Liverpool FC
3' Neco Williams 24' Mohamed Salah 59' Georginio Wijnaldum 67' Joel Matip 78' Nelson Semedo
Wolverhampton Wanderers
89' Joao Moutinho
4:0

Koniec. Liverpool 4:0 pokonał Wolverhampton i jest wiceliderem Premier League.

Wilki jeszcze starają się coś zdziałać. Jednak dość chaotycznie.

Sędzia doliczył 3 minuty, a na boisku sprzed pola karnego obok słupka uderzył Salah.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Moutinho.

Cały czas w ataku Wilki, Liverpool już nie chce szukać kolejnych goli.

Szukają goście honorowego gola. Liverpool nasycony cofnął się i pozwala wykazać się głodnym Wilkom.

Strzelał Leander Dendoncker, piłkę zdołał odbić bramkarz The Reds!

Wolverhampton. Schodzi: Pedro Neto. Wchodzi: Vitinha.

Gol samobójczy! Nelson Semedo. Z prawej strony płasko dogrywał Trent Alexander-Arnold, a starający się wybić piłę wślizgiem Semedo wpakował futbolówkę do własnej bramki. 4:0!

Z pola karnego uderzył Jones, wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

Liverpool FC. Schodzi: Roberto Firmino. Wchodzi: Diogo Jota.

Wolverhampton. Schodzi: Daniel Podence. Wchodzi: Rayan Ait Nouri.

Głową z sześciu metrów uderzał Leander Dendoncker, wprost w ręce bramkarza.

Gol! Strzelił Joel Matip. Asystował mu Mohamed Salah. Dośrodkowanie na piąty metr, do piłki doszedł Matip i mocnym uderzeniem głową trafił na 3:0!

The Reds w ataku, gracze Wolverhampton już nie wierzą, że coś w potyczce są w stanie zmienić.

Wolverhampton. Schodzi: Ruben Neves. Wchodzi: Fabio Silva.

Liverpool prowadzi dwoma golami, gospodarze mogą w tyłach trochę ryzykować i czynią to.

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Jordan Henderson. Henderson do Wijnalduma, ten mógł podawać, ale uderzył z ok. 17 metrów. W samo okienko. 2:0!

Piłka spadła pod nogi Connora Coady'ego, ale w bramkę defensor nie trafił.

Optyczna przewaga Liverpoolu. Wydaje się, że drugi gol zamknie marzenia Wilków.

Robertson do Mane, a ten okrutnie spudłował z ok. 11 metrów. Jak to nie wpadło?

Akcja Wilków, dośrodkowanie z prawej strony pewnie wyłapał bramkarz The Reds. Ma chłopak potencjał, trzeba to przyznać.

Przerwa w grze, problemy technicznie ma sędzia.

Mocny strzał Mane, Rui Patricio z problemami obronił.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Liverpool prowadzi 1:0.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej. Sędzia uznał, że gracz gości "przyaktorzył".

Sędzia jeszcze sam biegnie sprawdzić zdarzenie.

Dyskusyjna decyzja sędziego. Trwają jeszcze analizy VAR.

Rzut karny dla Wilków! Sędzia uznał, że Conor Coady był faulowany!

Rzut wolny dla Wilków. Moutinho dośrodkował, piłka została wybita na rzut rożny.

Zbliżamy się do przerwy. Liverpool ma mecz pod kontrolą. Goście jednak starają się szukać okazji na wyrównanie.

Przerwa w grze. Na boisku leży opatrywany jeden z zawodników gospodarzy. To Curtis Jones.

Salah uderzył z rzutu wolnego, nad murem, ale słabo i wprost w ręce bramkarza.

Neto wpadł z piłką w pole karne, mocne dogranie złapał jednak bramkarz.

Dwa kwadranse za nami. Zdobyty gol dodał Liverpoolowi spokoju. Goście niewiele potrafią zdziałać.

Po zdobyciu gola Liverpool nie cofnął się i czeka na to, co zrobią goście.

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Koszmarny błąd popełnił Coady. Zagranie z głębi pola, defensor chciał zgrać piłkę do partnera. Intencje obrońcy wyczuł Salah, przejął futbolówkę i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 1:0!

Mane wpadł z piłką w pole karne, do dogrania wzdłuż bramki nikt jednak nie doszedł.

Mocne dogranie z prawej strony Traore, do piłki jednak nikt nie doszedł.

Daniel Podence technicznie uderzył z okolic linii pola karnego. Bramkarz kapitalnie w bramce końcami palców zbił futbolówkę na korner.

Traore dośrodkował z prawej strony, jednak do piłki nikt nie doszedł.

Mocno z pola karnego dogrywał Robertson, defensor trafił w głowę Mane, piłka poszybowała ponad bramką.

Sporo walki w środku pola, ale jak na razie niewiele okazji bramkowych.

Wyrównane pierwsze minuty. Goście nie zamierzają się bronić, szukają szybkiej bramki. Podobnie Liverpool.

Neves uderzył z rzutu wolnego, piłka przeleciała metr ponad bramką.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Neco Williams.

Pierwsza akcja The Reds, dogranie z lewej strony Mane, piłkę na korner wybił obrońca.

Gramy!

Piłkarze już na boisku. W końcu mecz z kibicami. Ależ nam tego brakowało.

Mecz poprowadzi Craig Pawson.

Kto wygra mecz?

Ostatni niedzielny mecz w Premier League. 4. aktualnie w tabeli Liverpool podejmuje 10. Wolverhampton. Gospodarzom wygrana da pozycję wicelidera.