Fulham FC
19' Joachim Andersen 25' Bobby De Cordova-Reid 47' Mario Lemina 75' Ademola Lookman
Liverpool FC
31' Curtis Jones 79' Mohamed Salah
1:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Liverpool mógł zostać liderem tabeli, ale tylko zremisował i w dalszym ciągu w Premier League jest 2.

Liverpool stara się jeszcze atakować, ale brakuje gościom dokładności.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Fulham FC. Schodzi: Ademola Lookman. Wchodzi: Joe Bryan.

Atak pozycyjny gości, miejscowi fani obgryzają paznokcie. Do końca jednak jeszcze sporo czasu.

Liverpool FC. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Divock Origi.

Indywidualna akcja Jonesa zakończona płaskim uderzeniem. Areola zdołał złapać piłkę!

Uspokoiła się gra, wydawało się, że Liverpool ruszy po więcej. Jednak goście dość spokojnie.

Fulham FC. Schodzi: Mario Lemina. Wchodzi: Harrison Reed.

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Strzał Salaha, piłka odbiła się od ręki bramkarza, ale ostatecznie znalazła się w bramce. 1:1!

Wijnaldum uderzył z rzutu wolnego, piłkę ręką zatrzymał Kamara. Będzie rzut karny!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ademola Lookman.

Rzut rożny dla Fulham, po dośrodkowaniu piłkę wybili obrońcy.

Minuty płyną, Fulham wypchnął Liverpool od własnego pola karnego. Jednak gra toczy się na połowie gospodarzy.

Dogranie z rogu, głową z pięciu metrów uderzał Oluwatosin Adarabioyo.

Coraz bardziej dramatycznie bronią się gospodarze, Liverpool jednak cały czas nie potrafi postawić kropki nad "i".

Henderson wpadł z piłką w pole karne, strzał na korner wybił bramkarz!

Dwa kwadranse do końca. Liverpool w ataku, ale cały czas czegoś brakuje gościom.

Opatrywany jest Lemina, wszystko wygląda na to, że jest w porządku ze zdrowiem gracza gospodarzy.

Akcje The Reds płaskim strzałem zakończył Jones. Areola na posterunku.

Cały czas jesteśmy w okolicach pola karnego. Liverpool szuka wyrównania.

Liverpool w ataku, szybko swoje akcje starają się rozgrywać mistrzowie Anglii. Jak długo Fulham da radę odpierać próby?

Żółtą kartkę otrzymał Mario Lemina.

Sporo się dzieje, najpierw musiał interweniować Alisson, po chwili po drugiej stronie do parady zmuszony Areola.

Liverpool FC. Schodzi: Joel Matip. Wchodzi: Takumi Minamino.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Na razie mamy niespodziankę, ale Liverpool zrobił niewiele, aby tak nie było.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Najlepsza okazja gości. Z pola karnego uderzał Salah, w bramkę jednak nie trafił.

Liverpool cały czas w natarciu, ale cały czas bez szansy na wyrównanie.

Szybkie wyjście Fulham, dogranie Cavaleiro, nikt nie zamknął podania.

W końcu aktywniejszy w ofensywie jest Liverpool, mistrzowie Anglii nie potrafią jednak stworzyć sobie dobrej szansy.

Jedna z nielicznych prób ataku Liverpoolu. Piłka padła łupem bramkarza.

Powinno być 2:0! Z bliska w Alissona uderzył Adarabioyo, ale wydaje się, że był na spalonym.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Curtis Jones.

Fulham prowadzi i wciąż prezentuje się lepiej od dość śniętego Liverpoolu.

Gol! Strzelił Bobby De Cordova-Reid . Asystował mu Ademola Lookman. Po rzucie rożnym piłkarze Liverpoolu przejęli piłkę, ale po chwili ją stracili. Zagranie do Reida, a ten mierzonym strzałem pokonał Alissona. 1:0!

I po raz kolejny dobrze w bramce Alisson, który odbił strzał Lookmana.

Korner dla Fulham dogrywał Ivan Cavaleiro, ale zbyt mocno.

Fulham cały czas bardzo ambitnie, gospodarze nie ustępują gościom, a nawet są groźniejsi od nich.

Żółtą kartkę otrzymał Joachim Andersen.

Sami sobie strzelimy "karniaka". Nie ma "jedenastki", jest rzut rożny.

Sędzia sam biegnie sprawdzić co i jak. Naszym zdaniem "wapno" ewidentne.

Jest analiza VAR! Sędziowie sprawdzają czy Fabinho nie podciął Cavaleiro.

Szybkie wyjście gospodarzy, z siedmiu metrów uderzał Ivan Cavaleiro, Alisson zdołał odbić piłkę! Groźne są kontry Fulham.

Optyczna przewaga należy do mistrzów Anglii. Jednak Fulham dość skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

Zamieszanie w polu karnym, ale akcja przerwana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

Atak pozycyjny Liverpool. Po odważnym początku Fulham niewiele pozostało.

Jesteśmy po drugiej stronie, strzał Firmino przyblokowany, piłkę pewnie złapał bramkarz.

Ivan Cavaleiro ruszył na bramkę Alissona, strzał na rzut rożny sparował bramkarz!

Ofensywnie w mecz weszli gospodarze. Przed momentem uderzał Mario Lemina, nie trafił jednak w bramkę.

Gramy!

Mecz poprowadzi Andre Marriner.

Kto wygra mecz?

Liverpool w przypadku zwycięstwa zostanie liderem Premier League. Fulham walczy o utrzymanie, plasuje się tuż nad strefą spadkową.