1
1
2
84'

Kontra gospodarzy. Roussillon po indywidualnej akcji uderzył tuż obok słupka. Na pozycję wychodził Białek, ale nie doczekał się podania.

1
6
3
3
6
82'

Mbabu dośrodkował w pole karne. Wyszedł z tego centrostrzał i piłka opuściła boisko.

3
3
3
3
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Hernandez.

Bayern Monachium
2
3
9
77'

Lacroix przerwał akcję rozpędzonego Daviesa. Rzut rożny dla Bayernu.

9
1
3
3
76'

Boateng uderzył zza pola karnego. Prosto w ręce Casteelsa.

3
1
2
2
7
75'

Wrzutka w kierunku Comana. Ten nie dostał piłki, ale Bayern ma rzut rożny.

9
1
1
1
73'

Niecelny strzał głową Weghorsta. Piłkę pewnie chwycił Neuer.

5
1
2
73'
72'

Indywidualna akcja Brekalo, ale szybko stracił piłkę.

2
1
1
5
71'

Wrzutka Brekalo w pole karne. Piłki nie złapał Neuer, a nie zdołał do niej dopaść Weghorst.

2
1
2
2
1
68'

Potężne uderzenie Daviesa, ale tym razem Casteels nie zawiódł i sparował piłkę na rzut rożny.

9
5
2
4
2
66'

Groźny strzał Weghorsta. Poradził sobie z nim Neuer.

6
2
5
1
3
64'

Bayern w ostatnich minutach zepchnięty do defensywy.

1
1
2
2
8
61'

Po wrzutce z rzutu rożnego blisko oddania strzału był Weghorst.

2
1
2
7
60'
59'

Musiala ruszył z akcją i dograł wzdłuż pola karnego. Piłkę wybił Brooks.

4
3
6
4
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paulo Otavio.

3
3
56'

Choupo-Moting dograł do wychodzącego na czystą pozycję Sane. Ten miał przed sobą tylko bramkarza i uderzył obok słupka.

2
1
2
12
55'

VfL Wolfsburg. Schodzi: Ridle Baku. Wchodzi: Josip Brekalo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ridle Baku #20
2
3
4
54'

Gol! Strzelił Maximilian Philipp. Asystował mu Paulo Otavio. Jest nadzieja dla Wilków. Otavio dośrodkował w pole karne, tam nogę dołożył Philipp i zaskoczył Neuera.

15
4
4
11
19
51'

Bayern blisko gola! Casteels najpierw popisał się świetną interwencją po strzale Muellera, a następnie po uderzeniu Musiali piłkę z linii bramkowej wybił Lacroix.

7
1
1
3
1
48'

Spokojny początek drugiej połowy. Wilki starają się znaleźć sposób na defensywę rywali.

4
1
46'

Początek drugiej połowy!

7
2
3
3
3
45+2'

Wrzutka z kornera w kierunku Brooksa. Ten głową uderzył nad poprzeczką.

3
1
1
1
5
45+1'

Schlager próbował dośrodkować w pole karne, lecz wywalczył tylko rzut rożny.

5
3
2
2
4
45'

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

1
1
1
4
2
44'

Nieudana wrzutka Philippa z rzutu wolnego. Od bramki zacznie Neuer.

2
2
1
4
5
42'

Jeszcze przed przerwą Wolfsburg chce zdobyć kontaktową bramkę i częściej jest przy piłce, ale nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę rywali.

1
1
1
7
40'

Akcja Wilków przerwana. Weghorst był na spalonym.

1
3
1
2
37'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Thomas Mueller. I szybka odpowiedź Bayernu! Dośrodkowanie Muellera w kierunku Musiali. Ten - choć miał trudną pozycję - to oddał strzał głową. Casteels pozorował interwencję i tylko obserwował, jak piłke wpada do bramki.

44
20
6
6
13
35'

Gol! Strzelił Wout Weghorst. Asystował mu Xaver Schlager. VfL Wolfsburg łapie tlen! Schlager przechwycił piłkę na połowie rywala, dograł do Weghorsta, a ten technicznym strzałem - bez przyjęcia - pokonał Neuera. Piłka potoczyła się niczym po polu golfowym i przy słupku wpadła do bramki.

7
5
4
7
26
34'

Dośrodkowanie Baku w pole karne. Nie było tam żadnego z graczy Wilków.

2
1
5
33'

Kontra Bayernu. Mueller znów wyłożył piłkę do Sane, a ten koszmarnie spudłował.

1
1
1
1
7
31'

Mueller w polu karnym dograł do Sane. Ten uderzył tuż nad poprzeczką.

2
1
7
30'

Złe podanie Otavio. Akcja gospodarzy zakończona stratą.

1
1
4
1
29'

Sane przewrócił się w polu karnym, ale nie doszło do kontaktu między nim i Brooksem. Gramy dalej.

2
1
2
3
26'

Sane huknął z dystansu. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
4
2
2
24'

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Ależ koszmarny błąd Casteelsa! Po wrzutce Alaby golkiper Wilków powinien bez problemów złapać piłkę, ale zamiast tego strącił ją pod nogi Choupo-Motinga, a ten wykorzystał prezent i wpakował piłkę do pustej bramki.

40
19
6
8
8
23'

Dobrze zapowiadała się ta akcja Wolfsburga, ale po wrzutce Baku piłkę wybił Pavard.

4
3
2
19'

Gospodarze starają się szybko odrobić straty, lecz mają problem, by przedrzeć się pod pole karne rywali.

1
3
3
3
17'

Baku starał się dograć w pole karne, lecz wywalczył tylko rzut rożny.

1
2
1
3
16'

Akcja Wolfsburga przerwana z powodu spalonego.

4
1
1
2
15'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Alphonso Davies. Akcja Daviesa lewym skrzydłem. Gdy wydawało się, że stracił koncepcję, to oddał piłkę do Musialy. Ten ograł obrońcę i oddał strzał. Pozornie łatwy do obrony, lecz Casteels popełnił błąd i piłka po jego ręce wpadła do bramki. 0:1.

38
14
6
4
4
14'

Długa akcja Bayernu przerwana przez obrońców Wolfsburga.

1
1
2
3
4
11'

Bayern spokojnie rozgrywa piłkę i szuka szansy na przeprowadzenie groźnej akcji. Obrona gospodarzy nie popełnia jednak błędów.

3
2
9
8'

Dalekie podanie do Joao Victora. Ten źle przyjął piłkę, ale i tak był na spalonym.

3
2
4
6'

Bez zagrożenia po rzucie rożnym w wykonaniu gospodarzy.

2
1
2
2
1
5'

Ależ odpowiedź Wilków! Philipp dograł do Baku, a Bayern przed stratą gola uratował Neuer.

2
1
1
2
4
4'

Ekwilibrystyczne podanie Boatenga do Choupo-Motinga, ten przejął piłkę i uderzył z szesnastu metrów. Casteels z problemami obronił ten strzał.

7
1
1
3
3'

Sane starał się przedrzeć przez defensywę rywali, ale stracił piłkę.

2
3
1
1'

Pierwszy strzał gospodarzy. Schlager uderzył obok bramki.