3
1
2
86'

W polu karnym Tah odegrał do Tapsoby. Ten uderzył tuż nad bramką. Gdyby padł gol, to nie zostałby uznany, bo piłkarz Bayeru był na spalonym.

3
3
1
2
2
83'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Daley Sinkgraven. Wchodzi: Wendell.

81'
ZMIANA

Bayern Monachium. Schodzi: Jamal Musiala. Wchodzi: Christopher Scott.

2
81'
ZMIANA
3
2
4
1
4
81'

Groźny strzał Amiriego. Znów nie zawiódł Neuer.

5
1
1
1
80'

Dwójkowa akcja Musialy i Choupo-Motinga. Strzelił ten pierwszy, ale uderzenie obronił Hradecky.

3
1
2
5
77'

Choupo-Moting wyłożył piłkę do Sane. Ten uderzył kilka metrów nad poprzeczką.

1
1
1
6
76'

Strzał Bellarabiego z okolic narożnika pola karnego. Znów pewną interwencją popisał się Neuer.

4
1
1
3
75'

Świetne uderzenie Amiriego zza pola karnego. Jeszcze lepsza interwencja Neuera, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
1
1
1
3
74'

Bayern blisko podwyższenia prowadzenia. Musiala uderzył tuż obok słupka.

1
2
1
5
73'

Po wrzutce z rzutu wolnego pewnie piłkę złapał Hradecky.

1
1
1
2
2
70'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Sven Bender. Wchodzi: Nadiem Amiri.

2
1
1
4
69'

Groźnie pod bramką Bayernu. Najpierw poprzeczka, a następnie minimalnie niecelny strzał Bellarabiego.

2
3
2
69'

Mocny, ale bardzo niecelny strzał Sane zza pola karnego.

1
1
1
3
67'

Gramy dalej! Choupo-Moting był na spalonym.

2
2
7
66'

Sytuacja jest sprawdzana przez system VAR.

5
4
2
2
6
66'

Piłka w bramce Bayeru, ale gola nie ma. Zdaniem arbitra Choupo-Moting był na spalonym.

3
1
4
5
65'

Bez zagrożenia pod bramką Bayeru po wrzutce z rzutu rożnego.

2
1
1
1
4
64'

Szarża Musialy, po której Bayern wywalczył rzut rożny.

4
1
1
2
63'
ZMIANA
9
4
2
2
5
63'
ZMIANA
63'
ZMIANA
62'

Sinkgraven już w polu karnym szykował się do strzału, lecz stracił piłkę.

4
2
2
2
3
61'

Bayer w ostatnich minutach częściej przy piłce, ale kompletnie nie przekłada się to na ofensywne akcje.

3
2
60'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Charles Aranguiz. Wchodzi: Kerem Demirbay.

56'

Akcja Bayernu przerwana z powodu spalonego.

2
2
3
4
5
53'

Potężny strzał Kimmicha z trzydziestu metrów. Piłka po rykoszecie opuściła boisko.

8
2
5
1
5
52'

Hradecky popełnił błąd, ale bez konsekwencji. Złe wybicie bramkarza Bayeru i piłka trafiła do gospodarzy. Hradecky poradził sobie ze strzałem Muellera.

2
1
6
3
3
51'

Niedokładny strzał Comana. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

1
1
3
2
2
49'

Bayer ruszył nieco odważniej niż w pierwszej połowie, ale nadal nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

1
2
1
3
46'

Początek drugiej połowy!

2
1
46'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Jeremie Frimpong. Wchodzi: Florian Wirtz.

Jeremie Frimpong #30
1
1
1
46'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Moussa Diaby. Wchodzi: Karim Bellarabi.

44'

Strzał Alaby z rzutu wolnego z blisko trzydziestu metrów. Niesamowitą interwencją popisał się Hradecky i uratował Bayer przed stratą gola.

5
2
7
3
6
42'

Groźna akcja Bayeru została przerwana z powodu spalonego.

4
2
1
2
1
39'

Musiala przed kolejną szansą na gola. Jego strzał obronił Hradecky.

4
1
2
9
6
38'

To była świetna akcja Bayernu, ale zakończona stratą. Musiala nie zdołał oddać strzału.

1
2
6
1
2
35'

Mocny strzał z dystansu Kimmicha. Hradecky odbił piłkę przed siebie. Dopadł do niej Choupo-Moting, lecz jego dobitka nie była celna.

8
3
2
9
4
34'

Kolejny strzał Alaby z dystansu i tym razem został zablokowany.

3
1
2
4
6
31'

Alaba zgarnął piłkę przed polem karnym. Po jego strzale piłkę pewnie złapał Hradecky.

2
3
6
5
4
30'

Wrzutka Daviesa w pole karne. W porę interweniował Tapsoba.

1
1
7
5
5
27'

Bayer nie potrafi zagrozić bramce rywala. Póki co jest to jednostronny mecz.

6
8
3
4
8
24'

Kolejny potężny strzał Kimmicha. Uderzenie Niemca zostało zablokowane.

14
5
10
10
9
23'

Diaby wdał się w drybling przed polem karnym. Stracił piłkę.

4
3
3
21'

Schick ruszył z kontrą. Po jego strzale piłkę złapał Neuer.

5
6
1
1
5
21'

Musiala uderzył z dwudziestu metrów. Po rykoszecie piłka trafiła w ręce bramkarza.

5
2
8
2
6
18'

Błąd Boatenga, ale bez konsekwencji. Bailey tylko na chwilę przejął piłkę.

12
2
8
6
7
16'

Bayern cierpliwie konstruuje kolejne akcje. Goście tylko tłem.

19
5
3
5
4
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua KimmichAleż bramka! Po wrzutce ze skrzydła piłka odbiła się od obrońcy Bayeru i trafiła do Kimmicha, który uderzył bez przyjęcia i kapitalnym strzałem pokonał bramkarza. Rummenigge i inni działacze Bayernu aż wstali i zaczęli bić brawo. Mało tego - piątkę przybili sobie Salihamidzić i Flick!

Bayern Monachium
98
48
18
8
15
12'

Coman strzelił zza pola karnego, ale nie była to udana próba.

11
8
6
9
9
10'

Frimpong ruszył z piłką, ale nie opanował jej w boisku. Akcja zakończona stratą.

10
3
6
8
6
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Davies wdał się w drybling pod polem karnym rywala, ale stracił piłkę. Ta trafiła do Alaby, który dośrodkował do Muellera. Niemiec dostawił nogę, lecz jego strzał obronił Hradecky. Golkiper Bayeru odbił piłkę prosto pod nogi Choupo-Motinga, który przyjął ją i uderzył bez zastanowienia.

78
40
11
5
10
7'

Neuer w ostatnich chwili powstrzymał Bailey'a i uratował Bayern przed stratą gola.

11
6
4
4
10
5'

Bailey zatańczył z piłką w polu karnym. Strzał jednak nie zagroził Neuerowi.

8
2
6
3
13
3'

Coman dostał podanie w polu karnym, lecz nie opanował piłki i nie oddał strzału.

4
3
4
1
6
2'

Wrzutka Pavarda w pole karne w kierunku Musialy. Nie było to jednak dokładne zagranie.