Bundesliga: 5. kolejka
24 paź 2020 15:30
90'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Leon Goretzka. Akcję Bayernu rozpoczął Kimmich, który dograł do Sane. Ten w pole karne posłał podanie do Goretzki, lecz nie trafił on czysto w piłkę. Zamiast strzału wyszło podanie do Musialy, który wpakował piłkę do siatki.

89
45
14
10
12
88'

Zamieszanie w polu karnym po wrzutce z rzutu rożnego. Trapp obronił uderzenie Musialy.

7
4
6
6
4
86'

Kontratak Bayernu. Goretzka podcinką chciał pokonać Trappa, ale bramkarz Eintrachtu był sprytniejszy i wygrał pojedynek sam na sam.

11
4
5
10
18
83'

Koszmarny błąd Neuera i Sarra. Ten drugi zagrywał głową w kierunku bramkarza. Do piłki ruszył Dost, który chciał strącić piłkę i minąć Neuera. To zmyliło bramkarza, ale następnie ruszył on w pogoń za piłką i wybił wślizgiem z linii bramkowej.

23
9
9
6
9
81'

Wysoki pressing Bayernu dał efekt w postaci przechwytu. Po chwili akcja Sane została przerwana wybiciem na aut.

5
2
4
6
6
78'

Akcja Eintrachtu zakończona przez arbitra z powodu spalonego.

12
6
6
3
8
77'

Bayern kontroluje sytuację na boisku i poluje na kolejną bramkę.

7
6
5
2
7
75'
5
5
3
6
6
74'
13
7
5
5
5
72'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Bouna Sarr. Indywidualna akcja Sane, który w styli Robbena zszedł z piłką w okolice narożnika pola karnego, ograł Ilsankera i strzałem po długim słupku zdobył pięknego gola.

Bayern Monachium
117
56
13
8
11
71'
71'
69'

Świetny mecz Lewandowskiego. Polak w tym sezonie w Bundeslidze strzelił już dziesięć bramek!

90
32
14
2
8
68'
16
4
2
2
12
68'
9
4
4
5
23
66'

Sarr huknął z ponad dwudziestu metrów. Wysoko nad poprzeczką.

6
4
4
7
6
64'

Coman podał wzdłuż pola karnego do Hernandeza. Francuz uderzył tuż nad poprzeczką.

10
8
12
7
12
63'

Kolejne podanie do Lewandowskiego. Zatrzymał go Hasebe. Gdyby nie on, Polak miałby przed sobą tylko Trappa.

29
13
15
12
17
60'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Douglas Costa. Hat-trick Polaka! Costa posłał do niego idealne podanie między dwójkę obrońców, a Lewandowski znalazł się w sytuacji sam na sam z Trappem. Po raz trzeci nie dał mu szans.

549
242
46
18
27
59'

Toure strzelał zza szesnastki. Piłka przeleciała kilka metrów obok słupka.

14
8
5
9
9
57'

Po wrzutce z rzutu rożnego Trapp wypiąstkował piłkę. Bez zagrożenia pod bramką Eintrachtu.

4
2
4
7
11
54'

Coman oddał groźny strzał, ale tuż nad poprzeczką.

7
5
6
6
8
51'

Costa starał się dograć do Lewandowskiego. Nie było to udane zagranie.

9
5
5
6
21
49'

Mueller już szykował się do strzału, ale stracił piłkę na rzecz Hintereggera.

8
5
10
9
14
46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joshua Kimmich.

7
5
7
11
28
46'

Początek drugiej połowy.

10
4
2
3
6
46'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Daichi Kamada. Wchodzi: Amin Younes.

3
46'
45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jerome Boateng.

5
1
14
7
35
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

10
1
4
3
6
42'

Trzy rzuty rożne dla Bayernu. Bez zagrożenia po każdym z nich.

7
4
15
12
24
41'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

8
4
10
27
36
40'

Sprawdzana jest sytuacja dotycząca ewentualnego zagrania ręką Hasebe w polu karnym. Trwa analiza VAR.

35
7
11
12
8
38'

Nieudana kontra Eintrachtu. Akcja zakończona stratą.

15
3
4
4
7
37'

Pewna interwencja Neuera po strzale rywali.

26
13
5
6
10
35'

Kolejne dośrodkowanie do Silvy. Portugalczyk strzelił głową, a piłka przeleciała daleko obok słupka.

9
6
2
3
6
33'

Costa w polu karnym wycofał do Kimmicha. Strzał defensywnego pomocnika został zablokowany.

2
1
6
8
21
31'

Po wrzutce w pole karne głową nad bramką uderzył Toure.

5
5
8
5
11
28'

Silva ostro potraktowany w polu karnym, ale Bayern ma szczęście, gdyż Portugalczyk był na spalonym.

16
9
9
11
13
26'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich. LEWANGOALSKI! Po wrzutce Kimmicha z rzutu rożnego Polak strzałem głową skierował piłkę do bramki!

593
273
58
12
16
22'

Podanie do wybiegającego na czystą pozycję Silvy. Szybszy był Neuer.

27
11
7
8
12
20'

Dost dograł do będącego przed polem karnym Silvy. Portugalczyk nie zdołał sobie poradzić z Alabą i Boatengiem.

11
7
3
4
11
18'

Silva był na spalonym. Akcja Eintrachtu przerwana.

7
12
3
4
9
18'

Sarr dograł na dwudziesty metr do Goretzki. Ten uderzył z pierwszej piłki i trafił w plecy Costy.

6
3
3
5
14
17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leon Goretzka.

3
3
5
11
32
15'

Bayern kontroluje sytuację na boisku. Eintracht nie istnieje w ofensywie.

14
4
6
6
8
13'

Kimmich szukał w polu karnym Hernandeza. Szybszy był Trapp.

13
2
9
11
6
10'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kingsley Coman. Rozbrzmiał kankan na stadionie w Monachium. Mueller i Coman rozklepali defensywę rywali, Francuz dograł do Lewandowskiego, a ten strzałem lewą nogą nie dał żadnych szans Trappowi.

551
264
47
16
27
8'

Mueller w polu karnym szukał Lewandowskiego. Piłkę zgarnął Trapp.

14
12
11
7
23
7'

Zablokowany strzał Comana, z piłką ruszył Silva, ale jego kontra została zatrzymana przez obrońcę Bayernu.

9
2
3
2
7
4'

Zuber zdecydował się na strzał z szesnastu metrów. Bardzo nieudała próba.

8
2
4
3
5
3'

Początek meczu i już mamy zmianę. Hernandez zastąpił kontuzjowanego Daviesa.

5
2
8
9
13
3'
1'

Przerwa w grze. Davies zwija się z bólu. Kanadyjczyk prawdopodobnie skręcił staw skokowy.