Liverpool FC
21' Jonny Evans 41' Diogo Jota 86' Roberto Firmino
Leicester City
45' James Justin 66' Nampalys Mendy
3:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniecz meczu. Liverpool FC ograł Leicester City 3:0!

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Liverpool FC. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Takumi Minamino.

Liverpool FC. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Divock Origi.

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu James Milner.

Liverpool FC prowadzi już 3:0! Świetnie z rzutu rożnego dośrodkował James Milner, a piłkę głową do bramki skierował Roberto Firmino.

The Reds atakowali prawą flanką i wywalczyli tylko rzut rożny.

Sadio Mane huknął sprzed pola karnego, jednakże skuteczną interwencją popisał się Kasper Schmeichel.

Czas ucieka, zaś Lisy nie potrafią rozegrać szybkiej, składnej akcji.

Nieudana akcja Leicester i futbolówkę do gry wprowadzi Alisson.

Marc Albrighton dośrodkował z prawego skrzydła, a piłkę pewnie złapał Alisson.

Roberto Firmino w sytuacji sam na sam z Kasperem Schmeichelem trafił w słupek! To powinien być gol dla The Reds.

Błąd gości w wyprowadzeniu piłki i Liverpool będzie miał rzut z autu.

Tabela Premier League:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore

Diogo Jota uderzał z około 14 metrów, jednakże został przyblokowany przez jednego z rywali.

Rzuty rożne:

Liverpool FC - 8

Leicester City - 2

Jamie Vardy znalazł się na ofsajdzie.

Liverpool zwolnił tempo, cofnął się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nampalys Mendy.

Nieudana akcja Lisów i do ataku znów ruszyli mistrzowie Anglii.

Posiadanie piłki:

Liverpool FC - 64 proc.

Leicester City - 36 proc.

Sporo pracy ma Kasper Schmeichel. Tym razem Duńczyk odbił piłkę po zagraniu w wykonaniu Diogo Joty.

Sadio Mane świetnie przymierzył, a jeszcze piękniej interweniował Kasper Schmeichel, ratując gości przed stratą trzeciego gola.

Liverpool FC. Schodzi kontuzjowany: Naby Keita. Wchodzi: Neco Williams.

Problemy zdrowotne ma Naby Keita i będzie potrzebował pomocy medycznej.

Jamie Vardy próbował dośrodkowywać spod linii końcowej boiska, ale został zablokowany przez rywala i będzie rzut rożny.

Czy podczas tego spotkania padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?

Początek drugiej odsłony starcia na Stadionie Anfield w Liverpoolu.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Liverpool FC prowadzi z Leicester City 2:0.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Justin.

Nieźle z dystansu przymierzył Youri Tielemans, a nie dał się zaskoczyć Alisson, który sparował piłkę do boku.

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Andrew Robertson.

Liverpool FC wygrywa już 2:0! Dokładnie z lewego skrzydła dośrodkował Andrew Robertson, a celnie główkował Diogo Jota.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie spotkania. W ofensywie znajduje się drużyna z Liverpoolu.

Uderzał Sadio Mane z mniej więcej 12 metrów, lecz piłkę pewnie złapał Kasper Schmeichel.

The Reds wymieniają kolejne podania na połowie podopiecznych Brendana Rodgersa.

Szarżował Jamie Vardy i będzie korner dla przyjezdnych.

Sadio Mane znalazł się na pozycji spalonej.

James Justin strzelił minimalnie niecelnie z narożnika pola karnego i grę od własnej bramki wznowi Alisson.

Sadio Mane był nieprzepisowo powstrzymywany przez Evansa blisko linii pola karnego Leicester.

Wysoki pressing The Reds i Lisy mają problem z wyjściem z piłką z własnej połowy boiska.

Aktualna tabela Premier League:

Minimalnie z kilku metrów przestrzelił Harvey Barnes. Zespół Leicester City był blisko doprowadzenia do remisu.

Diogo Jota sfaulował Kaspera Schmeichela i sędzia odgwizdał rzut wolny.

Gol samobójczy! Jonny Evans.

Liverpool FC wyszedł na prowadzenie 1:0! Fatalnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego interweniował Jonny Evans, który głową skierował piłkę do własnej bramki.

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy piłce znajdują się gospodarze.

Aktywny jest Sadio Mane, który stara się napędzać kolejne akcje ofensywne mistrzów Anglii.

Liverpool przechwycił piłkę na własnej połowie i szybko ruszył z kolejnym atakiem na bramkę Leicester.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

Diogo Jota nieźle przymierzył sprzed pola karnego, zaś futbolówkę do boku sparował Kasper Schmeichel. Kolejne ostrzeżenie dla gości.

Ekipa Leicester City w ostatnim czasie znajduje się w bardzo dobrej formie. Lisy wygrały 6 ostatnich spotkań biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki (3 zwycięstwa w Premier League i 3 triumfy w Lidze Europy).

Liverpool FC - 47 proc.

Leicester City - 53 proc.

Curtis Jones huknął z ostrego kąta, ale udanie interweniował Kasper Schmeichel, który odbił piłkę na rzut rożny.

James Justin faulował i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

Fabinho zagrał skutecznie w obronie i przerwał atak Lisów prawym skrzydłem.

The Reds przystąpili do spotkania osłabieni między innymi brakiem: Virgila van Dijka (kontuzja), Thiago Alcantary (kontuzja), Jordana Hendersona (kontuzja), Trenta Alexandra-Arnolda (kontuzja) czy Mohameda Salaha (choroba - koronawirus).

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Liverpool FC - Leicester City!

Czy Liverpool FC pokona Leicester City?

Konfrontację poprowadzi sędzia Chris Kavanagh.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 9. kolejki Premier League Liverpool FC - Leicester City. Początek niedzielnej potyczki zaplanowano na godzinę 20:15.