Manchester City
47' John Stones 56' Gabriel Jesus 60' Sergio Aguero
0:3
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Pewne zwycięstwo Manchesteru City odniesione bez większego wysiłku.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Gramy na połowie gości, Fulham szuka honorowego trafienia.

Końcowe minuty meczu. Manchester City czeka na końcowy gwizdek sędziego. Fulham ma nieśmiałe nadzieje na uratowanie honoru.

Gospodarze mogli uratować honor. Laporte uratował drużynę wślizgiem blokując strzał.

Gospodarze dłużej rozgrywają piłkę, ale wszystko dzieje się na własnej połowie.

Fulham FC. Schodzi: Ivan Cavaleiro. Wchodzi: Antonee Robinson.

Próba ataku gospodarzy, ale wszystko wyszło dość nieudolnie i piłkę przejęli goście.

City. Schodzi: Ruben Dias. Wchodzi: Eric Garcia.

Fulham FC. Schodzi: Mario Lemina. Wchodzi: Joshua Onomah.

Gra toczy się w środku pola. Przy piłce goście, którzy nie kwapią się do szybszego natarcia.

Gospodarze nic nie potrafią zdziałać. Manchester City cały czas ma spotkanie pod kontrolą.

City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Fernandinho.

Już dawno jest po zawodach. Zabójczy kwadrans po przerwie i już w meczu wszystko wiemy.

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Mierzony strzał Aguero, Areola wyczuł intencje strzelca, ale piłki nie zdołał odbić. 0:3!

Torres padł w polu karnym przewrócony przez Tosina. Rzut karny dla gości!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Błąd Andersena, który tak wybijał piłkę, że ta odbiła się od partnera i trafiła do Jesusa. Ten minął bramkarza i pewnym strzałem podwyższył prowadzenie City. 0:2!

Bernardo wycofał piłkę do Rodriego. Ten jednak uderzył wprost w bramkarza!

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłkę pewnie złapał Ederson.

Manchester City prowadzi i nie pozwala rywalom na zbyt wiele. Fulham stara się zaatakować, ale ma coraz większe problemy.

Gol! Strzelił John Stones. Asystował mu Joao Cancelo. Ależ to szybko i łatwo poszło. Z rzutu wolnego dogrywał Cancelo, nadbiegający Stones dołożył nogę i uderzeniem przy słupku pokonał Areolę. 0:1!

Gramy po przerwie!

Przerwa. Jak na razie bez goli. Okazje były, ale widzieliśmy duże lepsze premierowe odsłony meczów.

Sędzia doliczył minutę.

Z pola karnego strzelał Aguero, ale zbyt słabo i Areola pewnie złapał piłkę.

Zbliżamy się do przerwy, a goli nie ma. Więcej z gry mają goście, ale "co leci nie wpada do sieci".

Torres z piłką w polu karnym, jednak zagranie do Jesusa przeciął obrońca.

Przerwa w grze. Po twarzy zarobił Jesus. Przy okazji wyszło, że Tete... wyszedł na boisko z łańcuszkiem. A to łobuz!

Z sześciu metrów płaski strzał oddał Bernardo Silva, bramkarz nie dał się zaskoczyć.

Na dłużej pozostali gracze Fulham na połowie Manchesteru City. Z boiska wieje nudą. Może to przez brak kibiców.

Pierwsza od dłuższego czasu wycieczka Fulham pod bramkę gości. Efektem rzut rożny.

Sprzed pola karnego uderzył Ferran Torres, bardzo daleko od celu.

Manchester City wysoko atakuje rywala. Przynosi to skutek. Jednak w meczu wciąż bez goli.

Coraz wyraźniejsza przewaga City. Goście starają się grać szybciej. Gol wydaje się kwestią czasu.

Płaski strzał Torresa, Alphonse Areola nogami odbił płaskie uderzenie. W końcu próba gości!

Aguero wszedł z piłką w pole karne, ale zabrakło podania i futbolówkę przejęli miejscowi.

Szewc bez butów chodzi, bez buta był także Jesus. Graczy City zgubę odnalazł i odział nim bosą stopę. Pozostali odetchnęli.

Uwidoczniła się przewaga City. Goście ustawili sobie rywala i szukają obecnie dziury w jego defensywie.

Cały czas gracze City bez okazji. Fulham ambitnie, ale na jak długo miejscowym starczy zapału?

Gracze Fulham bez respektu dla rywala szuka swojej szansy. Gospodarze nic nie mają do stracenia.

Lookman w polu karnym City, jednak przekombinował. Dodatkowo był wcześniej na spalonym.

Spokojne pierwsze minuty. Sporo walki w środku pola. Jak na razie bez okazji.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Andre Marriner.

Pewnym krokiem zmierzający po mistrzostwo Anglii Manchester City zmierzy się na wyjeździe z walczącym o ligowy byt Fulham.