TSG 1899 Hoffenheim
58' Stefan Posch
Borussia Dortmund
76' Marco Reus 90' Giovanni Reyna
0:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec spotkania. Borussia po wejściu Guerreiro, Reusa i Haalanda odżyła i zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Kompletnie nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Geigera.

Emre Can czystym wejściem przerwał akcję Larsena.

Po rzucie wolnym obok bramki strzelał głową Baumgartner.

Sędzia doliczył trzy minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Giovanni Reyna.

Reus strzelał z ostrego kąta po długim słupku. Uderzył tuż obok słupka.

Borussia ma ogromną przewagę w końcówce. Hoffenheim nie jest w stanie zagrozić rywalom.

Guerreiro kapitalnym podaniem obsłużył Reinę. Amerykanin huknął wysoko nad bramką.

Guerreiro próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu. Uderzył nad poprzeczką.

Odpowiedź Borussii. Okazję do zdobycia gola miał Haaland, ale znów zabrakło skuteczności.

Szansa przez Baumgartnerem, lecz jego uderzenie obronił Hitz.

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Stefan Posch. Wchodzi: Ryan Sessegnon.

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Robert Skov. Wchodzi: Florian Grillitsch.

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Ihlas Bebou. Wchodzi: Munas Dabbur.

Guerreiro dograł do Haalanda, a ten uderzył tuż obok bramki.

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Erling Haaland. I mamy bramkę! Zaspała defensywa Hoffenheim. Haaland wyłożył piłkę Reusowi, a ten trafił do pustej bramki.

Dobra interwencja Baumanna po uderzeniu Reusa.

Kilkanaście wymienionych podań na połowie rywali w wykonaniu piłkarzy Borussii. Akcja zakończona została stratą.

Po dośrodkowaniu Skova piłkę wypiąstkował Hitz.

Dogranie do będącego w polu karnym Haalanda. Norweg nie trafił w piłkę.

Witsel przerwał szybką akcję rywali.

Skov chciał dośrodkować w pole karne, ale wyszedł mu z tego strzał w boczną siatkę.

Posch szukał szansy strzału z 30. metra. Został zablokowany.

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Ishak Belfodil. Wchodzi: Christoph Baumgartner.

Sancho szukał Hummelsa w polu karnym. Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Anglika.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Posch.

Kontra gospodarzy przerwana przez Dahouda.

Borussia częściej gości na połowie rywala. Nie przekłada się to na celne strzały.

Szybka odpowiedź gości. Akcja zakończona łatwym do obrony strzałem Reyny.

Groźna akcja Hoffenheim, lecz Belfodil nie zdołał oddać celnego strzału.

Dalekie podanie w kierunku Sancho. Anglik starał się oddać strzał, ale został zablokowany.

Początek drugiej części gry.

Koniec pierwszej połowy. Borussia częściej przy piłce, ale nie przekłada się to na gole. Groźniejsze sytuacje na ich zdobycie mieli gospodarze.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Dobre podanie do niepilnowanego Brandta. Ten jednak nie zdołał opanować piłki i szybko ją stracił.

Strata Witsela na własnej połowie, lecz bez konsekwencji. Hoffenheim nie potrafiło stworzyć zagrożenia.

Groźnie zapowiadała się ta akcja Wieśniaków, ale fatalnym strzałem zakończył ją Rudy.

Geiger w polu karnym szukał Bebou. Piłka trafiła jednak do Hitza.

Wrzutka z rzutu rożnego na głowę Meuniera. Piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko.

Borussia wymieniła kilka podań przed polem karnym rywali i rozklepała defensywę. Meunier już szukał w szesnastce Sancho, lecz udało się wywalczyć tylko rzut rożny.

To powinien być gol! Bliski zdobycia bramki Reyna, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, minął bramkarza i strzelił do bramki. Piłkę z linii wybił jednak obrońca i wciąż mamy 0:0.

Akcja Borussii przerwana. Sancho był na spalonym.

Po kolejnym rzucie rożnym piłkę bez problemów złapał Hitz.

Wrzutka Geigera z kornera, lecz piłkę wybił Delaney.

Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę strącił Hitz i wybił ją na rzut rożny.

Sancho wychodził na czystą pozycję, dostał podanie, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Po zakończeniu akcji sędzia wskazał, że był spalony.

Reyna balansował na granicy spalonego, dostał podanie i spod linii końcowej dograł w pole karne. Piłki nie trafiła jednak do żadnego z graczy Borussii.

Witsel dograł do Passlacka, ten ruszył z piłką i uderzył z trzydziestu metrów. Trafił prosto w rywala.

Can w ostatniej chwili zatrzymał rozpędzonego Belfodila.

Pech Piszczka. Polak nie będzie w stanie kontynuować gry!

Ależ akcja Hoffenheim! Belfodil dograł do wychodzącego na czystą pozycję Gacinovicia. Jego strzał obronił Hitz.

Dwa rzuty rożne dla Borussii i w obu przypadkach bez zagrożenia pod bramką rywali.

Sztab medyczny Borussii wokół Piszczka. Polak jest opatrywany przez lekarzy.

Na boisku leży Piszczek. Polak w walce o piłkę został uderzony w twarz przez Poscha.

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez gości. Akcja zakończona stratą.

Rudy dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybił Piszczek.

Borussia wciąż przeważa i zdecydowanie częściej jest przy piłce.

Piszczek dobrze dograł do Sancho, który oddał łatwy do obrony strzał.

Passlack dograł wzdłuż pola karnego do Reyny. Amerykanin nie zdołał oddać strzału.

Meunier prostopadle dograł w pole karne do Reyny. Ten jednak stracił piłkę.

Ależ blisko bramki byli gospodarze! Dalekie podanie Skova w pole karne, tam piłkę strącił Gacinović i uderzył tuż obok słupka.

Borussia od pierwszego gwizdka częściej przy piłce. Goście wymieniają podania i starają się szybko skonstruować groźną akcję.

Początek spotkania!

Czy Borussia Dortmund wygra mecz z TSG 1899 Hoffenheim?

W podstawowym składzie Borussii znalazł się za to Łukasz Piszczek.

W składzie gospodarzy zabrakło za to Andreja Kramaricia. Według medialnych doniesień ma on być zakażony koronawirusem.

W Borussii sporo zmian. Od pierwszej minuty nie zagra m.in. Erling Haaland. Norweg mecz zacznie na ławce rezerwowych.

TSG 1899 Hoffenheim sensacyjnie pokonało Bayern Monachium, wygrywając u siebie aż 4:1. Teraz zmierzy się z kolejną drużyną celującą w mistrzostwo Niemiec.

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. W trzech dotychczasowych meczach zdobyły po 6 punktów.