Bundesliga: 12. kolejka
15 gru 2020 20:30
90+4'

Pavlenka, co za interwencja przy strzale Reusa! Potem Sancho dobija, ale niecelnie.

2
3
1
1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Romano Schmid.

Romano Schmid #20
Werder Brema
1
1
1
90'

5 minut doliczonych.

3
3
1
90'

Naciska Werder, ale nie jest w stanie oddać celnego strzału.

1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Nick Woltemade.

Nick Woltemade #41
2
1
1
2
86'

Werder Brema. Schodzi: Jean-Manuel Mbom. Wchodzi: Romano Schmid.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jean-Manuel Mbom #34
86'

Werder Brema. Schodzi: Omer Toprak. Wchodzi: Felix Agu.

Felix Agu #17
85'

Borussia Dortmund. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Łukasz Piszczek. ŁUKAAASZ PISZCZEEEK! A tymczasem Werder...

14
10
2
1
1
84'

Problemy zdrowotne Hummelsa, narzeka na mięsień uda.

2
1
2
2
3
83'

Sancho, Sancho, szuka Brandta, ale gra bardzo niedokładnie, strata. Anglik jest pod formą.

2
78'

Gol! Strzelił Marco Reus. Pavlenka świetnie obronił karny Reusa, ale Niemiec od razu dobił piłkę. BVB znów prowadzi!

Borussia Dortmund
23
14
1
3
78'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Marco Reus!

3
3
3
7
77'

RZUT KARNY DLA DORTMUNDU! Pavlenka potrącił Akanjiego w wyścigu o piłkę, którą wypuścił. Bramkarz jeszcze ucierpiał przy tym.

4
3
1
2
76'

Borussia zachowuje się jak Barcelona - stos podań pod polem karnym, ale bez większego efektu czy zagrożenia.

1
73'

Werder Brema. Schodzi: Yuya Osako. Wchodzi: Patrick Erras.

Patrick Erras #29
71'

Uwaga, Reus głową i fenomenalnie na linii Pavlenka!

2
68'

Piękna klepka BVB, znowu piłka na Moukoko, ten markuje strzał, by zmienić nogę, ale to było niepotrzebne, traci przed bramką.

1
1
66'

Werder Brema. Schodzi: Joshua Sargent. Wchodzi: Nick Woltemade.

Joshua Sargent #19
1
65'

Werder Brema. Schodzi: Kevin Mohwald. Wchodzi: Leonardo Bittencourt.

Kevin Mohwald #6
63'

Ładna akcja BVB, piłka na Moukoko, ale ten źle przyjmuje piłkę przed strzałem i fauluje rywala.

1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Axel Witsel.

58'

Sancho w polu karnym, strzela i gol, ale nieuznany! Anglik spalił akcję, wciąż nie ma bramki w tym sezonie Bundesligi!

1
1
1
1
2
56'

Barykaduje się Werder, Borussia musi grać bardzo szeroko.

1
1
1
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Gross. Brzydki wślizg w nogi Bellinghama, spóźniony, tu można było dać czerwoną kartkę.

1
1
1
1
2
53'

Gebre Selassie głową, ale prosto w Burkiego.

1
2
1
1
1
50'

Spokojnie rozgrywa BVB, a tu nagle Moukoko strzela, ale tuż obok bramki.

3
1
1
1
1
czas Druga połowa
43'

Ładnie zawinął piłkę Augustinssom, strzela i cudownie broni Burki!

1
1
1
1
1
41'

Kapitalne dośrodkowanie, Akanji... z dwóch metrów prosto w bramkarza! Refleks Pavlenki!

2
2
2
2
2
39'

2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Reus.

3
2
2
2
2
34'

Werder łapie rytm, gra odważniej, pewniej, bardziej do przodu.

3
3
3
3
3
32'

Ojoj, ale było teraz blisko bramki samobójczej Werderu. Sancho gra mocno w pole karne, Gross wybija piłkę i trafia w słupek swojej bramki. Sytuacja wyczyszczona, ale stoper Werderu zupełnie niewzruszony stworzonym ryzykiem.

2
1
2
1
1
28'

Gol! Strzelił Kevin Mohwald. Asystował mu Maximilian Eggestein. Piękne, techniczne uderzenie tuż przy słupku! Niespodziewany remis!

11
7
2
3
3
27'

BVB zaczyna dominować w środku pola, a jak straci piłkę, to Werder nie wie, co zrobić. Na razie gra toczy się daleko od pola karnego.

1
2
2
1
1
23'

Korner dla BVB, ale przekombinowane rozegranie i faul w ataku. Werder dość statyczny.

1
2
1
1
1
20'

Werder szarpie skrzydłami, zagrożenia jednak nie tworzy. Dobrze ustawia się obrona BVB. Mało walki fizycznej dziś, social distancing mamy na boisku.

1
1
1
1
1
16'

BVB próbuje grać szybciej, ale brakuje w tym wszystkim dokładności.

1
12'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Zamieszanie w polu karnym przy rozegraniu BVB, najlepiej się zachowuje Guerreiro, który zgarnia odbitą piłkę i szybko strzela. Dortmund prowadzi!

20
15
1
3
1
11'

Rzut wolny dla BVB blisko pola karnego, można strzelać.

3
4
1
8'

Nieco wyższy pressing BVB faktycznie sprawia problemy gospodarzom.

2
2
5'

Ale dziura w obronie Werderu, Reyna na Moukoko, a ten się mija z piłką przed pustą bramką!

3
4'

Dłużej teraz rozgrywa Dortmund, na razie nie atakuje zabójczym tempem.

1
1
1'

Pierwszy strzał Werderu, ale piłkę w trybuny posyła Wohland.