West Ham United
45+1' Jarrod Bowen 66' Michail Antonio
West Bromwich Albion
51' Matheus Pereira 90+3' Conor Gallagher
2:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. West Ham pokonał West Bromwich 2:1.

Żółtą kartkę za symulkę otrzymał Conor Gallagher.

Szukają punktu goście. Jednak grają dość wolno.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Uderzał Furlong, ale z ośmiu metrów przestrzelił!

West Bromwich w końcu pod bramką West Hamu, jednak bez zagrożenia.

West Ham pod polem karnym gości. Minuty płyną, gracze West Bromwich cały czas bezradni z przodu.

West Bromwich Albion. Schodzi: Jake Livermore. Wchodzi: Hal Robson-Kanu.

W końcu strzał gości, Gallagher uderzył, ale wprost w Fabiańskiego.

Przyjezdni cały czas nie są w stanie zagrozić West Hamowi. Gra przeniosła się do środka pola, jednak do pola karnego gospodarzy daleko.

Rice kolejny raz uderzał z dystansu, piłka poszybowała ponad bramką.

Cały czas w ataku West Ham United, goście nie potrafią wyjść z własnej połowy.

West Bromwich Albion. Schodzi: Kamil Grosicki. Wchodzi: Darnell Furlong.

Strzelał Jarmolenko, jednak w zasięgu bramkarza. West Ham wciąż w natarciu.

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Andrij Jarmolenko. Dośrodkowanie z lewej strony, Jarmolenko zgrał piłkę głową do Antonio na siódmy metr, a ten zdobył gola. 2:1!

Z trudnej pozycji uderzał Rice, ale w bramkę nie trafił!

Lanzini uderzał z dziesięciu metrów, piłkę z bramki wybił obrońca. Po chwili uderzał Rice, ale tuż obok słupka!

W końcu West Ham w ataku, dogranie z rzutu rożnego, ale zagrożenia pod bramką gości nie było.

Ruszył lewą stroną Grosicki, dogranie w pole karne, ale piłkę wybił obrońca.

Arbiter słusznie uznał trafienie. 1:1, a mecz się rozkręca.

Jeszcze trwa analiza VAR. W momencie uderzenia jeden z zawodników gości był na spalonym.

Gol! Strzelił Matheus Pereira. Asystował mu Kamil Grosicki. Grosicki do Pereiry, ten przebiegł z piłką kilka metrów i uderzył z ok. 16 metrów. Fabiański był bez szans. 1:1!

Callagher z piłką osiem metrów przed bramką. Dogranie było jednak złe, wprost w ręce Fabiańskiego.

Goście nie potrafią przedostać się pod pole karne West Hamu. Gospodarze mecz mają pod kontrolą.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Gospodarze prowadzą po golu do szatni. Fabiański ma pracy niewiele, Grosicki jest niewidoczny.

Gol! Strzelił Jarrod Bowen. Asystował mu Vladimir Coufal. A jednak West Ham zadał cios. Zagranie na prawo, z pierwszej piłki odegrał Coufal i... trafił Bowena w klatkę piersiową. Bramkarz bez szans. 1:0!

Sędzia doliczył minutę.

Said Benrahma uderzał z pola karnego, został jednak przyblokowany.

Strzał sprzed pola karnego oddał Rice. Wprost w bramkarza gości.

Powoli zbliżamy się do przerwy. Niestety z boiska wieje nudą.

Manuel Lanzini uderzył z rzutu wolnego z ok. 25 metrów. Piłka spadała na bramkę, ale przeleciała ponad poprzeczką.

Sporo biegania, trochę walki, ale wszystko dzieje się daleko od pól karnych.

Bowen uderzał z siedmiu metrów. Niecelnie, dodatkowo gracz Młotów był na spalonym.

Goście w ostatnich minutach częściej utrzymują się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

Z pola karnego uderzał Lanzini, wprost w ręce bramkarza.

Płaski strzał Coufala. Piłka uderzona z ok. 16 metrów odbiła się jeszcze od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

Ogbonna omal nie pokonał Fabiańskiego. Strzał obrońcy zdołał złapać Polak.

Cały czas gra toczy się głównie w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej przebywać pod bramką rywala.

Grosicki wpadł z piłką w pole karne, ale zamiast uderzać wycofał do Pereiry, ale ten strzelił z ok. 16 metrów ponad poprzeczką.

Wyrównane pierwsze minuty. Dość spokojne tempo meczu.

Pierwsza okazja w meczu. Dogranie w pole karne, głową uderzał Dawson, ale przestrzelił.

Rzut wolny dla gości z własnej połowy. Tzw. laga w pole karne Młotów. Bez efektu.

Klasyk szepcze nam do ucha: Trwa badanie sił. Musimy się z tym zgodzić.

Rozpoczął West Ham.

Spotkanie poprowadzi Graham Scott.

Kto wygra mecz?

West Ham United patrzy w kierunku miejsc pucharowych. West Bromwich desperacko walczy o utrzymanie. W wyjściowej jedenastce gospodarzy znalazło się miejsce dla Łukasza Fabiańskiego, a wśród gości dla Kamila Grosickiego.