Bundesliga: 26. kolejka
21 mar 2021 15:30
komentarz

Zabójcza skuteczność Herthy Berlin i zwycięstwo zespołu ze stolicy Niemiec. Drużyna Pala Dardaia chociaż na moment ucieka ze strefy spadkowej.

12
4
2
2
2
90+1'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
2
3
3
3
88'

Okazja Krzysztofa Piątka! Prostopadłe podanie do Polaka, który oddał mocny strzał na bramkę Lennarta Grilla. Dobra interwencja golkipera gości.

7
1
3
7
7
87'

Rozgrywają piłkę zawodnicy Bayeru Leverkusen. Jednak wciąż bez konkretnej sytuacji do strzelenia gola.

3
1
5
84'

Pierwsza akcja Krzysztofa Piątka po wejściu na boisko. Reprezentant Polski zatrzymany przy linii przez jednego z obrońców Bayeru Leverkusen.

4
4
3
5
5
82'

Hertha Berlin - zmiana: schodzi Marton Dardai, wchodzi Jordan Torunarigha.

6
82'

Hertha Berlin - zmiana: schodzi M. Mittelstadt, wchodzi Luca Netz.

Luca Netz #32
M. Mittelstadt #17
1
2
3
82'

Hertha Berlin - zmiana: schodzi Matheus Cunha, wchodzi Krzysztof Piatek.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Nadiem Amiri (Bayer 04 Leverkusen).

Bayer 04 Leverkusen
1
1
78'

To nie jest dzień Patrika Schicka. Ładne dośrodkowanie Karima Bellarabiego i czeski napastnik po raz kolejny się myli.

1
2
75'

Znów dobrą okazję miał Matheus Cunha. Tym razem jego płaski strzał przeleciał tuż obok dalszego słupka.

2
1
2
73'

Hertha Berlin - zmiana: schodzi Dodi Lukebakio, wchodzi Nemanja Radonjic.

72'

Dobre dośrodkowanie Floriana Wirtza w stronę Patrika Schicka. Czeski napastnik próbował wślizgiem jednak nie trafił w piłkę.

2
2
1
72'

Bayer 04 Leverkusen - zmiana: schodzi Jeremie Frimpong, wchodzi Karim Bellarabi.

Jeremie Frimpong #30
1
68'

Piłkarze Bayeru Leverkusen próbują grać bokami. Czujni obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.

1
1
1
2
66'

Matheus Cunha mógł dobić rywali! Zawodnik Herthy Berlin znalazł się w sytuacji sam na sam. Bramkarz gości wygrał jednak ten pojedynek. Kilka sekund później piłka znalazła się pod nogami Dodiego Lukebakio. Jego strzał również wybronił Lennart Grill.

2
1
1
2
65'

Spokojne ostatnie minuty na stadionie w Berlinie.

1
1
1
1
3
63'

Hertha Berlin - zmiana: schodzi Jhon Cordoba, wchodzi Santiago Ascacibar.

61'

Dośrodkowanie Bayeru Leverkusen z rzutu rożnego. Mało miejsca w polu karnym i strzał głową Edmond Tapsoba poleciał daleko obok bramki.

1
1
1
4
57'

Przekombinowali zawodnicy Bayeru Leverkusen. Za dużo podań i piłka znalazła się za linią końcową. Od bramki rozpocznie golkiper Herthy Berlin.

2
1
2
3
53'

Mogło być już 4:0. Jhon Cordoba pokonał Lennarta Grilla w sytuacji sam na sam. Arbiter spotkania nie uznał gola. Ręka jednego z zawodników Herthy Berlin.

1
1
4
50'

Dwie bardzo dobre interwencje bramkarza Bayeru Leverkusen. Lennart Grill najpierw obronił strzał Jhona Cordoby. Próbował też Matheus Cunha jednak i tym razem lepszy golkiper gości.

1
1
3
6
6
48'

Długo przy piłce utrzymywał się Bayer Leverkusen. Płaskie podanie z prawej strony złapane przez golkipera gospodarzy.

3
1
1
2
3
47'

Bayer 04 Leverkusen - zmiana: schodzi Demarai Gray, wchodzi Lucas Alario.

47'

Bayer 04 Leverkusen - zmiana: schodzi Kerem Demirbay, wchodzi Nadiem Amiri.

46'

Rozpoczęła się druga połowa.

3
1
4
15:27

Wynik po pierwszych 45 minutach to niemałe zaskoczenie. Hertha Berlin jest dziś niesamowicie skuteczna. Zespół ze stolicy Niemiec prowadzi do przerwy aż 3:0 z 6. w tabeli Bayerem Leverkusen. Czekamy na drugą połowę!

6
2
3
3
2
45+1'

1
3
45'

Bardzo dobra gra obrońców Herthy Berlin. Kolejne dośrodkowanie rywali i znów wybijają piłkę defensorzy gospodarzy.

2
3
42'

Deyovaisio Zeefuik przedryblował jednego z zawodników Bayeru Leverkusen po prawej stronie boiska. Jego podanie w pole karne przecięte przez obrońców gości.

1
1
1
8
39'

Groźny strzał Kerema Demirbaya. Rune Jarstein dotknął piłkę opuszkami palców. Sędzia tego nie dostrzegł i zacznie od bramki Hertha Berlin.

1
1
4
3
36'

Próbowali odpowiedzieć zawodnicy Bayeru Leverkusen. Ostre dośrodkowanie Wendella i udana interwencja bramkarza Herthy Berlin.

2
2
3
35'

Żółtą kartkę otrzymał Leon Bailey (Bayer 04 Leverkusen).

1
1
1
1
4
33'

Goool! Bramkę strzelił Jhon Cordoba (Hertha Berlin). Co się dzieje w Berlinie! Hertha prowadzi już 3:0. Znów kontra gospodarzy. Do akcji podłączył się Deyovaisio Zeefuik, który nie zdołał pokonać bramkarza rywali. Chwila zamieszania w polu karnym Bayeru Leverkusen. Piłkę przejął Jhon Cordoba i podwyższył prowadzenie płaskim strzałem obok golkipera gości.

Hertha Berlin
9
3
2
5
7
29'

Próbowali szybciej zagrać na lewej stronie gospodarze. Zbyt mocne dośrodkowanie Dodiego Lukebakio.

1
2
3
1
26'

Goool! Bramkę strzelił Matheus Cunha (Hertha Berlin). Kontra zabójczo skutecznej Herthy Berlin. Lucas Tousart na prawą stronę do Dodiego Lukebakio, który poczekał na kolegów. Piłkę dostał od niego Matheus Cunha. Zawodnik gospodarzy w sytuacji sam na sam strzelił obok wychodzącego golkipera Bayeru Leverkusen.

15
8
2
3
4
24'

Żaden z zawodników gości nie zamykał dośrodkowania aktywnego Jeremiego Frimponga.

1
1
1
22'

Akcja Bayeru Leverkusen zakończona strzałem z dalekiej odległości Kerema Demirbaya. Wysoko nad bramką.

1
21'

Znów groźne dośrodkowanie Jeremiego Frimponga z prawej strony. Łapie piłkę golkiper Herthy Berlin.

2
18'

Bayer Leverkusen przeważa w ostatnich minutach.

2
1
2
16'

Indywidualna akcja Leona Baileya. Dośrodkowanie zawodnika gości blokują obrońcy Herthy Berlin. Rzut rożny dla Bayeru Leverkusen.

2
1
1
1
14'

Znów dobrą okazję do strzelenia gola miał Patrik Schick. Napastnik Bayeru Leverkusen główkował po dośrodkowaniu Jeremiego Frimponga jednak bardzo niecelnie.

2
1
2
1
11'

Tym razem dobra sytuacja dla Bayeru Leverkusen. Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Patrik Schick jednak jego strzał głową przeleciał obok prawego słupka.

1
1
2
9'

Znów aktywnie Hertha Berlin na prawej stronie boiska. Starcie z udziałem Dodiego Lukebakio. Piłkarz gospodarzy leży na murawie.

5
2
3
1
4'

Goool! Bramkę strzelił Deyovaisio Zeefuik (Hertha Berlin). Ależ otwarcie Herthy Berlin! Przejął piłkę po prawej stronie Dodi Lukebakio. Napastnik gospodarzy podał do Deyovaisio Zeefuika. Ten oddał precyzyjny strzał po długim rogu z linii pola karnego. Futbolówka odbiła się jeszcze od słupka. Golkiper gości bez szans.

13
8
1
10
6
2'

Wybijają piłkę zawodnicy Bayeru Leverkusen.

1
2
6
2'

Podłączył się do akcji Deyovaisio Zeefuik. Rzut rożny dla gospodarzy.

2
1
1
2
1
15:21

Spotkanie poprowadzi sędzia Felix Brych.

2
3
2
2
15:21

Dla zespołu ze stolicy Niemiec będzie to ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Drużyna Pala Dardaia zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli.