
59'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Leroy Sane. Dobre podanie do Sane, który znów wyłożył piłkę Gnabry'emu, a ten strzałem między nogami bramkarza skompletował hat-tricka.

71
35
14
10
11
58'

Sane szukał w polu karnym Muellera. Trafił w rywala i akcja zakończona stratą.

10
7
8
6
10
57'

Bayern wciąż ma gigantyczną przewagę nad rywalami, którzy nie są w stanie zagrozić bramce Neuera.

12
7
6
6
5
54'

Pierwsza sytuacja Schalke, ale na wysokości zadania stanął Suele, który powstrzymał akcję.

12
5
4
4
3
53'

Faul w ofensywie Lewandowskiego. Akcja gospodarzy przerwana.

10
6
8
13
7
51'
50'

Po wrzutce akcję starał się zamknąć Suele, lecz nie zdołał strącić piłki.

6
4
3
7
10
47'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Leroy Sane. Szybka akcja Bayernu i mamy podwyższenie wyniku. Błyskawiczne przejście z obrony do ataku. Sane znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, dograł do Gnabry'ego, a ten huknął do pustej bramki.

61
28
14
14
12
46'

Początek drugiej połowy.

10
4
4
5
2
Czy Robert Lewandowski strzeli jeszcze co najmniej jednego gola?
26
10
4
3
6
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

7
3
2
3
3
43'

Kolejna akcja Bayernu. Gnabry uderzył obok słupka.

12
6
6
3
7
41'

Faehrmann najpierw obronił strzał Goretzki, a następnie Suele trafił w słupek.

7
4
7
8
12
40'

Bayern bawi się piłką. Schalke jest kompletnie bezradne.

18
20
5
2
5
38'

Hernandez ma ewidentne problemy z dogrywaniem piłek w pole karne. Znów podał prosto pod nogi rywala.

4
5
9
6
15
37'

Lewandowski znów złapany na spalonym.

3
5
8
6
16
37'

Dobre podanie do Harita. Po chwili Suele wykorzystał jego niezdecydowanie i zabrał mu piłkę.

7
4
2
4
3
34'

Hernandez dograł do będącego w polu karnym Lewandowskiego, lecz Polak nie opanował piłki.

8
6
8
10
16
33'

Po wrzutce Kimmicha w pole karne Rudy wybił piłkę na korner.

4
31'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. I mamy trzecią bramkę! Lewandowski w swoim stylu wykonał rzut karny i nie dał szans Faehrmannowi na obronę.

254
107
28
13
17
30'
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ozan Kabak.

20
7
7
5
4
30'

Lewandowski sfaulowany w polu karnym. Jedenastka dla Bayernu!

60
17
6
4
6
27'

Goretzka podał do Lewandowskiego. Polak został powstrzymany przez rywala.

11
11
8
12
12
24'

Gnabry wycofał do Kimmicha. Z jego strzałem poradził sobie Faehrmann.

4
3
4
5
5
23'

Wydaje się, że kolejne bramki dla Bayernu są kwestią czasu. Schalke nie istnieje w ofensywie i popełnia proste błędy w obronie.

9
5
1
3
2
21'

Sane wyłożył piłkę Lewandowskiemu. Polak uderzył wysoko nad poprzeczką.

10
8
2
11
6
21'

Paciencia przekombinował w polu karnym rywali. Akcja Schalke zakończona stratą.

6
4
2
1
4
19'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Thomas Mueller. Ależ akcja Bayernu. Lewandowski odegrał do Gnabry'ego, który dośrodkował w pole karne. Mueller mógł strzelać, lecz wyłożył piłkę do Goretzki, który pewnym strzałem podwyższył prowadzenie.

85
31
15
6
12
17'

Rzut wolny dla Schalke. Po dośrodkowaniu i interwencji Suele piłkę pewnie przejął Neuer.

15
2
5
4
3
15'

Sane wypatrzył niepilnowanego Hernandeza, ten dograł w pole karne - prosto pod nogi obrońcy Schalke.

4
3
3
5
8
13'

Kontra Schalke zakończona zablokowanym strzałem Pacencii.

7
5
2
4
3
13'

Sane dograł do Lewandowskiego. Ten nie miał jak oddać strzału.

6
5
6
5
14
11'

Dalekie zagranie w kierunku Matondo. Z bramki na 30. metr wybiegł Neuer i głową wybił piłkę.

12
2
4
3
2
8'

Złe rozegranie rzutu rożnego przez Bayern. Z kontrą wyszli goście, lecz przerwał ją Hernandez.

10
2
4
2
6
7'

Lewandowski złapany na spalonym. Akcja Bayernu przerwana.

9
6
6
4
21
6'

Rzut rożny dla Bayernu. Bez zagrożenia.

6
5
5
5
15
5'

Już mogło być 2:0! Lewandowski dostał piłkę w polu karnym i oddał celny strzał. Na drodze do gola stanął jednak Rudy, który wybił piłkę zmierzającą do siatki.

14
5
13
9
17
4'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Joshua Kimmich. Kapitalne podanie Kimmicha z własnej połowy w kierunku Gnabry'ego. Niemiec przyjął sobie piłkę i bez problemów pokonał bramkarza. To pierwszy gol sezonu 2020/21.

115
47
14
12
9
3'

Niebieskowłosy Boateng dograł daleką piłkę do Muellera. Było to niecelne podanie, Schalke przerwało akcję.

5
2
3
2
5
2'

Rzut rożny dla Schalke, lecz bez zagrożenia pod bramką Neuera.

2
3
5
4
6
1'

Pierwsza szansa Schalke, ale po strzale Pacienci piłkę obronił Neuer. Bramkarz odbił ją przed siebie i ta trafiła do Utha.