Hertha Berlin - zmiana: schodzi Jhon Cordoba, wchodzi Krzysztof Piatek.

Sędzia doliczył 3 min minuty.

2
1
90'

Obraz gry się nie zmienia. Piątek cały czas czeka przy linii, a Union stara się atakować.

1
1
2
2
5
88'

Atak pozycyjny Unionu, ale wszystko toczy się daleko od pola karnego gości.

2
1
2
2
2
86'

Krzysztof Piątek szykowany do wejścia na boisko.

6
3
4
85'

Coraz mniej czasu do zakończenia meczu. W drugiej połowie niewiele się dzieje. Więcej jest fauli, wzajemnych przepychanek, ingerencji sędziego niż zagrań stricte piłkarskich.

2
3
2
84'
ZMIANA

1.FC Union Berlin - zmiana: schodzi Petar Musa, wchodzi Joel Pohjanpalo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Petar Musa #24
1
82'

Piłka zagrana w pole karne Herthy, lecz Musa nie do końca wiedział, jak ma się złożyć do strzału. Ostatecznie trącił piłkę głową, ale nie było żadnego zagrożenia.

2
1
81'

Dziesięć minut do końca spotkania. Schlotterbeck ryzykownie podawał do własnego bramkarza i ten musiał ofiarnie interweniować poza polem karnym.

1
1
79'
ZMIANA

Hertha Berlin - zmiana: schodzi Matteo Guendouzi, wchodzi Sami Khedira.

77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Santiago Ascacibar (Hertha Berlin).

1
1
1
75'

Kwadrans do końca meczu. Wciąż z ławki nie podniósł się Krzysztof Piątek.

1
1
1
3
5
73'
ZMIANA

1.FC Union Berlin - zmiana: schodzi Grischa Promel, wchodzi Marcus Ingvartsen.

Marcus Ingvartsen #32
Grischa Promel #21
1
72'

W ataku pozycyjnym zawodnicy Herthy, ale nie przynosi to żadnych efektów. Union szczelnie się broni i nie pozwala na przedostanie się w okolice własnego pola karnego.

2
1
1
70'

Wścieka się Cordoba, bo jego zdaniem rywal ściągał go za koszulkę. Sędzia ponownie jednak nie reaguje.

1
2
67'

Mniej ciekawy okres meczu. Niewiele dzieje się na boisku. Gra toczy się głównie w środkowej strefie.

1
1
65'

Ponownie zaiskrzyło pomiędzy zawodnikami, jednak sędzia bardzo mądrze stara się zapanować nad emocjami. Nie pokazał żółtych kartek, a miał ku temu możliwości.

2
1
2
2
1
63'

Świetne dośrodkowanie Kruse w pole karne, ale... nie było tam żadnego z zawodników Unionu.

1
1
1
61'

Gentner bardzo ostro zaatakował przy linii bocznej jednego z rywali. Bez żółtej kartki dla zawodnika Unionu.

2
2
3
1
4
61'
ZMIANA

Hertha Berlin - zmiana: schodzi Dodi Lukebakio, wchodzi Santiago Ascacibar.

58'

Prosta strata Unionu na własnej połowie, co otworzyło szansę dla gości. Nieźle zapowiadała się ta akcja, piłkę przed polem karnym otrzymał Tousart, ale oddał bardzo niecelny strzał.

1
1
1
2
56'

Krzysztof Piątek ruszył na rozgrzewkę. Może to Polak okaże się bohaterem dzisiejszego meczu, tak jak w pierwszej konfrontacji obu drużyn, gdy strzelił dwa gole?

2
2
2
1
54'

Niecelny strzał głową Knoche. Piłka minęła bramkę Herthy o parę metrów.

1
1
2
3
53'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Torunarigha (Hertha Berlin).

2
1
1
1
52'

Hertha chciała rozegrać akcję od tyłu, ale Union podszedł bardzo wysoko. Schwolow zmuszony do dalekiego wykopu.

1
2
50'

Cunha zaatakował przeciwnika w twarz. Może mówić o szczęściu Brazylijczyk, bo to spokojnie mogła być żółta kartka.

1
2
1
1
2
49'

Przed szansą Union, dośrodkowanie Promela, ale w doskonałej sytuacji nie potrafił opanować piłki Musa.