VfB Stuttgart. Schodzi: Tanguy Coulibaly. Wchodzi: Philipp Klement.

VfB Stuttgart
3
80'

Gol! Strzelił Ansgar Knauff. Asystował mu Erling Haaland.

Nie nacieszyli się gospodarze kompromisowym wynikiem. Borussia Dortmund ponownie na prowadzeniu. Edin Terzić triumfuje, ponieważ perfekcyjne uderzenie do bramki Gregora Kobela oddał wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko Ansgar Knauff. Świetna wymiana ciosów!

Ansgar Knauff #36
7
4
3
77'

Gol! Strzelił Daniel Didavi. Asystował mu Tanguy Coulibaly.

VfB Stuttgart ponownie cieszy się z trafienia do bramki. Beniaminek zna sposób na zdobywanie bramek w ostatnim kwadransie podstawowego czasu. Karygodnie zachował się Mateu Morey, który swoim niedokładnym podaniem otworzył drogę do bramki Marwina Hitza. Szansa została wykorzystana przez aktywnego od momentu wejścia na boisko z ławki rezerwowych Daniela Didaviego

Asysta:
3
1
1
2
75'

Przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika Borussii Dortmund. Edin Terzić już przygotowuje do wprowadzenia z ławki rezerwowych Thorgana Hazarda, choć nie wiadomo, czy za kontuzjowanego Jude'a Bellinghama.

74'

VfB Stuttgart w posiadaniu futbolówki podobnie jak w początkowych minutach meczu. Rozegranie podsumowane uderzeniem zza pola karnego Daniela Didaviego. Marwin Hitz jest skoncentrowany i tym razem powstrzymał w bezpiecznym miejscu zmierzającą w kierunku bramki piłkę.

71'

Przewinienie na wysokości pola karnego Borussii Dortmund, więc była możliwość doprowadzenia do remisu po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry. Daniel Didavi złożył się do strzału nożycami i szczęśliwie został on zablokowany przez dobrze ustawionego Mahmouda Dahouda.

1
2
68'

VfB Stuttgart. Schodzi: Philipp Foerster. Wchodzi: Erik Thommy.

Philipp Foerster #20
1
67'

Borussia Dortmund. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Ansgar Knauff.

66'

Natychmiast VfB Stuttgart mogło ukarać przeciwnika za niewykorzystaną sytuację podbramkową Erlinga Haalanda. Futbolówka znalazła się w pobliżu Tanguya Coulibalego, któremu trzeba zarzucić jeszcze bardziej spektakularne pudło niż liderowi klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów.

1
1
65'

Wymiana podań Erlinga Haalanda z Marco Reusem. Piłka trafiła do reprezentanta Norwegii, przed którym otworzyła się szansa na pokonanie uderzeniem Gregora Kobela. Fatalnie spudłował najskuteczniejszy zawodnik Borussii Dortmund.

1
1
1
61'

VfB Stuttgart. Schodzi: Mateo Klimowicz. Wchodzi: Daniel Didavi.

Mateo Klimowicz #31
1
1
58'

Obudzili się gospodarze i przeprowadzili atak na obrzeżach pola karnego przeciwnika z wykorzystaniem Sasy Kalajdzicia. Blisko skutecznego młodzieńca znalazła się grupka podopiecznych Edina Terzicia i nie pozwoliła tym razem na zorganizowanie się do strzału.

1
2
56'

Bardzo bolesne lądowanie zespołu Pellegrino Matarazzo w drugiej połowie. Teraz to gospodarze muszą zainteresować się żwawszym atakowaniem i poszukaniem sposobu na pokonanie Marwina Hitza. Szkoleniowiec VfB Stuttgart powinien być wściekły na swoich podopiecznych.

1
52'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Mateu Morey.

Borussia Dortmund jest już na prowadzeniu. Przyjezdni spisali się znakomicie po rozmowie ze szkoleniowcem Edinem Terziciem oraz powrocie na boisko z szatni. Marco Reus miał dużo miejsca w polu karnym VfB Stuttgart i pokonał Gregora Kobela technicznym uderzeniem w kierunku dalszego narożnika. Mądrze zachował się Erling Haaland, który przepuścił podanie do lepiej ustawionego Niemca.

4
4
1
2
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Marc-Oliver Kempf za ostre przewinienie.

1
1
1
1
47'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Giovanni Reyna.

Krótko po przerwie gospodarze zostali trafieni. Jude Bellingham doprowadził do remisu po wymianie podań z Giovannim Reyną. Podopieczni Pellegrino Matarazzo wyglądali na kompletnie zdezorientowanych, przez co muszą już zapomnieć o swoim prowadzeniu.