Leeds United
9' Romaine Sawyers 30' Ezgan Alioski 36' Jack Harrison 40' Rodrigo Moreno 41' Ezgan Alioski 72' Raphinha
0:5
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec! Piłkarze Leeds United mogą sobie przybić piątkę. Rozbili na The Hawthorns West Bromwich Albion 5:0.

Jeszcze górna piłka w poszukiwaniu Dallasa, lecz została przechwycona.

Ale nie spodziewamy się tu zwrotów akcji.

Dwie minuty doliczone.

Dallas wypuszcza podaniem Pablo Hernandeza, ale za mocne to zagranie.

Strzał Robinsona zza pola karnego ponad bramką.

Leeds chce więcej i szuka szóstego gola. Phillips zagrał do Alioskiego, ale nic z tego.

Harrison zagrywa w stronę pola karnego, ale jest tam Struijk.

Dwa rzuty rożne mieli goście, poradzili sobie obrońcy.

Dośrodkowanie Dallasa nie zostało zamknięte przez nikogo.

Leeds United. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Helder Costa.

Strzał Bamforda ginie gdzieś w nogach obrońców.

Rzut rożny dla Leeds. Phillips jednak dośrodkował niecelnie.

Tak tak, my też już odpalamy mecz Krzysztofa Ratajskiego na MŚ w darta, ale jeszcze wytrwamy te 15 minut.

West Bromwich Albion. Schodzi: Grady Diangana. Wchodzi: Filip Krovinović.

Gol! Strzelił Raphinha.

Dallas na jeden kontakt z Shackletonem wyprowadził piłkę z własnej połowy. A pod polem karnym rywali był już gotowy Brazylijczyk, który zszedł do środka i uderzył lewą nogą w bramkę obok bezradnego Johnstone'a.

Rzut rożny dla West Bromwich Albion. Był. I tyle odnotujemy.

Faktycznie udało się zahamować napór Leeds wprowadzeniem Ivanovicia. Ten teraz przerwał akcję faulem.

Stuart Dallas usiłował przedtrzeć się z piłką samotnie, ale mu się to nie udało. Zatrzymał się na obrońcach WBA.

Rozochocił się Bamford, ale na razie trudno mu o swobodę na pozycji strzeleckiej.

Leeds United. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Jamie Shackleton.

Problemy z wyprowadzeniem piłki mają goście. Podanie do Mesliera, ten zagrywa prosto pod nogi Diangany. Okazja na gola kontaktowego, ale francuski bramkarz Leeds odkupuje winy.

Miękka wrzutka Klicha na piąty metr w stronę partnera, ale ten nie sięgnął piłki.

Faul w ataku Sawyersa.

A teraz jesteśmy już po drugiej stronie boiska, także w narożniku.

Rzut rożny dla Leeds wykonywał Raphinha, ale na razie obrona WBA sobie radzi.

Zablokowane dośrodkowanie Klicha przez O'Shea.

Wygląda na to, że wejście Ivanovicia to obrona wyniku 0:4 przez Sama Allardyce'a.

Wrzutka Alioskiego, ale źle zaadresowana.

Zaczynamy drugą połowę gry.

Czy WBA zdobędzie gola honorowego w II połowie?

Koniec pierwszej połowy. Na razie mamy dominację Leeds United na The Hawthorns.

Jest strzał w okolice bramki Leeds. Ale zatrzymał ją Struijk.

Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa gry.

Z daleka próbował Raphinha, ale odbija piłkę Johnstone.

Tak, my też zaczęliśmy sprawdzać punktację w Fantasy Premier League...

Żółtą kartkę otrzymał Ezgan Alioski.

Gol! Strzelił Rodrigo Moreno. Asystował mu Mateusz Klich.

Zaczął akcję Hiszpan na własnej połowie długim wysokim podaniem do Klicha, ten przetrzymał ją chwilę i poczekał, aż Rodrigo dobiegnie w okolice 20 metra, a następnie odda strzał. West Brom przyjmuje kolejne ciosy.

Alioskiemu oderwał się numer od koszulki.

Gol! Strzelił Jack Harrison. Asystował mu Patrick Bamford.

Akcję lewą stroną rozpoczął Alioski, zagrał do Harrisona, który schodził w stronę pola karnego, ale zanim tam wszedł, wymienił sobie piłkę z Bamfordem. Obrońcom WBA ma prawo odechcieć się gry po takiej bramce.

Rajd Raphinhii przerwany przez obrońców.

Na razie nie zanosi się na zmianę obrazu gry.

Gol! Strzelił Ezgan Alioski.

Dośrodkowanie Rodrigo z prawej strony wybijają obrońcy, ale piłka trafia z drugiej strony pod nogi Macedończyka, a ten z pierwszej piłki uderza w okienko! 2:0!

Zawsze jakiś rekord...

To był akurat rzut rożny zagrany do tyłu. Nic nie przyniósł.

Sawyers na rzut rożny. Kolejna szansa dla Pawii.

Z całą stanowczością możemy napisać, że tempo meczu mocno się rozluźniło.

Napędzał akcję Mateusz Klich, później Stuart Dallas, ale poradzili sobie obrońcy WBA.

Strzał Kalvina Phillipsa odbija Johnstone. Leeds cały czas próbuje.

Rodrigo z Harrisonem mocno się przepychali w polu karnym, ale i tak wszystko wyjaśnił wybiciem piłki ręką Meslier.

Zagranie Furlonga w pole karne wybite przez obrońców. Będzie rzut rożny dla miejscowych.

Sawyers chce odkupić winy za samobója i szarżuje z piłką. Na razie jednak bez skutku.

Zablokowane zagranie Jacka Harrisona przez obrońców West Bromwich Albion.

71 procent posiadania piłki w pierwszym kwadransie mają piłkarze Leeds United.

Wrzutka Phillipsa, ale łapie ją bez problemu Meslier.

Klich długim podaniem szukał Raphinhii, ale to było za mocne zagranie.

Gol samobójczy! Romaine Sawyers.

Zawodnik z St. Kitts i  Nevis był pod presją rywala i zagrał na pamięć do Sama Johnstone'a. Problem w tym, że piłka leciała w światło bramki, a bramkarza WBA tamm nie było... 1:0 dla Leeds!

Dobra interwencja wracającego we własne pole karne Bamforda.

Pierwszy stały fragment gry dla gospodarzy. To będzie rzut wolny

Dobra interwencja O'Shea na Harrisonie.

Rodrigo Moreno wrzuca piłkę w szesnastkę, ale nikogo z jego kolegów tam nie było.

Semi Ajayi wybija piłkę z własnego pola karnego. Wygląda na to, że goście od razu chcą tu przejąć inicjatywę.

Już szukają goście dośrodkowania na Patricka Bamforda, ale na razie obrońcy WBA czujnie.

Jak widać, w wyjściowym składzie Pawii jest Mateusz Klich. Na ławce gospodarzy siedzi Kamil Grosicki.