Hertha jeszcze walczy, Stuttgart chce bronić wyniku.

1
1
2
72'

Hertha już wygląda, jakby nie miała pomysłu na mecz. Czekamy na wejście Krzysztofa Piątka, bo Cordoba jest dziś bardzo słaby.

68'

Gol! Strzelił Gonzalo Castro. Kapitalny strzał z dystansu!

VfB Stuttgart
7
5
5
2
3
65'

Teraz dobra dwójkowa akcja Lukebakio z Cunhą, ale zakończona strzałem celnym.

1
64'

VfB Stuttgart. Schodzi: Daniel Didavi. Wchodzi: Mateo Klimowicz.

Mateo Klimowicz #31
1
64'

VfB Stuttgart. Schodzi: Tanguy Coulibaly. Wchodzi: Nicolas Ivan Gonzalez.

Nicolas Ivan Gonzalez #22
Tanguy Coulibaly #7
63'

Szykuje się podwójna zmiana u gości.

1
63'

Uwaga, Cunha z woleja, ale prosto w Kobela.

1
1
61'

Kontra Herthy, ale powalony Cordoba. Według arbitra bez faulu.

57'

Stuttgart teraz zmuszony do pracy wysokim pressingiem, Hertha zwalnia grę i trzyma piłkę najdłużej, jak tylko się da.

1
53'

Błąd Stuttgartu w rozegraniu, Cunha nagle sam na sam i broni pajacykiem Kobel!

1
1
51'

Stuttgart rozgrywa, ale Hertha groźniejsza. Teraz Cordoba z półobortu tuż obok bramki.

1
47'

Uwaga, Kalajdzic głową na wprost bramki i nie trafia, niewiarygodne!

3
1
1
czas Druga połowa
45'

Doliczono dwie minuty.

1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Didavi.

42'

Ostro centruje Cunha, ale prosto do rąk Kobela.

40'

Groźne dośrodkowanie Herthy i było blisko bramki samobójczej! Mangala źle strącił piłkę i Kobel musiał się do niej rzucać, by wybić za boisko.

1
3
38'

Cpulibaly szuka Kalajdzicia płaskim podaniem, ale ten nie sięga piłki w polu karnym. Kontra Herthy potem zakończona niepowodzeniem.

1
37'

Znowu robi się ostro, kolejne starcie, po którym cierpią piłkarze obu drużyn...

36'

Coulibaly oberwał piłką w twarz i padł jak rażony piorunem na murawę. Ale chyba może grać dalej.

1
33'

Pędzi Wamangituka, strzela z dystansu i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką!

31'

Ładnie wiąże się akcja Herthy, ale zaprzepaszcza ją Darida, który zawalił miękkie dośrodkowanie. Trzeba było płasko grać pod bramkę...

1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Kalajdzic.

1
26'

Masa starć na pograniczu pola karnego gości o piłkę, Hertha uderza z każdej pozycji, ale wszystko jest blokowane.

1
24'

Stuttgart gra szybszą piłkę, Hertha rozgrywa dość nerwowo. Cały ciężar bierze na siebie Cunha, ale brakuje wsparcia.

1
1
19'

Wrzutka Daridy na Pekarika, który przegrywa pojedynek główkowy i nabawił się jakiegoś urazu. Przeciążona noga przy lądowaniu, sygnalizuje sam potrzebę zmiany. Są lekarze.

1
2
17'

Szybka akcja Stuttgartu z rzutu wolnego, zaskakujące podanie do Didaviego i całkowicie zepsuty strzał, piłka potoczyła się po bieżni lekkoatletycznej.

1
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Matheus Cunha.

2
14'

Ostro starł się Cunha ze Stenzelem, upomnienie dla Brazylijczyka.

12'

Hertha zmuszona do gry atakiem pozycyjnym, Stuttgart nastawia sie do kontrataków.

1
1
9'

Gol! Strzelił Marc-Oliver Kempf. Asystował mu Daniel Didavi. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, do piłki skacze osamotniony Kempf i strzałem głową nie daje szans na interwencję. Stuttgart prowadzi!

8
7
3
1
3
8'

Uwaga, Kalajdzic z trzech metrów głową w słupek! Dynamiczna akcja gości.

7'

A jednak nie, sędzia dopatrzył się nakładki ze strony Brazylijczyka.

1
6'

Faulowany Cunha na lewej flance tuż przed polem karnym... Będzie groźna szansa z rzutu wolnego.

1
4'

Hertha przyspiesza na skrzydłach, szuka dośrodkowań, ale żadne nie tworzy specjalnego zagrożenia. Mimo to defensywa gości musi być czujna.

1
1
1
2'

Na razie spokojnie rozgrywa piłkę Hertha na własnej połowie, ale to cecha charakterystyczna jej akcji w tym sezonie.

2
2
1
czas Start meczu
15:20

Oczywiści są kibice na trybunach, w niedużej liczbie!

1
15:20

Sytuacja obu ekip w tabeli:

8. Stuttgart 4 pkt.

13. Hertha 3 pkt.

Gospodarze mogą wrócić na zwycięską ścieżkę po dwóch porażkach. Goście mają szansę zaliczyć trzeci mecz z rzędu bez porażki w lidze.

15:20

Sędzią jest Harm Osmers.

15:20

Krzysztof Piątek i Marcin Kamiński dzisiaj na ławkach rezerwowych swoich zespołów.

2
1
1
1
1
15:20

Bundesliga wraca na pełne obroty. Przed nami bardzo ciekawy mecz. Hertha Berlin podejmuje VfB Stuttgart. Dzień dobry Państwu, serdecznie zapraszamy na relację live!