1
81'

Dużo niedokładności w grze BVB pod polem karnym, zmiany nic nie dają.

78'

Gruezo pięknie ograł dwóch rywali, cudowny drybling. Dzięki niemu Augsburg wciąż ma piłkę.

77'

Marco Reus z wolnego prosto w mur.

1
1
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

Borussia Dortmund
1
75'

Dośrodkowanie na Haalanda, ale znowu piłka mija go o centymetry.

73'

BVB stara się grać kombinacyjnie, ale nie wychodzi to gościom najlepiej.

1
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Axel Witsel.

2
1
68'

Groźna próba Gruezo z powietrza, prawie przelobował Burkiego. Piłka spadła na górną siatkę.

66'

Kontra Augsburga zaprzepaszczona złym podaniem przez Jensena. Mimo to gospodarze chcą naciskać.

1
62'
59'

Szykuje się podwójna zmiana u gości.

1
2
57'

FC Augsburg. Schodzi: Michael Gregoritsch. Wchodzi: Fredrik Jensen.

wchodzi Wchodzi
Fredrik Jensen #24
schodzi Schodzi
1
56'

Wpada Reyna w pole karne, kręci się między rywalami, upada, ale sędzia nie wskazuje na wapno.

1
1
1
54'

Gol! Strzelił Daniel Caligiuri. Asystował mu Florian Niederlechner. Świetna, prostopadła piłka, Caligiuri wygrywa pojedynek z Meunierem i nie daje szans bramkarzowi w sytuacji san na sam. Augsburg 2:0 Borussia!

51'

Niederlechner w polu karnym, strzela i obok bramki. Popychał go Can, ale wszystko w granicach przepisów.

1
1
2
50'

Uparcie grają goście wrzutkami. Teraz dobra, skacze Guerreiro, ale źle trafia w piłkę, ląduje w koszyczku ułożonym z rąk Gikiewicza.

1
48'

Na razie Augsburg całym zespołem na swojej połowie, spokojnie rozgrywa BVB.

2
czas Druga połowa
45+1'

Dobrze Gikiewicz powstrzymuje dośrodkowanie BVB, potem bomba z dystansu minęła jego bramkę. Bardzo dobra pierwsza połowa polskiego bramkarza!

5
1
1
45'

Doliczono dwie minuty.

1
1
43'

BVB nieco oszołomione wydaje się tą bramką, z trudem tworzy swoje akcje. Augsburg chce prowadzenie dowieźć co najmniej do przerwy.

1
1
40'

Gol! Strzelił Felix Uduokhai. Asystował mu Daniel Caligiuri. Mocne dośrodkowanie Caligiurego z rzutu wolnego, popędził Udokhai na piłkę i uderzył równie mocno głową. Jeszcze obejrzał się za arbitrem, czy nie było ofsajdu, ale Haaland złamał linię. Gol zatem uznany, sensacyjne prowadzenie Augsburga!

17
10
4
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Meunier.

1
37'

Szuka Reyna w polu karnym napastników, ale jest tam naprawdę gęsto, obrońcy Augsburga dobrze blokują.

2
35'

Augsburg zaczyna grać nieco odważniej, wypychać rywala, zmuszać do błędów, ale dalej czuć, że BVB ma wyższą jakość.

1
33'

Garść statystyk:Strzały: Augsburg 1-5 BVBPosiadanie piłki: 28-72 w proc.

1
1
31'

Wysyp kartek po zbiorowym spięciu, jaki powstał krótko po faulu Gregoritscha.

1
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Jeffrey Gouweleeuw.

1
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Rani Khedira.

FC Augsburg
30'

Żółtą kartkę otrzymał Erling Haland.

#9
29'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Gregoritsch.

28'

Świetna piłka do Bellinghama, sam na sam, jest lekki strzał,, ale pewnie łapie Gikiewicz.

1
1
26'

Niezła gra Augsburga, szukają Niederlechnera, ale ten nie potrafi wyczuć dobrego momentu na strzał.

1
1
23'

Niederlechner mija Burkiego i się o niego potyka. Wszyscy czekają na wskazanie na rzut karny, a tymczasem arbiter gwiżdże spalonego. Oczywiście słusznie.

1
1
21'

Augsburg zyskał nieco przestrzeni do gry, ale wciąż ma problem z podejściem pod pole karne. BVB ma spory luz w grze.

19'

Rzut wolny dla Dortmundu wywołał spore zamieszanie w polu karnym, Augsburg miał duże problemy z dobrym wybiciem piłki.

1
1
16'

BVB 3/4 czasu gry było przy piłce. Tempo nieco zwolniło.

13'

Na razie większość akcji BVB toczy sie prawą flanką. Rzut rożny za rzutem rożnym, wrzutka za wrzutką.

1
10'

Dobra piłka do Niederlechnera, jest strzał i broni Burki, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego.

10'

Sancho fenomenalnie rozklepał z kolegami, ale odskoczyła mu piłka przy strzale, złapał ją Gikiewicz. Będzie miał dziś sporo pracy przed linią bramkową.

3
8'

Augsburg zamknięty na własnej połowie, walczy o przetrwanie w pierwszych minutach. Przeogromny spokój u naprawdę młodych graczy BVB.

6'

Naciska cały czas BVB, teraz Witsel z powietrza i świetnie interweniuje Gikiewicz!

4
1
3'

Płaski strzał Bellinghama pewnie łapie Gikiewicz.

1
1
1
1
3'

Na razie BVB kontroluje tempo gry, szuka wolnych przestrzeni, Augsburg stara się być bardzo blisko rywali.