Bielefeld. Schodzi: Marcel Hartel. Wchodzi: Joan Edmundsson.

4
6
3
89'

Przed szansą stanął Musiala, ale jego próbę ciężko nazwać strzałem. Rezerwowy Bayernu zaledwie trącił piłkę, którą wyłapał Ortega.

1
1
5
5
5
87'

Robert Lewandowski ma za sobą świetny mecz. Reprezentant Polski strzelił dwa gole, dołożył asystę i to jego podanie otworzyło drogę do bramki na 1:0.

54
19
7
5
10
86'
13
4
5
2
6
85'

Bayern już na stojąco próbuje dograć to spotkanie.

3
3
9
3
5
83'

Bielefeld. Schodzi: Nathan De Medina. Wchodzi: Brian Behrendt.

6
83'

Costa płasko zagrywał w polu karnym, lecz Mullera uprzedzili obrońcy.

2
3
6
4
18
82'

Arminia ma przewagę zawodnika, a i tak gra toczy się na połowie beniaminka.

5
10
2
5
8
79'

Mueller ładnie przedłużył górne podanie do Martineza, ale ten z kilku metrów główkował obok celu.

6
4
5
12
8
78'

Hartel miękko uderzył i trafił w mur.

10
14
4
8
9
77'

To będzie bardzo dobra okazja do uderzenia z rzutu wolnego dla Arminii. Do bramki ok. 18 metrów.

3
2
10
6
8
76'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Corentin Tolisso. Pomocnik ściął wychodzącego sam na sam Klosa i wylatuje z boiska. Na minę wsadził go jednak Martinez, który fatalnie podał piłkę.

Bayern Monachium
10
5
14
5
26
75'

Spokojny fragment meczu. Bayern nie szuka na siłę kolejnych goli, a Arminia nie potrafi tego zrobić.

2
3
8
7
8
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nathan De Medina.

Arminia Bielefeld
6
6
7
2
5
71'

Próbuje nieco bardziej zaatakować Arminia, ale brakuje gospodarzom dokładności.

5
7
5
7
8
70'

Bielefeld. Schodzi: Fabian Kunze. Wchodzi: Sven Schipplock.

Fabian Kunze #16
2
2
4
3
2
70'
67'

Od kilku minut Bayern nie stworzył sobie okazji i spokojnie rozgrywa piłkę.

4
8
7
8
10
65'
12
5
3
6
7
65'
9
8
5
5
4
63'

Mogło być 5:1, lecz Coman źle trafił w piłkę i posłał ją obok słupka.

5
6
8
5
8
61'

Trafienie beniaminka niewiele zmieniło w obrazie gry. Bayern nadal dominuje.

8
3
5
1
7
59'

Gol! Strzelił Ritsu Doan. Asystował mu Fabian Klos. A to niespodzianka! Atakował Bayern, ale stracił piłkę. Jeden z graczy Arminii posłał długą piłkę na połowę Bawarczyków, a że ci nie spodziewali się zagrożenia, to w defensywie nie byli poukładani. Klos podał do Doana, a ten przymierzył po długim słupku. Piłka wpadła do siatki, a gola strzelił chyba najlepszy piłkarz gospodarzy.

33
20
19
15
32
56'

Bayern wcale nie gra na niesamowitym poziomie, raczej oszczędnie, a i tak prowadzi 4:0. Strach pomyśleć, co by było, gdyby podkręcili tempo...

6
8
10
8
7
53'

Goretzka uderzył sprzed pola karnego, lecz bardzo niecelnie.

3
3
5
11
8
51'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Robert Lewandowski. Co ciekawe Polak znalazł się na skrzydle, a Niemiec w polu karnym. "Lewy" dośrodkował jednak idealnie, Mueller urwał się obrońcy, a piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i trafiła do siatki. 4:0 dla Bayernu!

139
42
20
6
11
49'

Jak "Lewy" tego nie trafił?! Fatalnie piłkę wybił Ortega. Przejął ją Gnabry i od razu posłał do Polaka. Ten kompletnie nieatakowany uderzył z kilku metrów, ale trafił tylko w poprzeczkę...

9
11
25
29
30
48'

Doan posłał świetnie prostopadłe podanie do Gebauera, który doszedł do strzału, ale Neuer dobrze interweniował.

3
3
4
1
4
Czy Robert Lewandowski strzeli gola w drugiej połowie?
11
46'

Gramy dalej. Przy piłce Arminia.

5
4
3
3
45+1'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Wydawało się, że sędzia zaraz zakończy pierwszą połowę, ale kolejny cios zdążył wyprowadzić Bayern! Mueller upadając na boisko zdołał końcem buta odegrać do Lewandowskiego. Ten nie najlepiej przyjmował piłkę, ale i tak wypracował sobie miejsce do oddania strzału. Futbolówka przeleciała między nogami Piepera, nieco myląc Ortegę i zatrzepotała w siatce. Dublet "Lewego", Bayern prowadzi 3:0!

258
104
21
6
15
43'

Ponownie uderzał Doan, który dziesięć minut wcześniej również szukał gola. Przymierzył bardzo podobnie, ale i tym razem Neuer nie miał problemów z interwencją.

7
3
3
3
6
43'

Na spalonym złapany Klos.

5
1
1
5
7
40'

Gnabry miękko dorzucił piłkę w pole karne, ale tym razem poradzili sobie obrońcy.

3
4
3
5
38'

Błąd Lewandowskiego w środku pola zaprzepaścił szansę Bayernu na kolejną okazję podbramkową.

5
4
3
11
6
36'

Arminia musi uszczelnić defensywę. Bayern bardzo łatwo dochodzi do sytuacji podbramkowych, i jeśli gospodarze nie chcą pogromu, to muszą szybko zewrzeć szyki.

4
2
2
2
8
35'

Kolejna próba Lewandowskiego. Po wrzutce z narożnika Polak główkował ponad bramką.

1
5
8
10
34'

Ze znacznej odległości na strzał zdecydował się Tolisso. Piłka zmierzała w okienko bramki, lecz w ostatnim momencie wybił ją Ortega.

2
1
5
3
1
33'

Ładnie i precyzyjnie z dystansu uderzył Doan. Neuer pewnie wyłapał piłkę.

8
3
4
1
9
31'

Arminia mogła złapać kontakt! Klos wygrał pojedynek w polu karnym z Alabą i oddał strzał z kilku metrów. Neuer dobrze skrócił kąt, przez co napastnik miał mało miejsca i trafił w reprezentanta Niemiec.

5
3
2
2
8
29'

Ależ okazja "Lewego"! Po wrzutce z lewej strony Polak dobrze złożył się do główki, ale Ortega kapitalnie interweniował na linii!

10
2
5
12
10
28'

Próbowali piłkarze beniaminka wykorzystać stratę Bayernu w środku pola, ale ich atak był bardzo nieporadny.

4
1
6
6
8
25'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Leon Goretzka. Kapitalnie na skrzydle zachował się Goretzka, który przerzucił sobie piłkę nad leżącym rywalem i kolegą z drużyny, po czym ruszył na bramkę. Znalazł podaniem Lewandowskiego, a ten uderzył mocno i precyzyjnie, podwyższając prowadzenie Bayernu na 2:0.

258
106
29
12
20
24'

Alaba kiepsko interweniował we własnym polu karnym, ale nie wykorzystała tego Arminia.

5
6
3
4
24'

W zasadzie pierwszy wypad Arminii i od razu gospodarze mają rzut rożny, który wywalczył Doan.

3
1
1
3
22'

Ładnie minął Gnabry Lucoqui'ego, ale na pomoc koledze przyszedł Gebauer i zatrzymał skrzydłowego Bayernu w polu karnym.

2
1
3
5
21'

Hartel ruszył z piłką do przodu i przekroczył nawet linię środkową boiska. Później się jednak poślizgnął i stracił futbolówkę.

1
1
9
20'

Gnabry szukał dośrodkowaniem Lewandowskiego, ale Polak nie doszedł do podania.

1
2
2
9
3
19'

Udało się w końcu gospodarzom wymienić kilka podań na własnej połowie, ale wybicie Ortegi poleciało już wprost do rywala. Mało tego, dzięki temu Bayern wywalczył rzut wolny.

3
2
1
1
2
17'

Trochę nieporadnie do strzału złożył się Goretzka, dzięki czemu Ortega zatrzymał piłkę.

3
2
4
3
6
15'

Mueller mógł trafić na 2:0! W polu karnym zaspał Prietl i strzał oddał zdobywca pierwszego gola. Ortega instynktownie odbił piłkę.

6
1
5
4
5
13'

Arminia nie potrafi choć przez dłuższą chwilę utrzymać się przy piłce. Piłkarze beniaminka tylko za nią biegają.

4
11'

Bayern szuka kolejnych goli. Zespół z Monachium ewidentnie chce uniknąć powtórki z ostatniego dreszczowca, gdy dopiero w doliczonym czasie gry Robert Lewandowski z rzutu karnego trafił na 4:3, a Bawarczycy rzutem na taśmę pokonali Herthę Berlin.

1
1
4
6
9'

Zaledwie 8 minut bez straty gola wytrzymał beniaminek. Jeśli gospodarze liczyli, że dadzą radę dłużej i może uda im się skontrować Bayern, to muszą szybko zmienić nastawienie na to spotkanie.

4
1
3
5
3
8'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Robert Lewandowski. Szybka akcja Bayernu i mamy pierwszego gola! "Lewy" kapitalnie obsłużył podaniem Muellera, który szukał jeszcze Comana, ale piłka wróciła pod jego nogi i Niemiec z bliska trafił do siatki.

127
58
11
13
22
7'

Plan Arminii na to spotkanie jest jasny - murowanie na własnej połowie i czekanie na kontry.

3
2
5
4
6
6'

Doan próbował dośrodkować z prawego skrzydła. Na posterunku obrońcy Bayernu.

3
2
4
1
6
3'

Gnabry padł w polu karnym i rozkłada ręce. Sędzia bez wahania wskazuje jednak na rzut rożny.

2
2
7
7
5
2'

Ganbry próbował uderzać z osiemnastu metrów, ale zablokował go Gebauer. Gospodarze wyszli z szybką kontrą, która jednak zakończyła się niepowodzeniem.

6
1
1
1
2
2'

Bayern rozgrywa piłkę na połowie Arminii i szuka dziury w defensywie rywali.