Reus strzelał z ostrego kąta po długim słupku. Uderzył tuż obok słupka.

2
1
88'

Borussia ma ogromną przewagę w końcówce. Hoffenheim nie jest w stanie zagrozić rywalom.

1
1
85'

Guerreiro kapitalnym podaniem obsłużył Reinę. Amerykanin huknął wysoko nad bramką.

1
84'

Guerreiro próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu. Uderzył nad poprzeczką.

1
83'

Odpowiedź Borussii. Okazję do zdobycia gola miał Haaland, ale znów zabrakło skuteczności.

1
2
2
82'

Szansa przez Baumgartnerem, lecz jego uderzenie obronił Hitz.

1
79'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Stefan Posch. Wchodzi: Ryan Sessegnon.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Stefan Posch #38
2
79'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Robert Skov. Wchodzi: Florian Grillitsch.

Robert Skov #29
2
79'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Ihlas Bebou. Wchodzi: Munas Dabbur.

Ihlas Bebou #9
1
1
79'

Guerreiro dograł do Haalanda, a ten uderzył tuż obok bramki.

1
2
1
1
76'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Erling Haaland. I mamy bramkę! Zaspała defensywa Hoffenheim. Haaland wyłożył piłkę Reusowi, a ten trafił do pustej bramki.

16
10
3
1
2
75'

Dobra interwencja Baumanna po uderzeniu Reusa.

74'

Kilkanaście wymienionych podań na połowie rywali w wykonaniu piłkarzy Borussii. Akcja zakończona została stratą.

70'

Po dośrodkowaniu Skova piłkę wypiąstkował Hitz.

1
68'

Dogranie do będącego w polu karnym Haalanda. Norweg nie trafił w piłkę.

66'

Witsel przerwał szybką akcję rywali.

64'
64'
3
1
2
1
61'

Skov chciał dośrodkować w pole karne, ale wyszedł mu z tego strzał w boczną siatkę.

61'

Posch szukał szansy strzału z 30. metra. Został zablokowany.

60'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Ishak Belfodil. Wchodzi: Christoph Baumgartner.

Christoph Baumgartner #14
58'

Sancho szukał Hummelsa w polu karnym. Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Anglika.

1
1
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Posch.

TSG 1899 Hoffenheim
1
1
57'

Kontra gospodarzy przerwana przez Dahouda.

56'

Borussia częściej gości na połowie rywala. Nie przekłada się to na celne strzały.

1
53'

Szybka odpowiedź gości. Akcja zakończona łatwym do obrony strzałem Reyny.

52'

Groźna akcja Hoffenheim, lecz Belfodil nie zdołał oddać celnego strzału.

1
49'

Dalekie podanie w kierunku Sancho. Anglik starał się oddać strzał, ale został zablokowany.

1
1
46'

Początek drugiej części gry.

2
2
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

1
1
44'

Dobre podanie do niepilnowanego Brandta. Ten jednak nie zdołał opanować piłki i szybko ją stracił.

3
43'

Strata Witsela na własnej połowie, lecz bez konsekwencji. Hoffenheim nie potrafiło stworzyć zagrożenia.

1
40'

Groźnie zapowiadała się ta akcja Wieśniaków, ale fatalnym strzałem zakończył ją Rudy.

1
1
39'

Geiger w polu karnym szukał Bebou. Piłka trafiła jednak do Hitza.

1
1
38'

Wrzutka z rzutu rożnego na głowę Meuniera. Piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko.

4
37'

Borussia wymieniła kilka podań przed polem karnym rywali i rozklepała defensywę. Meunier już szukał w szesnastce Sancho, lecz udało się wywalczyć tylko rzut rożny.

35'

To powinien być gol! Bliski zdobycia bramki Reyna, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, minął bramkarza i strzelił do bramki. Piłkę z linii wybił jednak obrońca i wciąż mamy 0:0.

1
1
33'

Akcja Borussii przerwana. Sancho był na spalonym.

2
1
1
2
2
31'

Po kolejnym rzucie rożnym piłkę bez problemów złapał Hitz.

2
31'

Wrzutka Geigera z kornera, lecz piłkę wybił Delaney.

30'

Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę strącił Hitz i wybił ją na rzut rożny.

29'

Sancho wychodził na czystą pozycję, dostał podanie, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Po zakończeniu akcji sędzia wskazał, że był spalony.

27'

Reyna balansował na granicy spalonego, dostał podanie i spod linii końcowej dograł w pole karne. Piłki nie trafiła jednak do żadnego z graczy Borussii.

26'

Witsel dograł do Passlacka, ten ruszył z piłką i uderzył z trzydziestu metrów. Trafił prosto w rywala.